Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Autocue P7008-0905 Navigator Plus Conference Package

Prezentační teleprompter 17“, Vstupy monitoru SDI/ HDMI/ VGA, Software Pioneer na 12 měsíců, Kompletní souprava připravená k okamžitému použití
Obvykle do týdne
ks
286 990 Kč
Katalogové číslo: Z04381
Kód výrobce: P7008-0905
Konferenční souprava Autocue Navigator Plus je připravena na jakoukoli událost. Větší školní prostory a vzdálená místa v konferenčních sálech nejsou problém, protože monitory se připojují pomocí vstupu SDI a jas 1500nit zaručuje dobrou čitelnost i v přesvětlených místech. Systém čtecích zařízení Navigator obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli v místě konání přednášet text. V balení najdete dva 17“ monitory, dva konferenční stojany, roční licenci na software Pioneer a ruční ovladač ShuttleXpress. Přiloženy jsou i všechny propojovací kabely, které potřebujete k zahájení provozu a také cestovní přepravní kufr. Monitory Autocue mají odolné, ale lehké kovové tělo. Jednoduše je umístíte na základnu konferenčních stojanů a pomocí přiloženého rozbočovače ke každému z nich připojíte kabel SDI nebo HDMI. Konferenční stojany nastavíte tak, aby bylo sklo umístěno v ideální výšce a text byl dobře viditelný pro řečníka a zůstal neviditelný pro posluchače. Můžete si být jisti, že díky sklu Autocue s paprskovým rozptylem 70:30 zůstane text skrytý. Součástí konferenčního balíčku Navigator je roční licence na software Pioneer, jednoduchá a moderní aplikace pro skriptování textu. Pioneer integruje aplikaci PowerPoint, která spouští jednotlivé snímky podle pokynů ve scénáři. Více informací a bezplatná zkušební verze na autocue.com.

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Zákazníkem Elvia-Pro jsem od svých asi 6ti let :))) Objednaná televize byla za dobrou cenu, objednávka byla zpracována rychle. Do hodiny mi podpora volala s prověřením mého extra požadavku. Spokojenost :)

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod. Nakupuji zde častěji a doposud jsem byl vždy spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace