Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Balíček programů Skylink SAT CANAL+ KOMPLET 1M

Pro sportovní i filmové fanoušky satelitní TV nabízíme Canal+ Komplet na 1 měsíc. 3 sportovní, 6 filmových a 1 dokumentární kanál a navíc přístup do AppleTV+, to je jasná volba. Číslo karty prosíme vložte do poznámky objednávky.
Skladem
ks
289 Kč
Katalogové číslo: S00074


Skylink je spolehlivým poskytovatelem satelitního a internetového televizního vysílání v České a Slovenské republice. Více než 1 500 000 zákazníků Skylinku si vybírá z největší nabídky placených televizních programů, z nichž mnoho je vysíláno v HD kvalitě. 


Skylink Canal+ Komplet - pro uživatele satelitní TV

Balíček Canal+ je nejvýhodnější nabídkou pro sportovní fanoušky.

Sledujete zápasy anglické fotbalové ligy? Premier League si užijete s kvalitním českým a slovenským komentářem. Stejně tak si jistě užijte 9 specializovaných fotbalových pořadů, například zápasové studio Match Time s exklusivními rozhovory s hráči a vstupy ze stadionů a analýzami opravdových fotbalových expertů.

Máte raději turnaje WTA? S odborným komentářem Barbory Strýcové a s dalších hráček se vám odhalí zákulisí vrcholového ženského tenisu. Přímé přenosy pak doplňují další tenisové pořady jako studio Match Point, tenisový magazín Come On! či exklusivní rozhovory v pořadu Advantage. Nebo dáváte přednost bojovým sportům a využijete nabídku kanálu FightBox?

Necháme to na Vás.

Pro odreagování můžete shlédnout třeba nějaký akční či romantický film nebo seriál na programech Canal+ Action, Filmbox nebo nějaký kus z videotéky Canal+.

V balíčku Canal+ Komplet si navíc můžete dopřát nekonečný obsah videotéky internetového AppleTV+ a o prémiové filmy a seriály už nikdy nebudete mít nouzi. Všechny tituly jsou v původním znění s českými a slovenskými titulky.

Balíček Canal+ přináší 10 programů, z toho 5 v HD. (Uvedené HD rozlišení platí obecně pro parametry TV kanálu, ne pro všechny pořady.)


Jak si programový balíček objednat?

Programový balíček vám rádi aktivujeme online. Pro aktivaci potřebujeme znát pouze číslo vaší přístupové (dekódovací) karty. Toto číslo proto prosím vkládejte do poznámky objednávky.


Stejné číslo budete mít přiděleno i v případě, že již nemáte fyzickou dekódovací kartu, ale pouze online registraci do služby Skylink.

Programy nejsou aktivní ihned v okamžiku objednání, ale až po úhradě objednávky a následné aktivaci v systému Skylink. Tu pro vás samozřejmě v pracovní dny provedeme neprodleně a od toho okamžiku můžete vybrané programy sledovat. Z toho důvodu prosíme berte na vědomí následující:

Objednáním a úhradou služby souhlasíte se zahájením poskytování služby před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy a berete na vědomí, že udělením souhlasu zaniká právo odstoupit od smlouvy podle § 1837 písm. l) občanského zákoníku ve 14-denní době bez udání důvodu.

Předpokladem pro aktivaci jakéhokoliv programového balíčku Skylink přes satelit je TV přijímač vybavený přístupovou (dekódovací) kartou Skylink nebo její elektronickou obdobou a u satelitní televize samozřejmě ještě vybavení pro satelitní příjem - tedy vhodná anténa a dekodér. U televizorů označených DVB-S* je dekodér satelitního vysílání součástí televizoru.

Pokud u nás programový balíček objednáváte spolu s novým televizorem, najdete i tuto dekódovací kartu v naší nabídce a je třeba ji zakoupit zvlášť.


Aktuální parametry a frekvence ladění balíčku Canal+*

Programy CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 2, CANAL+ Action, FilmBox Extra HD, FilmBox Premium HD jsou vysílány ve formátu HD. Programy FightBox, FilmBox, FilmBox Family, FilmBox Stars, DocuBox jsou vysílány ve formátu SD / MPEG-4. Pro jejich příjem je potřeba mít HD přijímač.

Programy CANAL+ Sport, CANAL+ Action naladíte:
Satelit: Astra 23,5°E Kmitočet: 11 973 MHz Polarizace: V FEC: 2/3 Symbol. rychlost: 29 900 kS/s Norma: DVB-S2 / 8PSK Pilot: Off

Program CANAL+ Sport 2 naladíte:
Satelit: Astra 23,5°E Kmitočet: 12 344 MHz Polarizace: H FEC: 2/3 Symbol. rychlost: 29 900 kS/s Norma: DVB-S2 / 8PSK Pilot: Off

Program FightBox naladíte:
Satelit: Astra 23,5°E Kmitočet: 11 739 MHz Polarizace: V FEC: 2/3 Symbol. rychlost: 29 900 kS/s Norma: DVB-S2 / 8PSK Pilot: Off

Programy FilmBox, DocuBox naladíte:
Satelit: Astra 23,5°E Kmitočet: 11 934 MHz Polarizace: V FEC: 3/4 Symbol. rychlost: 27 500 kS/s Norma: DVB-S2 / 8PSK Pilot: On

Programy FilmBox Extra HD, FilmBox Family naladíte:
Satelit: Astra 23,5°E Kmitočet: 12 012 MHz Polarizace: V FEC: 2/3 Symbol. rychlost: 29 900 kS/s Norma: DVB-S2 / 8PSK Pilot: Off

Programy FilmBox Premium HD, FilmBox Stars naladíte:
Satelit: Astra 23,5°E Kmitočet: 12 109 MHz Polarizace: H FEC: 2/3 Symbol. rychlost: 29 900 kS/s Norma: DVB-S2 / 8PSK Pilot: Off


* Aktualizováno 3/2024, pro detailní informace prosím navštivte skylink.cz

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Vše OK

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Zákazníkem Elvia-Pro jsem od svých asi 6ti let :))) Objednaná televize byla za dobrou cenu, objednávka byla zpracována rychle. Do hodiny mi podpora volala s prověřením mého extra požadavku. Spokojenost :)

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace