Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Nový bezdrátový reproduktor SRS-XB100

ELVIA-PRO
Nový bezdrátový reproduktor SRS-XB100

Požadujete pro život silný a čistý zvuk v kompaktním a odolném těle, s až 16-ti hodinovou výdrží akumulátoru?
Pak potřebujete Nový bezdrátový reproduktor Sony SRS-XB100.

Nenechte se zmást jeho kompaktním rozměrem – tento malý reproduktor dokáže díky pasivnímu zesilovači s vysokým výkonem pouštět zvuk i na větší vzdálenost.
Díky excentricky umístěné membráně nabízí čistý zvuk a to i při vysoké hlasitosti.
Technologie DSP s procesorem Sound Diffusion Processor totiž umožňuje šíření (velmi kvalitního zvuku) v jakémkoli prostoru.

Hudbu si také můžete vychutnávat déle, než je obvyklé, akumulátor modelu XB100 umožní (v závislosti na nastavení hlasitosti) až 16 hodin reprodukce. Akumulátor se nabíjí prostřednictvím přiloženého USB-C kabelu.
Tělo přístroje je vodotěsné a prachotěsné s krytím IP67, má odolný povrch a praktický popruh pro přenášení.
S hmotností 274g a rozměry 76mm (průměr) * 95mm tak může být stále s vámi.

Vestavěný mikrofon vám umožní hands-free volání přímo prostřednictvím reproduktoru. Díky funkci Echo Cancelling, která umožňuje dvěma lidem mluvit současně, aniž by se navzájem rušili se můžete spolehnout na kvalitní a ničím nerušené hovory.

Pro přenos hudby mezi reproduktorem a například mobilním telefonem, tabletem či notebookem, využívá Bluetooth verzi 5.3 a podporuje profily A2DP, AVRCP a HFP. Pro poslech „stereo“ je možné spojit dva stejné reproduktory.

Reproduktor také umožňuje rychlé párování jedním klepnutím se zařízeními, které podporují technologii Bluetooth a používají systém Android.

Tělo a popruh reproduktoru SRS-XB100 jsou částečně vyrobeny z recyklovaných plastových materiálů a při výrobě obalového materiálu se nepoužívají plasty vůbec. I to je příspěvek společnosti Sony pro životní prostředí.

Reproduktor je k dostání v oranžové, modré, šedé a černé barvě a to za maloobchodní cenu 1490CZK.

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Vše OK

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-x5v hp-wide-x5v

XPERIA 5 V 5G

Kompaktní. Kreativní. Výkonný.