Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Adaptér baterií Sony NPA-MQZ1K

Pro delší fotografování (4x NP-FZ100), Kompatibilní s baterií řady Z nebo W, Dva porty USB pro výstup napájení
Obvykle do týdne
+ dárek pro vás
ks
10 989 Kč
Katalogové číslo: Z01865

Pro delší fotografováníDo tohoto adaptéru baterií lze vložit čtyři baterie NP-FZ100 řady Z, díky kterým podporuje delší fotografování.


Napájení fotoaparátu kompatibilního s baterií řady Z nebo WTuto sadu multifunkčního adaptéru baterií lze připojit a využít k napájení fotoaparátu, který používá baterii řady NP-FZ100 Z nebo NP-FW50 W. Odejmutím krytu pro baterii řady Z (obrázek [A]) lze adaptér (obrázek [B]) připojit k fotoaparátům kompatibilním s baterií řady W.


Rychlé nabíjení baterií NP-FZ100Tento adaptér baterií dokáže prostřednictvím napájecího adaptéru AC nabít až čtyři baterie NP-FZ100 řady Z do přibližně 480 minut. Stav nabití je indikován tříúrovňovou kontrolkou LED po stisknutí tlačítka pro zjištění „zbývající energie baterie“.


Výběr mezi napájením nebo nabíjením bateriíPřepínač DC OUT/CHARGE (Výstup napájení / Nabíjení) umístěný uprostřed ovládacího panelu umožňuje zvolit mezi napájením z baterií a jejich nabíjením.


Flexibilita nastavení pro různé způsoby fotografováníTento adaptér baterií nabízí tří otvory pro šrouby na horní i spodní straně jednotky (celkem 6 otvorů), což umožňuje flexibilní sestavení soupravy pomocí upínací destičky a šroubů.


Vybaveno dvěma porty USB pro výstup napájeníVolič fotoaparátu/USB umožňuje přepínat mezi cíli pro výstup DC OUT, takže můžete volit mezi napájením těla fotoaparátu nebo jiných elektronických zařízení připojených prostřednictvím portů USB.


Přeměna na kompaktnější velikostPokud odejmete chránič baterií a použijete kryty portů baterií, promění se multifunkční bateriový adaptér na menší, snadno přenosný adaptér pro dvě baterie.


Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Je radost tady nakupovat - byl jsem několikrát v Hloubětíně.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace