Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Videokamera Sony FDR-AX43A, 4K

Akční cena Akční cena
Vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot s pětiosým inteligentním aktivním režimem, Záznam 4K Ultra HD (3840 x 2160), Širokoúhlý objektiv ZEISS® Vario-Sonnar T* s ohniskovou vzdáleností 26,8 mm, 20x optický zoom s 30/40x (4K/HD) zoomem s čistým obrazem, Zvýraznění Movie Maker
Skladem
ks
15 989 Kč
Katalogové číslo: Z01428

Mohlo by Vás zajímat

Videokamera Sony FDR-AX53, 4K

Videokamera Sony FDR-AX53, 4K

Nahrává v rozlišení 4K a HD ve formátu XAVC S, Nový procesor BIONZ X snižuje hladinu šumu, Objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T*, Elektronický hledáček, 7,5 cm širokoúhlý displej LCD™ Xtra Fine, Sdílení a ovládání díky připojení NFC a Wi-Fi, Výkonná stabilizace B.O.S.S
24 489 Kč

Stvořena pro stabilitu a produktivituDíky videokameře Handycam, která se honosí vyváženým optickým stabilizátorem obrazu SteadyShot, jenž se může hrdě poměřovat se systémy využívajícími kardanův závěs, možností zaznamenávat videa ve vysokém rozlišení 4K a vysokou kvalitou zvuku, o kterou se postará jedinečný mikrofon, se otevřou možnosti profesionální tvorby a jednoduchého sdílení videí úplně každému.


Stabilita při pohybuJedinečný vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot s vnitřním mechanismem kardanova závěsu je 13krát účinnější než jiné optické systémy a i za chůze umožňuje záznam bez jakéhokoli chvění.


Stabilita dokonce i při běhuVnitřní mechanismus kardanova závěsu, kterým vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot disponuje, a algoritmus zpracování obrazu se starají o stabilitu při natáčení dokonce i za běhu.


Stabilita při nejvyšší úrovni přiblíženíStabilita zprostředkovaná kardanovým závěsem a algoritmem vyváženého optického stabilizátoru obrazu SteadyShot vám umožní nahrávat videa se stabilním obrazem dokonce i při nejvyšší úrovni přiblížení, kdy je chvění kamery znát nejvíce.

Vynikající kvalita rozlišení 4K – jako ve skutečnostiSnímač obrazu a objektiv nejnovější generace umocňují pomocí zvýšené citlivosti úžasné rozlišení 4K během pořizování záznamů ve vysoké kvalitě při slabém osvětlení. Záznam s vysokou přenosovou rychlostí6 ve formátu XAVC S zřetelně zachycuje i rychlé a složité scény.


Objektiv ZEISS s 20násobným zoomem a podporou 4KObjektiv ZEISS Vario-Sonnar T* nabízí nejširší úhel 26,8 mm, takže se do záběru vejde více než jen objekt. Zachyťte různé scény díky 20násobnému optickému zoomu (26,8–536,0 mm; režim 16:9), 30násobnému (4K) či 40násobnému (HD) zoomu s a 250násobnému digitálnímu zoomu.


Snímač CMOS Exmor R a obrazový procesor BIONZ XSnímač CMOS Exmor R zlepšuje kvalitu obrazu, redukuje šum v tmavém prostředí a umožňuje jemné rozostření pozadí, zatímco obrazový procesor BIONZ X dodává obrazu přirozenější živost a realističnost a stará se o rychlejší zpracování.


Převzorkování rozlišení Full HDZáznam v rozlišení 4K se automaticky převede na nižší rozlišení Full HD, které je možno přehrát na televizoru HD.


Funkce Trimming Playback ořízne obraz na televizoruUrčete prstem oblast na displeji LCD a ořízněte záběr ve filmu v rozlišení 4K přehrávaném na televizoru v rozlišení Full HD.


Rychlé inteligentní automatické ostření se důmyslně zrychlujeAlgoritmus automatického zaostření optimalizuje komunikaci mezi objektivem a procesorem, což urychluje automatické ostření, zatímco nejmodernější systém předvídání rozsahu automatického ostření pomáhá udržovat pohybující se objekty zaostřené.


Skvělý zvuk, méně šumuTři vložky mikrofonu se starají o zachycování čistého zvuku, potlačují šum a umožňují tak vysoce kvalitní záznam s jasně odděleným zvukem.


Pořizování snímků selfie a snímků z vysoké či nízké poziceVytvořte si dokonalou sestavu pro vlogování, jejíž součástí bude volitelný grip pro snímání či mikrofon. Výklopný displej LCD a grip zcela ulehčují pořizování selfie a snímků z vysoké či nízké pozice.


Dotykový displej LCDOvládání je rychlé a jednoduché díky pohodlnému přístupu k veškerému nastavení na dotykové obrazovce.


Kvalitní možnosti připojení zvukuPrémiový zvuk zprostředkovávají konektory pro sluchátka a mikrofon.


Životnost baterieVideokamera AX43 je vybavena vysokokapacitní baterií a umožňuje tak dlouhodobé nahrávání o délce až 235 minut.


Dálkový ovladač s funkcí spuštění jedním dotykem a sdílení jedním dotykemJediným dotykem připojte zařízení Android s technologii NFC a aplikace Imaging Edge Mobile vám zajistí možnosti dálkového ovládání či zobrazování a přenášení záběrů. Kameru lze také ručně spárovat se zařízeními se systémem iOS a dalšími.


Zvýraznění Movie MakerUlehčete si úpravu videí aplikací Highlight Movie Maker. Videokamera FDR-AX43 umí díky funkci duálního záznamu natáčet v rozlišení 4K (3840 x 2160) nebo Full HD (1920 x 1080) a HD (1280 x 720), takže se video uchová v plné kvalitě. Rozlišení HD (1280 x 720) využívá formát videa MP4 k rychlé a automatické tvorbě videí s nejlepšími okamžiky v rozlišení HD – doplněných o přechody a hudbou na pozadí – která lze okamžitě sdílet.Parametry

Záznamový formát Formát XAVC S: MPEG4-AVC / H.264, kompatibilní s formátem AVCHD verze 2.0: MPEG4-AVC / H.264, mp4: MPEG-4 AVC / H.264
Záznam na paměťové karty (Typ) Kompatibilní s paměťovými kartami Memory Stick PRO Duo a SD/SDHC/SDXC
Efektivní rozlišení Přibl. 8,29 megapixelu (16:9) / Přibl. 6,22 megapixelu (4:3)
Objektiv Objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T*
Průměr filtru 55 mm
Snímací prvek:Typ / velikost Snímač CMOS Exmor R® typu 1/2,5 (7,20 mm) se zpětným osvětlením
Technologie BIONZ / x.v. Colour Obrazový procesor BIONZ X
F (světelnost) F2,0–3,8
F (ohnisková vzdálenost) / ekv. 35mm f = 26,8–536,0 mm (16:9)
Minimální osvětlení 4K: standardně: 9 luxů (expoziční čas 1/50) HD: standardně: 6 luxů (expoziční čas 1/50), 4K: režim nízkého osvětlení 1,8 luxu (expoziční čas 1/25) HD: režim nízkého osvětlení 1,2 luxu (expoziční čas 1/25)
Transfokátor: optický / digitální 20x / 250x
Ostření: automatické / ruční Automaticky/Manuálně (dotykový panel)
Stabilizátor obrazu (Typ) Vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot s inteligentním (5osým) aktivním režimem
NFC Ano
Wi-Fi Ano
LCD obrazovka / dotyková Ano / Ano
LCD velikost / rozlišení 7,5cm (3,0˝) širokoúhlý (16:9) displej LCD Clear Photo (921 000 bodů)
Integrovaný mikrofon / reproduktor Vestavěný mikrofon s funkcí zoomu
Vstup pro ext.mikrofon / výstup pro sluchátka Ano / -
Patice pro příslušenství Ano
Záznam fotografií / formát Ano / JPEG
Rozlišení fotografií až 5440 x 3056
Typ baterie (řada) řada V
Rozměry: Š x V x H 73 mm x 80,5 mm x 142,5 mm (NP-FV50A), 73 mm x 80,5 mm x 173 mm(NP-FV70A)
Hmotnost bez akumulátoru 560 g (NP-FV50A), 600 g (NP-FV70A) (včetně dodávané baterie), přibl. 660 g (NP-FV100A)
Dodávané příslušenství Dobíjecí baterie (NP-FV70A) , napájecí adaptér AC , napájecí kabel , uživatelská příručka , kabel HDMI (micro), kabel micro USB

Vhodné příslušenství

Nabíječka Sony BC-TRV akumulátorů řady V

Nabíječka Sony BC-TRV akumulátorů řady V

Kompaktní, přenosné provedení zabere při cestování méně místa, Stav nabíjení indikovaný třístupňovou diodou LED, Kompatibilní s bateriemi řady V/H/P
1 749 Kč
Brašna Sony LCS-U21 pro videokamery

Brašna Sony LCS-U21 pro videokamery

Snadný přístup velkým horním otvorem, Pevná konstrukce, Místo pro fotoaparát nebo kameru s příslušenstvím
1 289 Kč
Grip Sony VCT-SGR1 pro fotoaparáty a videokamery Sony

Grip Sony VCT-SGR1 pro fotoaparáty a videokamery Sony

Stabilizační grip či malý tripod, Ovládání zoomu, Fotografování a spouštění nahrávání
2 790 Kč
Mikrofon Sony ECM-XYST1M pro kamery s uni paticí

Mikrofon Sony ECM-XYST1M pro kamery s uni paticí

Stereofonní mikrofon s univerzální paticí, Filtr proti větru, Široké frekvenční pásmo, Nahrávání lze upravovat od nuly do 120 stupňů, Součástí je kabel mikrofonu s konektory pro napájení, Hmotnost 100 g
4 190 Kč
Baterie dobíjecí Sony NP-FV100A

Baterie dobíjecí Sony NP-FV100A

Model dobíjecí baterie InfoLITHIUM™ řady V s nejvyšší kapacitou, Přesné zobrazení zbývající energie ve videokameře Handycam®, Vylepšená výdrž v porovnání s předchozím modelem NP-FV100, Rychlé nabíjení volitelnou nabíječkou BC-QM1/AC-VQV10
3 889 Kč
Paměťová karta SD Sony SF-E256, 256GB

Paměťová karta SD Sony SF-E256, 256GB

Rychlost čtení až 270 MB/s a rychlost zápisu až 120 MB/s (V60, U3), Ideální při pořizování videí ve vysokém rozlišení od 4K, Vysoce odolné a navržené s prvky odolnými vůči UV záření, prachu a vodě s krytím IP57, Software File Rescue na záchranu souborů je dostupný ke stažení zdarma
2 790 Kč
Brašna Sony LCS-SL10 pro fotoaparáty Alpha

Brašna Sony LCS-SL10 pro fotoaparáty Alpha

Sbalte si všechno, co potřebujete na celodenní fotografování, Ideální pro uložení fotoaparátu a objektivu, Mějte oddělené příslušenství a osobní věci, Uspořádejte si úložný prostor podle sebe, Navrženo pro fotoaparáty a videokamery Sony, Stylové a praktické
1 190 Kč
LED světlo Sony HVL-LE1 pro kamery HDR, foto DSC a ILC

LED světlo Sony HVL-LE1 pro kamery HDR, foto DSC a ILC

Videoreflektor, 60 LED diod, Až 1800 lux / 0,5m
6 989 Kč
Nabíječka Sony AC-L200 pro kamery F, A, P

Nabíječka Sony AC-L200 pro kamery F, A, P

Nabíječka pro videokamery využívající baterie A, P, F, H
1 445 Kč

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Přehledné stránky, rychlost vyřízení objednávky. Naprostá spokojenost. Děkuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Turbo rychlost dodání. Spokojenost.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace