Využijte dopravu zdarma! Stačí nakoupit za více jak 3 000 Kč.

SONY SA-RS5

Přídavné bezdrátové zadní reproduktory Sony SA-RS5S s celkovým výkonem 180 W
Volitelné bezdrátové zadní reproduktory pro váš soundbar
Podporují technologii 360 Spatial Sound Mapping
Výstupní výkon 180 W přivádí hudbu a filmy k životu
Výdrž baterie 10 hodin a funkce rychlého nabíjení
Vestavěné mikrofony pro optimalizaci zvukového pole
Dvoupásmové reproduktory pro čistý, mohutný zvuk
Možnost montáže na stěnu
Volitelné pro soundbary HT-A7000, HT-A5000 a HT-A3000
Skladem
Katalogové číslo: SARS5
19 980 
ks

Užijte si na svém soundbaru 360° prostorový zvukReproduktory SA-RS5 spolupracují s nejnovějšími kompatibilními soundbary, které využívají reproduktory nasměrované nahoru a subwoofery se širokým nasměrováním pro technologii 360 Spatial Sound Mapping, čímž vytvářejí několik virtuálních reproduktorů po celé místnosti. Když jste ze všech stran obklopeni několika virtuálními reproduktory v optimalizovaném zvukovém poli, uslyšíte každý zvuk s neuvěřitelnou intenzitou. Jako byste se i s obývacím pokojem ocitli přímo ve filmu.


Uslyšíte veškerou akciNaše reproduktory využívají nejnovější zvukové technologie tak, aby poskytly optimální kvalitu zvuku a široký rozsah nutný pro technologii 360 Spatial Sound Mapping.

1 – Reproduktor nasměrovaný nahoru
2 – Měkký kopulovitý výškový reproduktor
3 – Subwoofer se širokým nasměrováním
4 – Dvojité pasivní zářiče


Strhující zvuk s reproduktory nasměrovanými nahoruReproduktory nasměrované nahoru odráží zvuk od stropu, čímž vytváří ještě více pohlcující prostorový zvuk.


Čistý, mohutný zvukZadní reproduktory jsou vybaveny basovým i výškovým reproduktorem, které vytvářejí bohaté, mohutné a neuvěřitelně zřetelné zvukové scény. Dvojité pasivní zářiče vylepšují nízké tóny a basům dodávají novou energii.


Celkový výkon 180 W2x 90W výstupný výkon dělá z těchto reproduktorů ideální oporu pro váš soundbar a oživuje poslech hudby i filmů.


Připevněte je na zeďUmístěte je na stůl nebo jednoduše připevněte na zeď – tam, kde se vám budou v místnosti nejlépe hodit.


Flexibilní možnosti umístění bez potřeby elektrické zásuvkyTyto reproduktory jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily vašemu prostředí. Díky napájení z interních baterií a absenci kabelů je můžete používat zcela bezdrátově nebo s napájením AC podle toho, co vám vyhovuje víc.


Výdrž baterie 10 hodin a rychlé nabíjeníDíky až 10hodinové výdrži baterie můžete tyto reproduktory umístit kamkoli a nestarat se přitom o napájecí kabel. Můžete je nabít schované a vytáhnout je až podle potřeby. A pokud spěcháte, pouhých 10 minut nabíjení vám zajistí 90 minut provozu.


Jediným tlačítkem provedete optimalizaci zvukového pole pro svou místnostOptimalizace zvukového pole si kdykoli aktivujte stisknutím tlačítka OPTIMIZE na jednotce. Reproduktory v kombinaci s kompatibilním soundbarem inteligentně měří vzdálenost mezi reproduktory a stropem pomocí dvou mikrofonů v každém reproduktoru, takže vše nastavíte rychle a jednoduše.


Připojte se bezdrátověJednoduše zapněte bezdrátové zadní reproduktory a ty se automaticky bezdrátově připojí ke kompatibilnímu soundbaru. Je to rychlé a jednoduché a nemusíte se obávat nepořádku z kabelů.


Všesměrový blokový designTyto reproduktory využívají konceptu všesměrového bloku, aby odpovídaly kompatibilním soundbarům. Válcovitý tvar reproduktoru tvoří jeden blok s technologií 360 Spatial Sound a díky ploché zadní straně ho můžete přisunout až ke zdi.Výstupní výkon zesilovače (DIN 0,8%) 180 W (L: 90 W + R: 90 W) , Digitální zesilovač S-Master
Systém aktivní / pasivní Aktivní bezdrátové
Sloupový / regálový Zadní přídavné
Typ ozvučnice uzavřená / Bass reflex Reproduktor nasměrovaný nahoru, měkký kopulovitý výškový reproduktor, subwoofer se širokým nasměrováním, dvojité pasivní zářiče
Baterie Vestavěná, výdrž 10 hodin, přehrávání 90 minut po 10 minutovém nabíjení, plné nabití za 4 hodiny
Barva Černé
Rozměry: (mm) š x v x h 2x 145 x 250 x 134 mm
Hmotnost: (kg) 2,4
Příslušenství v balení: Napájecí adaptér