Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Audiosystém Sony ZS-RS60BT, Bluetooth, MP3, USB, černý

Katalogové číslo: Z03159
Snadné připojení Bluetooth pomocí technologie NFC jedním dotykem, Přehrávání pomocí technologie USB, Přehrávejte disky CD nebo je nahrávejte na zařízení USB s funkcí záznamu USB, Žijte rytmem s funkcí Mega Bass
Skladem
ks
2 689 Kč
Sony ZSRS60BT

Přenosný radiopřijímač Sony je zajímavý přehrávač na doma ale i na cesty. Intuitivně a snadno se ovládá a kromě rádia přehrává také MP3 soubory z vašeho CD či USB. Díky kompaktním rozměrům se snadno přenáší a stane se tak věrným společníkem na cestách.

Snadné přehrávání a NFC

Rádio přehrávač disponuje přehrávačem souborů ve formátu MP3 a WMA. Díky vestavěnému vstupu USB můžete přehrávat obsah vašich přenosných flash disků. Co se týče CD formátu, tento model Sony je schopen přehrávat nosiče CDDA a CD-R/RW. Díky funkci NFC One touch budete moci streamovat obsah chytrého telefonu pomocí Bluetooth.

Rádio FM/AM

Pokud dáváte před MP3 poslechem přednost vaší oblíbené radiové stanice, tak vězte, že vás tento přístroj ani v tomto ohledu v žádném případě nezklame. Umožňuje přijímat FM radiové stanice díky vestavěnému FM tuneru. Budete tak mít možnost poslechu rádia na vašich cestách s možností předvolby až 30 stanic (20 FM a 10 AM).

Parametry

Přehravaní CD / MP3 / USB Ano / Ano / Ano
Tuner FM
Výstupní výkon 2 + 2 W
Bezdrátový přenos Bluetooth
Konektory Audio in , sluchátkový výstup
Napájení ze sítě / Baterie Ano / Ano
Barva Černá

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Turbo rychlost dodání. Spokojenost.

Anonym Doporučuje obchod