Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Audiosystém Sony MHC-V13

Prostorový zvuk pomocí účinných výškových reproduktorů, Osvětlení v reproduktorech, Funkce Party Playlist a Karaoke Ranking v aplikaci Fiestable, Rukojeť pro bezpečné zvedání a snadnou přepravu, Chrániče rohů pro zvýšenou odolnost, Tuner DAB+
Prodej ukončen
Zobrazit podobné zboží z kategorie
Katalogové číslo: Z01822
Kód výrobce: MHCV13.CELPárty může být lepší než kdy dříveVychutnejte si rytmus svých oblíbených skladeb i z větší vzdálenosti díky tomuto výkonnému jednodílnému systému. Nebo si při tanci užijte světlo reproduktoru,které pulzuje v rytmu hudby ze zvukového systému MHC-V13, a zároveň ovládejte přehrávání prostřednictvím smartphonu.


Skvělý zvuk napříč celou pártyMalý a kompaktní systém MHCV13 přináší úctyhodný zvuk. Přes dva vysoce účinné výškové reproduktory a technologii JET BASS BOOSTER se zvuk dostane na každé místo párty, takže se hudba dostane dál a výš a všichni hosté si budou moci užívat bohatý, čistý zvuk.


Dva vysoce účinné výškové reproduktory naplní váš prostor zvukemČtyři nahoru nasměrované, vysoce účinné výškové reproduktory Horn umístěné na přední části jednotky rozšiřují prostor zvukové scény a zvyšují úroveň akustického tlaku směrem nahoru. Hudba se tak bude šířit dál a o něco výš do každého koutu prostoru.


Užijte si rytmus s technologii JET BASS BOOSTERKuželovitá konstrukce zvukovodu ozvučnice typu Bass Reflex koncentruje proudění vzduchu zvuku basů, takže je uslyšíte čistě a pocítíte fyzicky, i když budete v davu nebo ve velké vzdálenosti.


Vystupňujte energii pomocí osvětlení reproduktoruOsvětlení v reproduktorech vysílá vlny vícebarevného světla, takže si budete moci kdekoli vychutnávat nefalšovanou atmosféru nočního klubu nebo venkovního festivalu.


Odvažte se jako popová hvězdaZpívejte do rytmu svých oblíbených skladeb. Díky vstupu pro mikrofon je zvukový systém MHC-V13 ideálním společníkem na karaoke párty. Do vstupu pro mikrofon můžete také zapojit kytaru a systém používat jako zesilovač. Vychutnejte si tři režimy: Clean pro čistý zvuk, Overdrive pro zkreslený zvuk kytary a Bass pro basovou kytaru.


Vezměte večírek do svých rukou s aplikací FiestableSe zábavnou, intuitivní a snadno použitelnou aplikací Fiestable se z ovládání funkcí zvukového systému MHC-V13 stane zábava. Aplikaci Fiestable budete moci používat až po stažení aplikace Sony | Music Center. Poté už vám nebude nic bránit v ovládání hudby, osvětlení a dalších funkcí – stačí klepnout na telefon nebo promluvit.


Umožněte přátelům vytvářet na párty seznam skladeb pomocí aplikace FiestableAplikace Fiestable umožňuje komukoli přidávat do seznamu skladeb své oblíbené melodie. Vaši hosté mohou přidávat hudbu, kterou mají uloženou ve svých smartphonech, prostřednictvím vaší sítě Wi-Fi, takže párty nemusí nikdy skončit.


Objevte mezi sebou pěveckou superstar díky aplikaci Fiestable a funkci Karaoke RankingPomocí funkce Karaoke Ranking můžete na večírku uspořádat soutěž o nejlepšího zpěváka či zpěvačku karaoke. A každý, kdo se dostane mezi Top 10, má možnost své jméno a název skladby zaznamenat do žebříčku nejlepších skóre.


Staňte se Party KingemJediným kliknutím v aplikaci Fiestable sdílejte status o své párty na sociálních médiích. Potom už jen zapněte hudbu a vyšplhejte se na žebříčku párty lidí tak vysoko, až se z vás stane Party King.


Ovládejte vše z tanečního parketuAplikace Sony | Music Center umožňuje ovládat nastavení zvuku a hudby přímo z telefonu. Aplikace Fiestable vám navíc umožní ovládat barvy světla a aktivovat režimy DJ a karaoke. Díky intuitivnímu ovládání pohybem můžete změny provádět jednoduchým pohybem zápěstí.


Bezproblémové streamování pomocí funkce BluetoothS technologií Bluetooth odpadá nutnost bezdrátového připojení a složitého nastavení. Stačí se připojit přes Bluetooth a hned můžete začít.


Synchronizace pomocí funkce Wireless Party ChainPropojením až 50 kompatibilních, vysoce výkonných audiosystémů pomocí technologie Bluetooth dosáhnete vylepšeného zvuku. Do toho můžete sledovat, jak se světla synchronizují s reproduktory.


S připojením více zařízení může hudbu ovládat více přátelDíky technologii Bluetooth můžete se zvukovým systémem MHC-V13 s přáteli spárovat současně až tři smartphony. Všichni budete moci přehrávat skladby ze všech svých hudebních knihoven, čímž získáte ještě větší výběr.


Rozjeďte párty kdekoliAudiosystém MHC-V13 disponuje zabudovanými úchyty, takže jej můžete přenést ke kamarádovi nebo snadno přesunout párty do jiné místnosti.


Odolný reproduktor, který vydrží bouřlivé večírkyVnějšek z tvrdého plastu pokrývající všechny strany tohoto zařízení a odolné chrániče rohů pomáhají udržovat zvukový systém MHC-V13 dlouho v bezvadném stavu a usnadňují přepravu kamkoli, kde se koná večírek.Parametry

Rádio FM, Bluetooth®, přehrávání z CD a USB
Hi-Res Audio Ne
Funkce tuneru 87,5–108 MHz / 50 kHz, 20 předvoleb, DAB+
Přehrávač disků CD/MP3
Připojení k síti Bluetooth (LDAC, AAC, A2DP (SINK), AVRCP, SPP)
Reproduktory 2x 5 cm (kuželovitý typ), 1x 20 cm
Spotřeba energie 0,5 W (v pohotovostním režimu Eco mode™)
Barva Černý
Konektory Analogový audiovýstup, vstup pro mikrofon, USB, analogový vstup audia
Rozměry a hmotnost 33,3 cm x 60 cm x 29,9 cm, 8,1 kg
Obsah balení Dálkové ovládání, anténa FM, baterie (AAA/manganová), průvodce rychlým nastavením

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Rychlé jednání, dobře zabalený, špičkový produkt, přijatelná cena

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace