YAMAHA YAS-209 BLACK

Soundbar Yamaha YAS-109 s technologií DTS Virtual:X a bezdrátovým subwooferem - černý
Výkon 200 W ( 2 x 50 W + 100 W)
Bezdrátový subwoofer pro hluboké basy s flexibilním umístěním
Virtuální 3D prostorový zvuk DTS® Virtual:X™
Vestavěné hlasové ovládání Alexa
Streamování hudby přes Bluetooth
Skladem
Katalogové číslo: YAS209B

OBJEVTE ČISTÝ TV ZVUK JAKO NIKDY PŘEDTÍMVylepšete svůj televizor, filmy a hry pomocí vestavěného hlasového ovládání Alexa, virtuálního 3D prostorového zvuku DTS® Virtual:X™, bezdrátového subwooferu a streamování přes Bluetooth – to vše v jednoduchém a elegantním nastavení.


HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ ALEXA"Alexo*, zvyš hlasitost v obývacím pokoji." Díky integraci hlasového ovládání Alexa se stačí zeptat. YAS-109 nabízí vestavěné hlasové ovládání Alexa pro snadné ovládání vašeho soundbaru, zařízení pro chytrou domácnost, hudbu a další. Funkce Mute navíc zajišťuje vaše soukromí v případě potřeby ztlumením Alexa. *Dostupnost hlasového ovládání Amazon Alexa se v jednotlivých zemích liší.


3D ZVUKPosuňte svůj zážitek z domácího kina do nových výšin se zvukem, který přichází shůry i všude kolem vás. Yamaha YAS-109 je vybaven DTS Virtual:X – který Vás ponoří do vzrušujícího 3D prostorového zvuku.


STREAMOVÁNÍ HUDBYJednoduše spárujte své zařízení Bluetooth® s YAS-109 a začněte bezdrátově streamovat své oblíbené melodie


BEZDRÁTOVÝ SUBWOOFERKlíčovou výhodou soundbaru je schopnost minimalizovat nepořádek – eliminuje potřebu prostorových reproduktorů a kabelů v celé místnosti. Bezdrátový subwooferový systém to posouvá o krok dále tím, že nabízí ještě větší flexibilitu při umisťování. Zažijte výbušné basy a zároveň si vychutnejte všestrannost možnosti umístit subwoofer kdekoli v místnosti.


Funkce Bluetooth(Ver 4.2 / Profily: A2DP, AVRCP / Kodeky: SBC, AAC), Wi-Fi(2,4 GHz), Alexa, 4K Pass-through
Podporované audio formáty DTS® Virtual:X™, Dolby digital, Dolby Pro Logic II, DTS Digital Surround
Ekvalizér Hudba, TV program, Film, Sport, Hra
Subwoofer Bezdrátový
Konektory HDMI (1 vstupní / 1 výstupní ARC ), 1 x optický vstup, 1x RCA subwoofer OUT
Výstupní výkon 200 W (přední L/R: 50 W × 2-kanálový, vestavěný subwoofer: 100 W)
Barva Černá
Rozměry a hmotnost Centrální jednotka: 930 × 62 × 109 mm, 2,7 kg; Subwoofer: 191 × 420 × 406 mm, 7,9 kg