Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Domácí kino Sony HT-A9

Akční cena Akční cena
Technologie 360 Spatial Sound Mapping poskytuje zbrusu nový prostorový zážitek, Flexibilní rozložení reproduktorů s bezdrátovým připojením, Optimalizace zvukového pole pro jednoduché nastavení, Mimořádně široká oblast poslechu vyplní každý kout vašeho obývacího prostoru, Několik reproduktorů Phantom vás vtáhne do filmů i hudby
Skladem
ks
41 989 Kč
Katalogové číslo: Z01510
Kód výrobce: HTA9.CEL

Nová dimenze prostorového zvukuZvuk ucítíte z každého směru a vzdálenosti, dokonce i za stěnou místnosti. S naší jedinečnou technologií 360 Spatial Sound Mapping přináší prostorový zvuk systému HTA9 nevídaný multidimenzionální zážitek pro vás, vaši rodinu a přátele.


Technologie 360 Spatial Sound, která se přizpůsobí vašemu prostředíNaše revoluční technologie 360 Spatial Sound Mapping vytváří dojem, jako byste místo pouhých čtyř reproduktorů poslouchali až dvanáct. Zde je postup.


Prostorový zvuk technologie 360 Spatial Sound vás vtáhne do každé scényS optimalizovaným zvukovým polem a obklopeni neuvěřitelně intenzivními reproduktory Phantom uslyšíte každý poryv větru nebo mávnutí ptačích křídel, a to ze všech stran. Jako byste se i s obývacím pokojem ocitli přímo ve filmu.


Užijte si technologii 360 Spatial Sound s ultra širokým nasměrovánímMimořádně široká oblast poslechu vyplní každou část vašeho obývacího prostoru. Vaše rodina a přátelé si tak vychutnají stejný zvukový zážitek jako vy. Poslechový prostor se neomezuje pouze na místo před televizorem, obsáhne mnohem širší prostor.


Všestranné rozložení reproduktorů do každého obývacího pokojeNení potřeba přemisťovat nábytek nebo přesně umístit reproduktory. Soundbar HT-A9 je v každém reproduktoru vybaven dvěma mikrofony tak, aby šikovně změřily svou relativní polohu a výšku, což systému umožňuje vytvořit dojem, jako byste poslouchali 12 reproduktorů. Můžete tak kompletně pohroužit svou místnost do prostorového zvuku.


Připojte se bezdrátověOvladač umístěte blízko televizoru a propojte jej prostřednictvím HDMI. Čtyři reproduktory se k ovladači připojují bezdrátově, takže ve svém obývacím prostoru nebudete mít žádné kabely.


Optimalizace zvukového poleOptimalizaci zvukového pole si kdykoli aktivujte prostřednictvím snadného nastavení v hlavní nabídce na obrazovce televizoru. Díky systému domácího kina HT-A9, který dokáže inteligentně změřit vzdálenost mezi reproduktory a stropem, si vše nastavíte rychle a jednoduše.


Technologie uvnitř1 – Reproduktory směřující vzhůru (jednotka X-Balanced Speaker)
2 – Měkký kopulovitý výškový reproduktor
3 – Subwoofer se širokým nasměrováním (jednotka X-Balanced Speaker)
4 – Duální mikrofony


Reproduktory směřující vzhůru (jednotka X-Balanced Speaker Unit)Jednotka X-Balanced Speaker Unit odráží zvuk od stropu, což vytváří pohlcující prostorový audio zážitek.


Subwoofer se širokým nasměrováním (jednotka X-Balanced Speaker Unit)Efekt dutiny nového subwooferu X-Balanced se širokým nasměrováním jsme snížili tak, že jsme zmenšili hloubku klenutého tvaru na minimum.


Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker UnitJedinečný obdélníkový tvar těchto reproduktorů maximalizuje oblast membrány a zaručí bohatší zvuk basů. Snižuje také vychýlení budiče při zachování akustického tlaku, což má za následek menší zkreslení a větší čistotu vokálů.


19mm výškový reproduktor s měkkou kopulíTento 19mm měkký kopulovitý výškový reproduktor spolupracuje se subwooferem, aby mohl reprodukovat čistý a přirozený zvuk ve střední a vysoké frekvenci.


Zkosené okraje ozvučniceOzvučnice byla navržena se zkosenými okraji tak, aby omezila zvukové zkreslení na bocích reproduktoru.


