Porovnání výrobků Oblíbené produkty

10 nezapomenutelných filmových klenotů, které musíte vidět

ELVIA-PRO
10 nezapomenutelných filmových klenotů, které musíte vidět


Filmový průmysl nabízí nekonečné množství skvělých filmů, ale některé z nich jsou prostě legendární. Tyto snímky zaujaly publikum svou originalitou, výjimečnými hereckými výkony a napínavými příběhy. Připravte se na seznam 10 nejlepších filmů všech dob, které by neměly chybět ve vašem filmovém repertoáru.

Kmotr (1972) Klasický gangsterský příběh od Francise Forda Coppoly s Marlonem Brandem a Al Pacinem v hlavních rolích. Snímek má další dvoudílné pokračování a byl několikrát prohlášen za nejlepší film všech dob. 

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994) Kultovní film z 90. let legendárního Quentina Tarantina je plný překvapení, napětí, černého humoru a vynikajících hereckých výkonů. Připravte se na jednu bizarní situaci za druhou a ještě bizarnější konec. 

Nedotknutelní (2011) Francouzské komediální drama vypráví příběh přátelství mezi aristokratem a jeho osobním asistentem. Film je inspirován skutečným příběhem Philippa Pozzo di Borgo, který ochrnul kvůli nehodě při paraglidingu.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994) Emotivní příběh o naději a přátelství Andyho a Reda z prostředí obávané věznice Shawshank . Tento snímek se stal jedním z nejoblíbenějších filmů všech dob.

Forrest Gump (1994) Kdo by neznal Forresta, jako by nebyl. Příběh jednoduchého muže s omezeným intelektem a obrovským srdcem, který se stal inspirací pro mnoho lidí. Forrest Gump získal 6 Oscarů, včetně nejlepšího filmu, režie a herce v hlavní roli. Na ČSFD je hodnocen jako 1. nejoblíbenější a 2. nejlepší film všech dob. 

Sedm (1995) Tento kultovní thriller s hvězdným obsazením nabízí divákům napínavý a nezapomenutelný zážitek plný napětí, šokujících zvratů a vynikajících hereckých výkonů. Vypráví příběh dvou detektivů, kteří se snaží dopadnout sériového vraha vraždícího podle 7 smrtelných hříchů. Entertainment Weekly vyhlásil film jako 8. nejděsivějším filmem všech dob.

Pán prstenů: Společenstvo prstenu (2001) Pána prstenů, fantasy film režiséra Petera Jacksona, vás okamžitě vtáhne do děje a zavede do kouzelného světa Středozemě. Snímek obsadil 2. místo v žebříčku 10 nejlepších fantasy filmů všech dob.

Titanic (1997)Epické romantické drama Jamese Camerona, inspirován skutečným příběhem luxusní zaoceánské lodi Titanic, je často označován jako nejromantičtější film všech dob. Zároveň získal rekordních 11 Oscarů.

Schindlerův seznam (1993) Historické drama Stevena Spielberga vypráví emotivní a silný příběh, inspirován skutečnými událostmi během druhé světové války. Film získal 7 Oscarů a je považován za jedno z nejvýznamnějších děl v historii filmu.

Zelená míle (1999) Drama Franka Darabonta je inspirován knižní předlohou Stephena Kinga. Vypráví příběh dozorce Paula a vězně Johna s nadpřirozenými schopnostmi, neprávem odsouzeného k trestu smrti. Zelená míle získala 4 Oscary a je považována za jedno z nejlepších filmů v žánru drama.

Každý z těchto filmů nabízí jedinečnou příležitost prozkoumat různé téma, styl nebo způsob vyprávění příběhu. Pokud jste filmový nadšenec a ještě jste neviděli některý z těchto filmů, rozhodně byste si je měli co nejdříve pustit.

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod, nakoupil jsem zde již vícekrát a vždy jsem byl spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace