Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Herní monitory Sony INZONE

Řadíte se mezi milovníky moderních videoher a rádi se do jejich příběhů vžíváte celým tělem i duší? Pokud ano, dovolte nám, abychom vám představili nabídku herních monitorů z řady Sony INZONE. Jde totiž o moderní obrazovky, které vás svým působivým zobrazením dokonale vtáhnou do akce.

Řada gamingového vybavení Sony INZONE přináší hráčům vše, co je třeba k perfektním audiovizuálním zážitkům. Vedle monitorů tak zahrnuje i špičkové náhlavní soupravy, které brilantní obraz doplní o nadstandardně kvalitní zvuk.

Monitory z řady INZONE vynikají v mnoha ohledech. Počítat u nich můžete s extra rozlišením, s podporou vysokého dynamického rozsahu (HDR) i s celou řadou speciálních gamingových vychytávek, například s vysokou obnovovací frekvencí, které vám umožní včas postřehnout soupeře nebo třeba odhalit skryté detaily v temných zákoutích.

Výhodou monitorů Sony INZONE je navíc i jejich všestrannost – využívat je můžete s klasickými počítači i s konzolemi PlayStation. Ať už ale preferujete jakoukoliv platformu, dočkáte se s nimi jedinečného obrazového podání, od nějž se nebudete chtít odtrhnout.

Herní monitor Sony SDMU27M90, 27'' 4K INZONE M9

Herní monitor Sony SDMU27M90, 27'' 4K INZONE M9

Cashback 3 000 Kč i
Rozlišení 4K, Ideální pro konzoli PlayStation®5, Certifikace DisplayHDR™ 600, Technologie Full Array Local Dimming, Obnovovací frekvence 144 Hz, Kompatibilní s technologií NVIDIA® G-SYNC®, Proměnlivá obnovovací frekvence, 1 ms šedá/šedá
Skladem
G
26 889 Kč

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Turbo rychlost dodání. Spokojenost.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod. Nakupuji zde častěji a doposud jsem byl vždy spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod