Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Balíček programů Skylink SAT CS 1M

Filmový balíček CS na 1 měsíc pro uživatele satelitní TV je povinným pro každého „československého“ filmového fanouška. Nabízí filmovou klasiku z domácí produkce. Obsahuje programy SF Film a CS Horror. Číslo karty prosíme vložte do poznámky objednávky.
Skladem
ks
245 Kč
Katalogové číslo: S00038


Skylink je spolehlivým poskytovatelem satelitního a internetového televizního vysílání v České a Slovenské republice. Více než 1 500 000 zákazníků Skylinku si vybírá z největší nabídky placených televizních programů, z nichž mnoho je vysíláno v HD kvalitě. 


Skylink CS - pro uživatele satelitní TV

Nabídka české a slovenské klasiky. Balíček CS nabídne nostalgické filmy a pořady výhradně z české a slovenské produkce. Nadšení fanoušci filmové i televizní klasiky se nebudou moci odtrhnout od programu CS Film. Součástí tohoto programu je také dopolední dětský blok, který nenechá malé rebely zapomenout na naše milované animované i hrané pohádky. A program CS Horror nadchne všechny hororové nadšence.

K doplňkovému balíčku získáte přístup také do internetové televize Skylink Live TV se základní programovou nabídkou a obsáhlou videotékou.

Balíček CS obsahuje 2 programy.


Jak si programový balíček objednat?

Programový balíček vám rádi aktivujeme online. Pro aktivaci potřebujeme znát pouze číslo vaší přístupové (dekódovací) karty. Toto číslo proto prosím vkládejte do poznámky objednávky.


Stejné číslo budete mít přiděleno i v případě, že již nemáte fyzickou dekódovací kartu, ale pouze online registraci do služby Skylink.

Programy nejsou aktivní ihned v okamžiku objednání, ale až po úhradě objednávky a následné aktivaci v systému Skylink. Tu pro vás samozřejmě v pracovní dny provedeme neprodleně a od toho okamžiku můžete vybrané programy sledovat. Z toho důvodu prosíme berte na vědomí následující:

Objednáním a úhradou služby souhlasíte se zahájením poskytování služby před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy a berete na vědomí, že udělením souhlasu zaniká právo odstoupit od smlouvy podle § 1837 písm. l) občanského zákoníku ve 14-denní době bez udání důvodu.

Předpokladem pro aktivaci jakéhokoliv programového balíčku Skylink přes satelit je TV přijímač vybavený přístupovou (dekódovací) kartou Skylink nebo její elektronickou obdobou a u satelitní televize samozřejmě ještě vybavení pro satelitní příjem - tedy vhodná anténa a dekodér. U televizorů označených DVB-S* je dekodér satelitního vysílání součástí televizoru.

Pokud u nás programový balíček objednáváte spolu s novým televizorem, najdete i tuto dekódovací kartu v naší nabídce a je třeba ji zakoupit zvlášť.


Aktuální parametry a ladění balíčku CS*

Programy CS Film, CS Horror jsou vysílány ve formátu SD / MPEG-4. Pro jejich příjem je potřeba mít HD přijímač.

Programy CS Film, CS Horror naladíte:
Satelit: Astra 23,5°E Kmitočet: 11 934 MHz Polarizace: V FEC: 3/4 Symbol. rychlost: 27 500 kS/s Norma: DVB-S2 / 8PSK Pilot: On


* Aktualizováno 3/2024, pro detailní informace prosím navštivte skylink.cz


Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jeden z mála obchodů, kterým není co vytknout. Prostě ve všem je nejlepší.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace