Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Projektor Hisense 120L9G-A12, 4K, TriChroma

Smart Laser TV, Úhlopříčka obrazovky 305 cm, Tříbarevné laserové světlo, Maximální rozlišení Ultra HD 3840x2160, Jas 3 000 Lumenů, Dolby Atmos, Uživatelské rozhraní VIDAA U4.0
Prodej ukončen

Mohlo by Vás zajímat

Výprodej Výprodej
Projektor Samsung SPLSP7T, 4K, Laser

Projektor Samsung SPLSP7T, 4K, Laser

4K Laser Projektor, Úhlopříčka až 305 cm, Svítivost 2200 Lumen, Smart TV Aplikace, ,
59 989 Kč

Věrné zobrazení detailů

Tříbarevný laserový zdroj světla RGB vytváří paralelně tři barevné části obrazu, což zajišťuje lepší reprodukci barev a rovnoměrnost jasu. Širší barevný gamut a vylepšení laserové jednotky Trichroma a obrazovky s potlačením okolního světla vytvářejí obraz, který se blíží tomu, co lidské oko skutečně vidí.

Výjimečný jas

Laserová televize Hisense Trichroma s obrazovkou ALR generuje vysoký světelný výkon 3000 lumenů, díky čemuž vynikne obraz s jasnými, živými a zářivými barvami.

Nové pojetí barev

Nejvyšší barevný standard budoucnosti televizního vysílání je BT.2020. Čím vyšší je barevná škála, tím více barev displej zobrazuje. Společnost Hisense rozšířila barevný gamut na 107 % BT.2020, takže při sledování na televizoru Trichroma Laser TV obraz vždy předčí vaše očekávání.

Čisté barvy
Živé snímky

Trojitý laserový zdroj světla vytváří mimořádně realistický obraz s věrnějšími a přirozenějšími barvami. To, co uvidíte, vás ohromí.

Užijte si 120" obrazovku kdykoli a kdekoli

Ultra krátká projekční vzdálenost Trichroma Laser TV promítá barevný a jasný 4K obraz na 120" obrazovku navrženou pro sledování v jakékoli místnosti v domě. Obraz je jasný a detailní ve všech typech osvětlení.

Skvělý obraz v jakýchkoli podmínkách

Obrazovka Hisense Trichroma Laser TV s potlačením okolního světla využívá technologii proti oslnění, která blokuje více než 85 % oslnění. Obraz je jasný a detailní při všech typech osvětlení, takže si můžete vychutnat dokonalý zážitek ze sledování velkoplošné obrazovky v jakékoli místnosti.

Prostorový zvuk ve vašem obývacím pokoji

Technologie Dolby Atmos nabízí převratný, pohlcující zvuk ve vaší domácnosti. Je to vstupenka do výjimečného světa filmů a seriálů, her nebo živých sportovních přenosů, která rozšiřuje možnosti prostorového zvuku. Promění běžný zvuk v úchvatný 3D zvukový zážitek, který zaplní celou místnost. Díky této technologii je divák přímo v centru dění a zvuky míst, lidí, předmětů a hudby ožívají naprosto realisticky! Zvukový výkon zajišťují vestavěné reproduktory o výkonu 40 W.

Kvalita obrazu 4K Ultra HD

Rozlišení 4K Ultra HD přináší více než 8 milionů pixelů a vytváří zcela nový svět na mimořádně velké obrazovce ALR. Obrazy jsou ostřejší, jasnější a zobrazují se v pravých barvách tak, jak je režisér zamýšlel.

Jednička pro sportovní zápasy a hry

Ať už hrajete, hltáte akční scény nebo sledujete fotbalový zápas, rychlost rozhoduje. A naše technologie s názvem MEMC rozhodne o tom, že vy pozadu nezůstanete. Doba odezvy se snižuje na mikrosekundu, a pohyb je tak 10x plynulejší než u OLED televizí.

Televize, která má pod čepicí

Pryč jsou doby, kdy byla televize jen o zvuku a obrazu. Super rychlý a uživatelsky přívětivý systém VIDAA umí přemýšlet za vás a vždy je o krok napřed. Ušetří vám tak spoustu času, když vás dovede po té nejkratší cestě za obsahem, který hledáte. Řadí podle relevance i vašich předchozích preferencí. Nenechte si ujít obsah z TV a řady aplikací, jako jsou Netflix, YouTube, Facebook Live, UEFA.TV, TV Seznam, VOYO, nebo třeba Lepší TV.

Dodejte svému domovu umělecký smysl.

Elegantní televize Laser TV vám umožní zútulnit, zpříjemnit a inspirovat jakýkoli prostor.

Šetří Vaše oči

Ať už používáte herní konzoli nebo sledujete seriál, unavené oči jsou minulostí díky technologii eliminující modré světlo s certifikací TÜV. U laserové televize se obraz na obrazovce odráží, místo aby byl vysílán přímo do očí diváka. Dlouhodobé sledování je tak pro oči šetrné.

Dlouhá životnost

Laserovému světlu X-Fusion dech jen tak nedojde. Vyniká totiž dlouhou životností. Zvládne zprostředkovat až 25 tisíc zábavy, což odpovídá zhruba 12 tisícům filmů. To už je slušný výkon, nemyslíte?

Jedinečný design a estetický vzhled

Jedinečný design laserové televize Hisense Trichroma se dokonale přizpůsobí většímu obytnému prostoru.

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Po všech stránkách super obchod. Jak komunikace, tak i okamžitá expedice zboží. Jsou báječní.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace