Všechny provozovny jsou otevřeny! Otevírací doba zde. Těšíme se na vaši návštěvu.

SONY HT-A9

Systém domácího kina Sony HT-A9 s technologií 360 Spatial Sound Mapping Dolby Atmos®/DTS:X®
Technologie 360 Spatial Sound Mapping poskytuje zbrusu nový prostorový zážitek
Flexibilní rozložení reproduktorů s bezdrátovým připojením
Optimalizace zvukového pole pro jednoduché nastavení
Technologie Immersive Audio Enhancement převádí běžný zvuk do toho prostorového
Několik reproduktorů Phantom vás vtáhne do filmů i hudby
 Dostupné v září 2021
Katalogové číslo: HTA9

Užijte si zvuk bez hranic. Systém HT-A9 s naší unikátní technologií 360 Spatial Sound Mapping zajistí vám, vaší rodině i přátelům takový zážitek prostorového zvuku, který povýší filmy a hudbu na zcela novou úroveň.

Technologie 360 Spatial Sound, která se přizpůsobí vašemu prostředí

Naše revoluční technologie 360 Spatial Sound Mapping vytváří dojem, jako byste místo pouhých čtyř reproduktorů poslouchali až dvanáct.

Prostorový zvuk technologie 360 Spatial Sound vás vtáhne do každé scény

S optimalizovaným zvukovým polem a obklopeni neuvěřitelně intenzivními reproduktory Phantom uslyšíte každý poryv větru nebo mávnutí ptačích křídel, a to ze všech stran. Jako byste se i s obývacím pokojem ocitli přímo ve filmu.

Užijte si technologii 360 Spatial Sound s ultra širokým nasměrováním

Mimořádně široká oblast poslechu vyplní každou část vašeho obývacího prostoru. Vaše rodina a přátelé si tak vychutnají stejný zvukový zážitek jako vy. Poslechový prostor se neomezuje pouze na místo před televizorem, obsáhne mnohem širší prostor.

Všestranné rozložení reproduktorů do každého obývacího pokoje

Není potřeba přemisťovat nábytek nebo přesně umístit reproduktory. Soundbar HT-A9 je v každém reproduktoru vybaven dvěma mikrofony tak, aby šikovně změřily svou relativní polohu a výšku, což systému umožňuje vytvořit dojem, jako byste poslouchali 12 reproduktorů. Můžete tak kompletně pohroužit svou místnost do prostorového zvuku.

Připojte se bezdrátově

Ovladač umístěte blízko televizoru a propojte jej prostřednictvím HDMI. Čtyři reproduktory se k ovladači připojují bezdrátově, takže ve svém obývacím prostoru nebudete mít žádné kabely.

Optimalizace zvukového pole

Optimalizaci zvukového pole si kdykoli aktivujte prostřednictvím snadného nastavení v hlavní nabídce na obrazovce televizoru. Díky systému domácího kina HT-A9, který dokáže inteligentně změřit vzdálenost mezi reproduktory a stropem, si vše nastavíte rychle a jednoduše.

Inovativní design reproduktorů

Naše reproduktory byly navrženy se špičkovou zvukovou technologií tak, aby poskytly vynikající kvalitu zvuku a široké nasměrování nutné pro technologii 360 Spatial Sound Mapping.

Ponořte se do špičkové kvality hudby

Vychutnejte si hudbu předně podle představ interpreta díky zvuku s vysokým rozlišením pro křišťálově čistou přesnost. Nebo objevte nový způsob poslechu díky funkci 360 Reality Audio a zažijte skutečně pohlcující živý koncert nebo nahrávání ve studiu. Díky systému domácího kina HT-A9 vaše hudba ožije jako nikdy předtím.

Obnovení všech komprimovaných souborů v reálném čase

Díky technologii Edge-AI (umělá inteligence) zvyšuje technologie DSEE Extreme™ (Digital Sound Enhancement Engine) rozlišení komprimovaných digitálních hudebních souborů v reálném čase. Dynamické rozpoznávání instrumentace, hudebních žánrů a jednotlivých složek každé skladby, jako jsou vokály nebo mezihry, umožňuje obnovit širokospektrální zvuk, který se ztrácí během komprese, a poskytovat tak bohatší a úplnější zážitek z poslechu.

Filmy a hry vypadají tak reálně

Užijte si živé scény plné barev a hloubek jako ze skutečného života. Při přehrávání prostřednictvím systému domácího kina HT-A9 je zachována veškerá původní kvalita obrazu, takže se do filmů můžete zcela ponořit. Hraní her je také mnohem více vzrušující a realistické, protože systém HT-A9 podporuje i nejnovější formáty.

Dopřejte si mimořádně hluboké basy s volitelným subwooferem

Pokud do svého systému připojíte volitelný subwoofer SA-SW3 nebo SA-SW5, dle výkonu, který si poradí s nízkými frekvencemi, umožní to systému reprodukovat dříve nevídaný zvuk s větším dopadem a sílou. K dispozici jsou dva modely, které byly navrženy tak, aby zajistily hlubší basy, čistší hlas a věrnější zvuk ve všem, co zrovna posloucháte. 

Funkce Wi-Fi® (2,4 GHz / 5 GHz) 11a/b/g/n, Bluetooth®5.0 (LDAC), Chromecast built-in, Spotify Connect, tlačítko hudební služby, Google Home, funguje s aplikací Google Assistant
Počet kanálů 4.0.4k, 12k
Podporované audio formáty Dolby Digital, Dolby Digital plus, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Dual mono, DTS, zvuk s vysokým rozlišením DTS HD, DTS HD Master Audio, DTS ES, DTS 96/24, DTS:X, LPCM
Ekvalizér Automatický zvuk, Kino, Hudba, Režim Noc, hlasový režim, vylepšený pohlcující zvuk, Technologie 360 Spatial Sound Mapping, Dolby Surround, Nural:X, 360 Reality Audio, DSEE Extreme
Konektory Vstup: USB (pouze pro aktualizaci firmwaru), LAN, 1/1 HDMI (eARC/ARC) , HDMI® CEC, HDR, DOLBY VISION™, HLG, funkce S-Center Out
Výstupní výkon 504 W

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.