Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Přídavné bezdrátové zadní reproduktory Sony SA-RS3

Katalogové číslo: Z02262
Akční cena Akční cena
Doplňkové bezdrátové zadní reproduktory pro váš soundbar, Podporují technologii 360 Spatial Sound Mapping, Výstupní výkon 100 W přivádí hudbu a filmy k životu, Dvoupásmové reproduktory pro čistý mohutný zvuk, Možnost montáže na stěnu, Volitelný pro kina HT-A9, HT-A7000, HT-A5000, HT-A3000 a HT-S2000
Skladem
ks
12 890 Kč

360° prostorový zvuk na kompatibilních soundbarechDíky technologii 360 Spatial Sound Mapping tyto bezdrátové zadní reproduktory spolupracují se soundbary a vytvářejí virtuální reproduktory po celé místnosti. Když jste ze všech stran obklopeni několika virtuálními reproduktory v optimalizovaném zvukovém poli, uslyšíte každý zvuk s neuvěřitelnou intenzitou. Jako byste se i s obývacím pokojem ocitli přímo ve filmu.


Vylepšete si požitek z prostorového zvukuSoundbary HT-A7000 a HT-A5000 už tak nabízejí pohlcující zvuk se širším dosahem, aby si poslech užila celá rodina. Přidejte k němu bezdrátové zadní reproduktory SA-RS3S a užijete si ještě autentičtější domácí zábavu se zvukem za sebou i všude okolo.


Čistý, mohutný zvukTyto dvoupásmové reproduktory zahrnují basový i výškový reproduktor pro dosažení bohaté a mohutné zvukové scény s výjimečnou čistotou.


Celkový výstupní výkon 100 W2x 50W výstupný výkon z nich dělá ideální oporu pro váš soundbar a oživuje poslech hudby a filmů.


Všesměrový blokový designAť už připevněné na zeď, nebo volně umístěné s důmyslně zaoblenými okraji, reproduktory představují ideálního partnera pro váš soundbar a na stěně vytvoří zvuk s širokým rozsahem.


Jednoduché nastaveníJednoduše zapněte zadní reproduktory SA-RS3S a ty se automaticky bezdrátově připojí k vašemu soundbaru. Je to rychlé a jednoduché a nemusíte se obávat nepořádku z kabelů.Parametry

Výstupní výkon zesilovače (DIN 0,8%) 100 W (L: 50 W + R: 50 W) , Digitální zesilovač S-Master
Systém aktivní / pasivní Aktivní bezdrátové
Sloupový / regálový Zadní přídavné
Typ ozvučnice uzavřená / Bass reflex 2- pásmové s bass reflexem
Příkon 11 W
Barva Černé
Rozměry: (mm) š x v x h 2x 100 x 187 x 100 mm

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod