Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Sluchátka Yamaha TW-ES5A, blue

Technologie Yamaha Listening Care, která optimalizuje zvuk na základě prostředí, Vylaďte si zvuk pomocí aplikace Yamaha Headphones Controller, Dlouhá výdrž baterie 9 h, celkem 25 h při použití nabíjecího pouzdra, Odolnost proti ponoření na 30 minut do hloubky jednoho metru díky ochraně třídy IPX7, Stabilní a spolehlivé připojení Bluetooth 5.2® (SBC/AAC/Qualcomm® aptX ™Adaptive), Herní režim, Ambient Sound, Kompatibilní se Siri/Google Asistent
Skladem
ks
3 790 Kč
Katalogové číslo: Z02726
Kód výrobce: TW-ES5A BLUE

ZVUK, KTERÝ VÁS VYHECUJE K LEPŠÍMU VÝKONUSportovní sluchátka TW-ES5A vás skutečně motivují, ať už se věnujete jakémukoli sportu, a rozbuší vaše srdce i tělo dynamickým, autentickým zvukem. Poskytují věrný zvuk, který vás udrží v pohybu a dovede až k cíli.


VĚRNÝ ZVUKAť už se chcete plně soustředit a vyvinout maximální úsilí, nebo naopak odpočinout a zbavit se napětí, technologie True Sound je tady pro vás. Ačkoliv se jedná o sportovní sluchátka, mohou se pyšnit hlubokým a precizním projevem. Dovolí vám zapomenout, kde jste, a naplno se ponořit do hudby, překonat všechna omezení a posunout svůj výkon na vyšší úroveň.


PŘILÉHAVÉ A BEZPEČNÉ UCHYCENÍ, KTERÉ NERUŠÍ PŘI HŘEKompaktní konstrukce, jedinečný tvar a speciální silikonová křidélka zaručují, že sluchátka budou v uších držet pevně, ale přirozeně. Budete se tak moci maximálně soustředit na hru bez obav, že vám sluchátka vypadnou.


JE V POŘÁDKU SE NAMOČIT. NEBO ZPOTIT.Když chcete na hřišti nebo závodním okruhu nechat to nejlepší, co ve vás je, není možné řešit, zda vaše sluchátka náhodou zmoknou nebo navlhnou potem. Sluchátka TW-ES5A jsou proto vodotěsná podle stupně krytí IPX7. To vám umožní podat maximální výkon bez starostí. A pokud se sluchátka ušpiní, stačí je omýt vodou. Tak se připravte ke startu.


UVNITŘ SVÉHO VLASTNÍHO SVĚTA, ALE VNÍMAJÍCÍ OKOLÍRežim propustnosti umožňuje poslouchat hudbu a přitom zřetelně slyšet zvuky okolí. Můžete se tak plně ponořit do sebe a své oblíbené hudby, a přitom si zachovat spojení s okolním světem.


ZŘETELNĚ LEPŠÍ HLASOVÉ HOVORYNechte svůj hlas zaznít. Unikátně navržený mikrofon pracuje v kombinaci s technologií Qualcomm® cVc™ (Clear Voice Capture), která zajišťuje výjimečné potlačení šumu a ozvěny pro křišťálově čistý hlas při telefonování.


LISTENING CARESnížení hlasitosti obvykle vede k vnímanému útlumu určitých frekvencí, což je vlastnost lidského sluchu. Funkce Listening Care inteligentně upravuje ekvalizér tak, aby poskytoval plný a vzrušující zvuk i při nižší hlasitosti.


Parametry

Uložení Uzavřená, dynamická sluchátka
Určení Do uší
Frekvenční rozsah 20 až 20 000 Hz (vzorkovací frekvence 44,1 kHz)
Mikrofon Ano
Velikost měniče 6 mm dynamický
Přenos signálu Bluetooth® 5.2, SBC/AAC/Qualcomm® aptX™Adaptive
Odolnost Voděodolnost IPX7 - Odolnost proti ponoření na 30 minut do hloubky jednoho metru
Funkce Listening Care, aplikace Yamaha Headphones Controller, Hlasový asistent: Siri® / Asistent Google, Ambient Sound, Herní režim
Hmotnost 2x 7,9 g
Baterie Doba nabíjení sluchátek cca 1,5 h, nabíjecí pouzdro 2,5 h, výdrž baterie (nepřetržité přehrávání hudby) 9 h, 25 h při použití pouzdra
Barva Modrá
Obsah balení Sluchátka, napájecí kabel USB A-C (0,3 m), nástavce do uší 5 velikostí (XS/S/M/L/XL), silikonová křidélka 4 velikosti (XS/S/M/L)

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Je radost tady nakupovat - byl jsem několikrát v Hloubětíně.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Přehledné stránky, rychlost vyřízení objednávky. Naprostá spokojenost. Děkuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace