Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Herní monitory Sony INZONE

Řadíte se mezi milovníky moderních videoher a rádi se do jejich příběhů vžíváte celým tělem i duší? Pokud ano, dovolte nám, abychom vám představili nabídku herních monitorů z řady Sony INZONE. Jde totiž o moderní obrazovky, které vás svým působivým zobrazením dokonale vtáhnou do akce.

Řada gamingového vybavení Sony INZONE přináší hráčům vše, co je třeba k perfektním audiovizuálním zážitkům. Vedle monitorů tak zahrnuje i špičkové náhlavní soupravy, které brilantní obraz doplní o nadstandardně kvalitní zvuk.

Monitory z řady INZONE vynikají v mnoha ohledech. Počítat u nich můžete s extra rozlišením, s podporou vysokého dynamického rozsahu (HDR) i s celou řadou speciálních gamingových vychytávek, například s vysokou obnovovací frekvencí, které vám umožní včas postřehnout soupeře nebo třeba odhalit skryté detaily v temných zákoutích.

Výhodou monitorů Sony INZONE je navíc i jejich všestrannost – využívat je můžete s klasickými počítači i s konzolemi PlayStation. Ať už ale preferujete jakoukoliv platformu, dočkáte se s nimi jedinečného obrazového podání, od nějž se nebudete chtít odtrhnout.

Akční cena Akční cena
Herní monitor Sony SDM-F27M30, 27'' FHD INZONE M3

Herní monitor Sony SDM-F27M30, 27'' FHD INZONE M3

27" herní monitor INZONE s obnovovací frekvencí 240 Hz, panelem typu IPS s dobou odezvy šedé barvy 1 ms, rozlišením Full HD a více než 99% pokrytím barevného prostoru sRGB, Pohlcující sledování s technologií DisplayHDR™ 400
Na objednávku
E
8 990 Kč

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Přehledné stránky, rychlost vyřízení objednávky. Naprostá spokojenost. Děkuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace