SONY SA-RS3S

Nepřehlédněte
Přídavné bezdrátové zadní reproduktory Sony SA-RS3S s celkovým výkonem 100 W
Doplňkové bezdrátové zadní reproduktory pro váš soundbar
Podporují technologii 360 Spatial Sound Mapping
Výstupní výkon 100 W přivádí hudbu a filmy k životu
Dvoupásmové reproduktory pro čistý mohutný zvuk
Možnost montáže na stěnu
Volitelný pro kina HT-A9, HT-A7000, HT-A5000, HT-A3000 a HT-S2000
Skladem
Katalogové číslo: SARS3S
14 990 
ks

360° prostorový zvuk na kompatibilních soundbarechDíky technologii 360 Spatial Sound Mapping tyto bezdrátové zadní reproduktory spolupracují se soundbary a vytvářejí virtuální reproduktory po celé místnosti. Když jste ze všech stran obklopeni několika virtuálními reproduktory v optimalizovaném zvukovém poli, uslyšíte každý zvuk s neuvěřitelnou intenzitou. Jako byste se i s obývacím pokojem ocitli přímo ve filmu.


Vylepšete si požitek z prostorového zvukuSoundbary HT-A7000 a HT-A5000 už tak nabízejí pohlcující zvuk se širším dosahem, aby si poslech užila celá rodina. Přidejte k němu bezdrátové zadní reproduktory SA-RS3S a užijete si ještě autentičtější domácí zábavu se zvukem za sebou i všude okolo.


Čistý, mohutný zvukTyto dvoupásmové reproduktory zahrnují basový i výškový reproduktor pro dosažení bohaté a mohutné zvukové scény s výjimečnou čistotou.


Celkový výstupní výkon 100 W2x 50W výstupný výkon z nich dělá ideální oporu pro váš soundbar a oživuje poslech hudby a filmů.


Všesměrový blokový designAť už připevněné na zeď, nebo volně umístěné s důmyslně zaoblenými okraji, reproduktory představují ideálního partnera pro váš soundbar a na stěně vytvoří zvuk s širokým rozsahem.


Jednoduché nastaveníJednoduše zapněte zadní reproduktory SA-RS3S a ty se automaticky bezdrátově připojí k vašemu soundbaru. Je to rychlé a jednoduché a nemusíte se obávat nepořádku z kabelů.Výstupní výkon zesilovače (DIN 0,8%) 100 W (L: 50 W + R: 50 W) , Digitální zesilovač S-Master
Systém aktivní / pasivní Aktivní bezdrátové
Sloupový / regálový Zadní přídavné
Typ ozvučnice uzavřená / Bass reflex 2- pásmové s bass reflexem
Příkon 11 W
Barva Černé
Rozměry: (mm) š x v x h 2x 100 x 187 x 100 mm