Ponořte se do špičkové kvality hudbyVychutnejte si hudbu předně podle představ interpreta díky zvuku s vysokým rozlišením pro křišťálově čistou přesnost. Nebo objevte nový způsob poslechu díky funkci 360 Reality Audio a zažijte skutečně pohlcující živý koncert nebo nahrávání ve studiu. Díky systému domácího kina HT-A9 vaše hudba ožije jako nikdy předtím.


Obnovení všech komprimovaných souborů v reálném časeDíky technologii Edge-AI (umělá inteligence) zvyšuje technologie DSEE Extreme (Digital Sound Enhancement Engine) rozlišení komprimovaných digitálních hudebních souborů v reálném čase. Dynamické rozpoznávání instrumentace, hudebních žánrů a jednotlivých složek každé skladby, jako jsou vokály nebo mezihry, umožňuje obnovit širokospektrální zvuk, který se ztrácí během komprese, a poskytovat tak bohatší a úplnější zážitek z poslechu.
Rozšířená zvuková dynamika (smyčce a tiché jemné detaily)
Obnovené vysoké frekvence (realistické vokály i akustické nástroje)


Filmy a hry vypadají tak reálněUžijte si živé scény plné barev a hloubek jako ze skutečného života. Při přehrávání prostřednictvím systému domácího kina HT-A9 je zachována veškerá původní kvalita obrazu, takže se do filmů můžete zcela ponořit. Hraní her je také mnohem více vzrušující a realistické, protože systém HT-A9 podporuje i nejnovější formáty.


Dopřejte si mimořádně hluboké basy s volitelným subwooferemPokud do svého systému připojíte volitelný subwoofer, který si poradí s nízkými frekvencemi, umožní to systému reprodukovat dříve nevídaný zvuk s větším dopadem a sílou. K dispozici jsou dva modely, které byly navrženy tak, aby zajistily hlubší basy, čistší hlas a věrnější zvuk ve všem, co zrovna posloucháte.


Ještě více pohlcující zážitek díky technologii Acoustic Center SyncPo připojení k televizoru BRAVIA pomocí dodaného kabelu se televizní reproduktor stane středovým kanálem vašeho systému domácího kina a také součástí technologie 360 Spatial Sound Mapping. To umožňuje zvuku, aby přesně ladil s děním na obrazovce, což zajistí opravdu hluboký zážitek.


Zvuk je dokonale sladěn s akcíDíky technologii Acoustic Center Sync uslyšíte rozhovor přesně odtamtud, kde postava ve scéně stojí. Díky přesnému souladu dění na obrazovce se zvukem se váš divácký zážitek stane ještě mnohem více pohlcujícím.


Bezproblémové ovládání s televizory BRAVIAPo připojení k nové řadě televizorů BRAVIA se všechno dokonale synchronizuje. Ovládejte zvuk a hlasitost pomocí televizního ovladače a mějte tak při sledování oblíbených pořadů přístup k audiosystému. Díky integrovanému uživatelskému rozhraní se v nabídce nastavení televizoru BRAVIA automaticky objeví nastavení domácího kina.


Každý dostane nejlepší místo v sáleS nesmírně širokou oblastí poslechu si plnohodnotný zážitek ze streamování hudby užije celá rodina, a to i když nesedí uprostřed místnosti.


Připojení BluetoothStreamujte hudbu bezdrátově ze smartphonu, tabletu nebo notebooku prostřednictvím technologie Bluetooth.


Datový přenos Wi-FiPřipojte se k internetu prostřednictvím vestavěné technologie Wi-Fi nebo LAN a streamujte hudbu ze zařízení připojených k vaší domácí síti.


Spotify ConnectPřehrávejte hudbu ze služby Spotify prostřednictvím svého reproduktoru nebo využijte aplikaci Spotify Connect na svém zařízení a ovládejte ji dálkově.


Chromecast built-inStreamujte hudbu, online vysílání rozhlasových stanic a podcasty ze svého smartphonu, tabletu nebo notebooku do audiozařízení. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu.


Apple AirPlay 2Sdílejte hudbu ze svých oblíbených zařízení Apple se systémem domácího kina. Stačí jedno klepnutí.


Užijte si filmy s prostorovým zvukem tak, jak jste je ještě nezažiliChytrý algoritmus přidá všeobjímající zvuk přicházející shora do běžných okolních soundtracků, a dokonce i stereofonního audia, což promění vše, co posloucháte, v pohlcující hudební zážitek s technologií 360 Spatial Sound. Pro aktivaci stačí stisknout tlačítko AE na dálkovém ovládání.


Hlasové ovládáníSystém domácího kina je kompatibilní se zařízeními s aplikacemi Google Assistant a Chromecast built-in a zařízeními s aplikací Amazon Alexa. Pomocí aplikace Google Home přidejte systém HT-A9 do své skupiny reproduktorů a pomocí hlasu budete moci ovládat hudbu, její hlasitost a další funkce.


Všesměrový blokový designHT-9 je jeden z našich nejnovějších domácích zvukových systémů a byl vyrobený podle konceptu všesměrového blokového designu. Válcovitý tvar reproduktoru tvoří jeden blok pro prostorový zvuk. Díky ploché zadní straně perfektně sedí na zeď. Jemně perleťová šedá barva ladí s barvou zdí, poliček i jiných prvků interiéru.


Nastavení během několika sekundSystém domácího kina HT-A9 je připraven k použití prakticky ihned po vybalení z krabice. Stačí jej zapojit, připojit k televizoru prostřednictvím rozhraní HDMI a zapnout. Díky připojení LAN a vstupu a výstupu HDMI (eARC) budete připraveni si užít nový prostorový zvuk.


Udělejte ze svého obývacího pokoje místo plné pohlcujících zážitků pro celou rodinuProstorový zvuk systému HT-A9 s mimořádně širokým dosahem vám dopomůže k ještě více strhujícímu a zábavnému zážitku při rodinné domácí projekci.Parametry

Funkce Wi-Fi® (2,4 GHz / 5 GHz) 11a/b/g/n, Bluetooth®5.0 (LDAC), Chromecast built-in, Spotify Connect, tlačítko hudební služby, Google Home, funguje s aplikací Google Assistant
Počet kanálů 4.0.4k, 12k
Podporované audio formáty Dolby Digital, Dolby Digital plus, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Dual mono, DTS, zvuk s vysokým rozlišením DTS HD, DTS HD Master Audio, DTS ES, DTS 96/24, DTS:X, LPCM
Ekvalizér Automatický zvuk, Kino, Hudba, Režim Noc, hlasový režim, vylepšený pohlcující zvuk, Technologie 360 Spatial Sound Mapping, Dolby Surround, Nural:X, 360 Reality Audio, DSEE Extreme
Konektory Vstup: USB (pouze pro aktualizaci firmwaru), LAN, 1/1 HDMI (eARC/ARC) , HDMI® CEC, HDR, DOLBY VISION™, HLG, funkce S-Center Out
Výstupní výkon 504 W
Rozměry a hmotnost repro 160 x 313 x 147 mm, HDMI jednotka 150 x 52 x 150 mm

Vhodné příslušenství

Přídavný bezdrátový subwoofer Sony SA-SW3

Přídavný bezdrátový subwoofer Sony SA-SW3

200 W bohatých výkonných basů ze 160 mm měniče, Hlubší basy díky reproduktoru s technologií Bass Reflex, Magnetický obvod Σ se postará o hluboké a čisté basy se sníženým zkreslením, Snadné nastavení pomocí bezdrátového připojení, Systém domácího kina a soundbar se snoubí s naším prvotřídním designem, Volitelný pro kina HT-A9, HT-A7000, HT-A5000, HT-A3000, HT-S2000, HT-A8000 a HT-A9000, Dále spolupracují i s AV zesilovačem TA-AN1000
11 789 Kč
Přídavný bezdrátový subwoofer Sony SA-SW5

Přídavný bezdrátový subwoofer Sony SA-SW5

Okamžitý Cashback 500 Kč i
300 W bohatých basů ze 180 mm měniče, Výraznější basy bez šumu díky pasivnímu radiátoru, Magnetický obvod Σ se postará o hluboké a čisté basy se sníženým zkreslením, Snadné nastavení pomocí bezdrátového připojení, Systém domácího kina a soundbar se snoubí s naším prvotřídním designem, Volitelný pro kina HT-A9, HT-A7000, HT-A5000, HT-A3000, HT-S2000, HT-A8000 a HT-A9000, Dále spolupracují i s AV zesilovačem TA-AN1000
17 989 Kč

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jeden z mála obchodů, kterým není co vytknout. Prostě ve všem je nejlepší.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Je radost tady nakupovat - byl jsem několikrát v Hloubětíně.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace