Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Herní monitory Sony INZONE

Řadíte se mezi milovníky moderních videoher a rádi se do jejich příběhů vžíváte celým tělem i duší? Pokud ano, dovolte nám, abychom vám představili nabídku herních monitorů z řady Sony INZONE. Jde totiž o moderní obrazovky, které vás svým působivým zobrazením dokonale vtáhnou do akce.

Řada gamingového vybavení Sony INZONE přináší hráčům vše, co je třeba k perfektním audiovizuálním zážitkům. Vedle monitorů tak zahrnuje i špičkové náhlavní soupravy, které brilantní obraz doplní o nadstandardně kvalitní zvuk.

Monitory z řady INZONE vynikají v mnoha ohledech. Počítat u nich můžete s extra rozlišením, s podporou vysokého dynamického rozsahu (HDR) i s celou řadou speciálních gamingových vychytávek, například s vysokou obnovovací frekvencí, které vám umožní včas postřehnout soupeře nebo třeba odhalit skryté detaily v temných zákoutích.

Výhodou monitorů Sony INZONE je navíc i jejich všestrannost – využívat je můžete s klasickými počítači i s konzolemi PlayStation. Ať už ale preferujete jakoukoliv platformu, dočkáte se s nimi jedinečného obrazového podání, od nějž se nebudete chtít odtrhnout.

Herní monitor Sony SDMU27M90, 27'' 4K INZONE M9

Herní monitor Sony SDMU27M90, 27'' 4K INZONE M9

Rozlišení 4K, Ideální pro konzoli PlayStation®5, Certifikace DisplayHDR™ 600, Technologie Full Array Local Dimming, Obnovovací frekvence 144 Hz, Kompatibilní s technologií NVIDIA® G-SYNC®, Proměnlivá obnovovací frekvence, 1 ms šedá/šedá
Skladem
G
22 222 Kč

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Rychle odesláno, kvalitně zabaleno.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-x5v hp-wide-x5v

XPERIA 5 V 5G

Kompaktní. Kreativní. Výkonný.