Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Sluchátka Yamaha TW-E5B, blue

Technologie Yamaha Listening Care, která optimalizuje zvuk na základě prostředí, Vylaďte si zvuk pomocí aplikace Yamaha Headphones Controller, Dlouhá výdrž baterie 8,5 h, celkem 30 h při použití nabíjecího pouzdra, Odolné proti potu a tryskající vodě díky ochraně třídy IPX5, Stabilní a spolehlivé připojení Bluetooth 5.2® (SBC/AAC/Qualcomm® aptX ™Adaptive), Herní režim, Ambient Sound, Kompatibilní se Siri/Google Asistent
Skladem
ks
3 290 Kč
Katalogové číslo: Z02723
Kód výrobce: TW-E5B BLUE

STYLOVÝ ZVUKŠpičkový zvuk a originální technologie Yamaha se snoubí v pohodlných, zcela nových bezdrátových sluchátkách TW-E5B.


VĚRNÝ ZVUKOd studiové nahrávky oblíbeného umělce až po to nejlepší místo na živém koncertě - poslouchejte každý detail s realistickým podáním. Tato výjimečná sluchátka kombinují akustické a elektrické technologie Yamaha, což jim umožňuje překonávat zvuková omezení jejich kompaktní konstrukce.


NAVRŽENY TAK, ABY OHROMILYPoslechněte si legendární zvukovou techniku Yamaha. Měnič, nástavec, proudění vzduchu a akustický prostor v pouzdře náušníků jsou precizně optimalizovány tak, aby poskytovaly pozoruhodně dynamický, vyvážený a prostorný zvuk.


VYNIKAJÍCÍ POHODLÍ, VYNIKAJÍCÍ ZVUKSkvělý zvuk a pohodlí začínají správným usazením. Originální zakřivená konstrukce Yamaha se ergonomicky přizpůsobí vašemu uchu a zajistí správné utěsnění pro optimální zvuk a bezpečné držení sluchátek.


LÁSKA K HUDBĚ NA CELÝ ŽIVOTSnížení hlasitosti obvykle vede k vnímanému útlumu určitých frekvencí, což je vlastnost lidského sluchu. Funkce Listening Care inteligentně upravuje ekvalizér tak, aby poskytoval plný zvuk i při nižší hlasitosti.


ZŘETELNĚ LEPŠÍ HLASOVÉ HOVORYNechte svůj hlas zaznít. Unikátně navržený mikrofonn pracuje v kombinaci s technologií Qualcomm® cVc™ (Clear Voice Capture), která zajišťuje výjimečné potlačení šumu a ozvěny pro křišťálově čistý hlas při telefonování.


HERNÍ REŽIMSnižte zpoždění mezi zvukem a obrazem při sledování videí nebo hraní her.


ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍFunkce Qualcomm® TrueWireless™ Mirroring poskytuje stabilní bezdrátové připojení Bluetooth® s malým zpožděním prakticky z jakéhokoli zdroje a zároveň šetří energii.


Parametry

Uložení Uzavřená, dynamická sluchátka
Určení Do uší
Frekvenční rozsah 20 až 20 000 Hz (vzorkovací frekvence 44,1 kHz)
Mikrofon Ano
Velikost měniče 7 mm dynamický
Přenos signálu Bluetooth® 5.2, SBC/AAC/Qualcomm® aptX™Adaptive
Odolnost Voděodolnost IPX5 - odolají tryskající vodě a potu
Funkce Listening Care, aplikace Yamaha Headphones Controller, Hlasový asistent: Siri® / Asistent Google, Ambient Sound, Herní režim
Hmotnost 2x 6,5 g
Baterie Doba nabíjení sluchátek cca 1,5 h, výdrž baterie (nepřetržité přehrávání hudby) 8,5 h, 30 h při použití pouzdra
Barva Modrá
Obsah balení Sluchátka, napájecí kabel USB A-C (0,3 m), nástavce do uší 4 velikosti (XS/S/M/L)

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Vše OK

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Velmi vstřícné a ochotné jednání. Obchod vřele doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace