Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Přídavné bezdrátové zadní reproduktory Sony SA-RS3

Akční cena Akční cena
Doplňkové bezdrátové zadní reproduktory pro váš soundbar, Podporují technologii 360 Spatial Sound Mapping, Výstupní výkon 100 W přivádí hudbu a filmy k životu, Dvoupásmové reproduktory pro čistý mohutný zvuk, Možnost montáže na stěnu, Volitelný pro kina HT-A9, HT-A7000, HT-A5000, HT-A3000 a HT-S2000
Skladem
ks
9 989 Kč
Katalogové číslo: Z02262
Kód výrobce: SARS3S.CEL

Mohlo by Vás zajímat

Akční cena Akční cena
Přídavné bezdrátové zadní reproduktory Sony SA-RS5

Přídavné bezdrátové zadní reproduktory Sony SA-RS5

Volitelné bezdrátové zadní reproduktory pro váš soundbar, Podporují technologii 360 Spatial Sound Mapping, Výstupní výkon 180 W přivádí hudbu a filmy k životu, Výdrž baterie 10 hodin a funkce rychlého nabíjení, Vestavěné mikrofony pro optimalizaci zvukového pole, Dvoupásmové reproduktory pro čistý, mohutný zvuk, Možnost montáže na stěnu, Volitelné pro soundbary HT-A7000, HT-A5000 a HT-A3000
15 289 Kč

360° prostorový zvuk na kompatibilních soundbarechDíky technologii 360 Spatial Sound Mapping tyto bezdrátové zadní reproduktory spolupracují se soundbary a vytvářejí virtuální reproduktory po celé místnosti. Když jste ze všech stran obklopeni několika virtuálními reproduktory v optimalizovaném zvukovém poli, uslyšíte každý zvuk s neuvěřitelnou intenzitou. Jako byste se i s obývacím pokojem ocitli přímo ve filmu.


Vylepšete si požitek z prostorového zvukuSoundbary HT-A7000 a HT-A5000 už tak nabízejí pohlcující zvuk se širším dosahem, aby si poslech užila celá rodina. Přidejte k němu bezdrátové zadní reproduktory SARS3S a užijete si ještě autentičtější domácí zábavu se zvukem za sebou i všude okolo.


Čistý, mohutný zvukTyto dvoupásmové reproduktory zahrnují basový i výškový reproduktor pro dosažení bohaté a mohutné zvukové scény s výjimečnou čistotou.


Celkový výstupní výkon 100 W2x 50W výstupný výkon z nich dělá ideální oporu pro váš soundbar a oživuje poslech hudby a filmů.


Všesměrový blokový designAť už připevněné na zeď, nebo volně umístěné s důmyslně zaoblenými okraji, reproduktory představují ideálního partnera pro váš soundbar a na stěně vytvoří zvuk s širokým rozsahem.


Jednoduché nastaveníJednoduše zapněte zadní reproduktory SA-RS3S a ty se automaticky bezdrátově připojí k vašemu soundbaru. Je to rychlé a jednoduché a nemusíte se obávat nepořádku z kabelů.Parametry

Výstupní výkon zesilovače (DIN 0,8%) 100 W (L: 50 W + R: 50 W) , Digitální zesilovač S-Master
Systém aktivní / pasivní Aktivní bezdrátové
Sloupový / regálový Zadní přídavné
Typ ozvučnice uzavřená / Bass reflex 2- pásmové s bass reflexem
Příkon 11 W
Barva Černé
Rozměry: (mm) š x v x h 2x 100 x 187 x 100 mm

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod, nakoupil jsem zde již vícekrát a vždy jsem byl spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Zákazníkem Elvia-Pro jsem od svých asi 6ti let :))) Objednaná televize byla za dobrou cenu, objednávka byla zpracována rychle. Do hodiny mi podpora volala s prověřením mého extra požadavku. Spokojenost :)

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace