Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Balíček programů Skylink IPTV CANAL+ KOMPLET 1M

Potřebujete rozšířit vaši standardní nabídku o kompletní nabídku CANAL+? Ale chcete mezi sportovními zápasy stihnou ještě nějaký ten film z tvorby Apple Originals? Objednejte si CANAL+ s AppleTV+ jako rozšíření k jakémukoliv standardnímu balíčku Skylink LiveTV.
Skladem
ks
289 Kč
Katalogové číslo: S00087


Skylink je spolehlivým poskytovatelem satelitního a internetového televizního vysílání v České a Slovenské republice. Více než 1 500 000 zákazníků Skylinku si vybírá z největší nabídky placených televizních programů, z nichž mnoho je vysíláno v HD kvalitě. 


Skylink CANAL+ KOMPLET pro uživatele internetové Skylink LiveTV

Tento balíček přidá divákům CANAL+ další porci zábavy v podobě videotéky AppleTV+. Tedy stále nejvýhodnější nabídka pro sportovní fanoušky, ale navíc s pořádnou dávkou filmů!
Balíček CANAL+ pro fotbalové, tenisové a filmové fanoušky přináší všech 380 zápasů nejvyšší anglické fotbalové ligy a turnaje WTA těch nejlepších tenistek světa! Premier League si můžete užít s kvalitním českým a slovenským komentářem včetně 9 specializovaných pořadů o fotbale! Máte raději tenis? Scénu i zákulisí WTA vám představí Barbora Strýcová spolu s dalšími bývalými hráčkami, přímé přenosy turnajů se kombinují se studiem Match Point, tenisovým magazínem Come On! a exkluzivními rozhovory v pořadu Advantage. A když si budete chtít odpočinout od sportu, zavítejte do videotéky CANAL+ a nebo dalších programů jako třeba CANAL+ Action nebo 5 filmových programů z rodiny FilmBox.

Máte k dispozici 46 programů, z toho 35 v HD.
17 všeobecných, 4 Sportovní, 8 filmových, 5 dokumentárních, 5 hudebních a lifestylových, 1 dětský a 6 zpravodajských.
(Uvedené HD rozlišení platí obecně pro parametry TV kanálu, ne pro všechny pořady.)Jak si objednat vybraný programový balíček?

Programový balíček vám rádi aktivujeme online. Pro aktivaci potřebujeme znát pouze vaše zákaznické číslo (číslo vaší dekódovací karty). Stejné číslo budete mít přiděleno i v případě, že již nemáte fyzickou dekódovací kartu, ale pouze online registraci do služby Skylink.

Toto číslo proto prosím vkládejte do poznámky objednávky.

Programy nejsou aktivní ihned v okamžiku objednání, ale až po úhradě objednávky a následné aktivaci v systému Skylink. Tuto aktivaci pro vás samozřejmě v pracovní dny provedeme neprodleně a od toho okamžiku můžete vybrané programy začít sledovat. Z toho důvodu prosím berte na vědomí následující:

Objednáním a úhradou služby souhlasíte se zahájením poskytování služby před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy a berete na vědomí, že udělením souhlasu zaniká právo odstoupit od smlouvy podle § 1837 písm. l) občanského zákoníku ve 14denní době bez udání důvodu.


Sledujte TV i na tabletu a v mobiluDíky Skylink LiveTV můžete sledovat programy živě nebo až 7 dní zpětně! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad!

Službu můžete používat ve vašem smartphonu, tabletu, počítači nebo v chytrém televizoru.

Pro zařízení s operačními systémy Android či iOS si z Google Play nebo App Store stáhněte aplikaci Skylink LiveTV.
Pro přístup z PC můžete použít livetv.skylink.cz.

Speciálně naši zákazníci s televizory Samsung, Sony nebo Finlux mohou využívat aplikaci Skylink LiveTV integrovanou již z výroby.


Používání služby je možné v libovolné síti, jedinou podmínkou je dostatečně rychlé a stabilní připojení k internetu (minimální doporučená rychlost je 10 Mb/s).

Ke Skylink LiveTV se můžete připojit až z pěti zařízení. Můžete tedy mít vše nastaveno a připraveno ke sledování nejen na domácím televizoru, počítači a tabletu, ale třeba i na chalupě nebo v kanceláři!

Souběžné sledování je však omezeno pouze na dvě zařízení najednou.


Videotéka Skylink Live TVVšem zákazníkům internetové televize Skylink LiveTV je automaticky k dispozici bezplatná videotéka se stovkami filmů a seriálů všech žánrů. Sledujte dokumentární filmy z produkce National Geografic či Viasat, filmové hity od Filmboxu a Film Europe, seriály AXN a CANAL+ a další pořady dle vaší volby.

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Rychle odesláno, kvalitně zabaleno.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Přehledné stránky, rychlost vyřízení objednávky. Naprostá spokojenost. Děkuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace