Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Audio-Technica BPHS1-XF4 mikrofonní headset

Směrová charakteristika a frekvenční průběh pro přirozenou a srozumitelnou reprodukci hlasu, Uzavřená konstrukce izoluje okolní hluk, Neodymové měniče v mikrofonu a sluchátkách, Robustní design a možnost uživatelské výměny kabelu a náušníku, Mikrofonní ramínko lze nastavit z levé i pravé strany, Nastavitelný polstrovaný hlavový můstek, Konektor 4-pin XLRF pro interkom systémy
Obvykle do týdne
ks
5 149 Kč
Katalogové číslo: Z00576
Kód výrobce: BPHS1-XF4
Robustní komunikační stereo headset s uzavřenými sluchátkovými mušlemi a profesionálním mikrofonem s ramínkem, které lze nastavit z levé i pravé strany. Je ideální pro interkom systémy.Mikrofonní vložka tohoto headsetu má jednosměrovou charakteristiku, speciálně navrženou pro snímání řeči s maximální srozumitelností hlasu napříč širokým spektrem frekvencí.Mikrofon má vyšší citlivost na zvuky, které vznikají přímo u mikrofonní kapsle, což je užitečné při redukci snímání nežádoucích zvuků. Flexibilní ramínko (husí krk) lze díky otočnému kloubu snadno nastavit z levé i pravé strany. Sluchátka se dvěma mušlemi nabízí rozšířený frekvenční rozsah (20 Hz-20 kHz) a jemnou přirozenou reprodukci zvuku. Sluchátka mají v obou náušnících 40 mm neodymové měniče, které poskytují impozantní výkon, ideální pro maximální hladiny akustického tlaku. Bohatě polstrované mušle zaručují zvukovou izolaci a pohodlí při dlouhodobém nošení. Nastavitelný hlavový můstek je taktéž navržen a vypolstrován pro komfortní poslech.

Parametry

Uložení Closed-back Dynamic (Headphone) / Cardioid Dynamic (Microphone)
Frekvenční rozsah 20-20,000 Hz
Max. příkon 1,600 mW at 1 kHz
Impedance 65 ohms
Citlivost 100 dB (Headphone) / -57 dB (1.4 mV) re 1V at 1 Pa (Microphone)
Velikost měniče 40 mm
Přenos signálu 2 m long with 8-pin connector at headset end; 4-pin XLRF-type connector output
Hmotnost 264 g
Obsah balení 3 windscreens; spare connector screw

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Zákazníkem Elvia-Pro jsem od svých asi 6ti let :))) Objednaná televize byla za dobrou cenu, objednávka byla zpracována rychle. Do hodiny mi podpora volala s prověřením mého extra požadavku. Spokojenost :)

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Velmi vstřícné a ochotné jednání. Obchod vřele doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace