Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Přídavný bezdrátový subwoofer Sony SA-SW5

Katalogové číslo: Z02265
300 W bohatých basů ze 180 mm měniče, Výraznější basy bez šumu díky pasivnímu radiátoru, Magnetický obvod Σ se postará o hluboké a čisté basy se sníženým zkreslením, Snadné nastavení pomocí bezdrátového připojení, Systém domácího kina a soundbar se snoubí s naším prvotřídním designem, Volitelný pro kina HT-A9, HT-A7000, HT-A5000, HT-A3000 a HT-S2000
Skladem
ks
17 989 Kč
Cashback 1 590 Kč i Výsledná cena 16 399 Kč

Dopřejte si více zábavy s mohutnými basyPokud si rádi užíváte svého systému domácího kina a soundbaru s hlubšími basy, bezdrátový subwoofer SA-SW5 vás vtáhne do filmu a hudby jako nikdy předtím. Díky čistým, dunivým basům a nenápadným zvukům s nízkou frekvencí bude vaše zábava ještě realističtější.


Hluboké, explozivní basySubwoofer zvyšuje účinek všeho, co zrovna sledujete a posloucháte, a to díky hlubokému basovému zvuku o výkonu 300 W vycházejícímu z výkonného 180mm měniče s pasivním radiátorem. Užijte si dunivé výbuchy a ty nejtvrdší beaty, které jste kdy slyšeli – zcela bez zkreslení. Jasnější vokály a vysoká věrnost zvuku zlepší váš poslechový zážitek a autenticitu soundtracků.


Všesměrový blokový designNáš systém domácího kina, soundbar a volitelné reproduktory byly zkonstruovány v rámci obvyklého konceptu všesměrového blokového designu. Provedení reproduktorů SA-SW5 je s těmito systémy dokonale sladěno. Jejich důmyslně zaoblené okraje tvoří stěnu doširoka rozléhajícího se zvuku. Kombinace bohatého povrchového materiálu zdůrazní propojení s jakýmkoli uspořádáním obývacího pokoje.


Podívejte se na technologii uvnitřSubwoofer SA-SW5 nakopne váš zážitek pomocí hlubokých basů, zřetelného zvuku v nízké frekvenci a také díky špičkovým zvukovým technologiím včetně magnetického obvodu ? a odděleného uchycení s výřezy po obvodu.


Magnetický obvod ? se postará o hluboké, silné basyPatentovaná technologie od společnosti Sony – magnetický obvod ? (Sigma) – zajišťuje hluboké, silné basy maximalizací magnetické síly, která pohání cívku. Konvenčně stavěné obvody oproti tomu nechávají velkou část této magnetické síly uniknout.


Oddělené uchycení s výřezy po obvoduTechnologie odděleného uchycení s výřezy po obvodu od Sony, zlepšuje symetrii vertikální amplitudy reproduktorů, nutnost pro čistou kvalitu zvuku. Dosahuje toho pomocí soustředných řezů na okraji, což pomáhá kontrolovat tlak uvnitř i mimo okraj membrány.


Jednoduché nastaveníJednoduše zapněte subwoofer SA-SW5 a ten se automaticky bezdrátově připojí k vašemu systému domácího kina a soundbaru. Je to rychlé a jednoduché a nemusíte se obávat nepořádku z kabelů.Parametry

Výstupní výkon zesilovače (DIN 0,8%) 300 W, Digitální zesilovač S-Master
Systém aktivní / pasivní Aktivní bezdrátový
Typ ozvučnice uzavřená / Bass reflex Uzavřená s pasivním radiátorem
Jednotka basového reproduktoru Průměr reproduktoru 18 cm
Příkon 43 W
Barva Černý
Rozměry: (mm) š x v x h 277 x 409 x 422
Hmotnost: (kg) 13

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Turbo rychlost dodání. Spokojenost.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod