Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Balíček programů Skylink SAT EXXTRA 12M

Balíček Exxtra na 12 měsíců pro uživatele satelitní TV je doplňkovým balíčkem pro diváky 18+. Nabízí 5 erotických programů a přístup do internetové televize Skylink LiveTV. Číslo karty prosíme vložte do poznámky objednávky.
Skladem
ks
2 880 Kč
Katalogové číslo: S00042


Skylink je spolehlivým poskytovatelem satelitního a internetového televizního vysílání v České a Slovenské republice. Více než 1 500 000 zákazníků Skylinku si vybírá z největší nabídky placených televizních programů, z nichž mnoho je vysíláno v HD kvalitě. 


Skylink Exxtra

Skylink Exxtra je doplňkový balíček programů pro milovníky vzrušující podívané. K doplňkovému balíčku získáte přístup také do internetové televize Skylink Live TV se základní programovou nabídkou a obsáhlou videotékou.

Balíček Exxtra obsahuje 6 programů, z toho 3 v HD (Uvedené HD rozlišení platí obecně pro parametry TV kanálu, ne pro všechny pořady.)


Nabídka programů v balíčku „Exxtra“*

Hustler, Man-X, Penthouse Gold, Penthouse Reality TV, Vivid TV Europe, VIXEN HD


Jak si programový balíček objednat?

Programový balíček vám rádi aktivujeme online. Pro aktivaci potřebujeme znát pouze číslo vaší přístupové (dekódovací) karty. Toto číslo proto prosím vkládejte do poznámky objednávky.


Stejné číslo budete mít přiděleno i v případě, že již nemáte fyzickou dekódovací kartu, ale pouze online registraci do služby Skylink.

Programy nejsou aktivní ihned v okamžiku objednání, ale až po úhradě objednávky a následné aktivaci v systému Skylink. Tu pro vás samozřejmě v pracovní dny provedeme neprodleně a od toho okamžiku můžete vybrané programy sledovat. Z toho důvodu prosíme berte na vědomí následující:

Objednáním a úhradou služby souhlasíte se zahájením poskytování služby před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy a berete na vědomí, že udělením souhlasu zaniká právo odstoupit od smlouvy podle § 1837 písm. l) občanského zákoníku ve 14-denní době bez udání důvodu.

Předpokladem pro aktivaci jakéhokoliv programového balíčku Skylink přes satelit je TV přijímač vybavený přístupovou (dekódovací) kartou Skylink nebo její elektronickou obdobou a u satelitní televize samozřejmě ještě vybavení pro satelitní příjem - tedy vhodná anténa a dekodér. U televizorů označených DVB-S* je dekodér satelitního vysílání součástí televizoru.

Pokud u nás programový balíček objednáváte spolu s novým televizorem, najdete i tuto dekódovací kartu v naší nabídce a je třeba ji zakoupit zvlášť.


Aktuální parametry a ladění balíčku Exxtra*

Programy Penthouse Gold, Penthouse Reality TV, VIXEN HD jsou vysílány ve formátu HD. Programy Hustler, Man-X, Vivid TV Europe jsou vysílány ve formátu SD / MPEG-4. Pro jejich příjem je potřeba mít HD přijímač.

Programy Hustler, Vivid TV Europe naladíte:
Satelit: Astra 19,2°E Kmitočet: 12 515 MHz Polarizace: H FEC: 5/6 Symbol. rychlost: 22 000 kS/s Norma: DVB-S

Program Man-X naladíte:
Satelit: Astra 23,5°E Kmitočet: 12 129 MHz Polarizace: V FEC: 2/3 Symbol. rychlost: 29 900 kS/s Norma: DVB-S2 / 8PSK Pilot: Off

Programy Penthouse Gold, Penthouse Reality TV naladíte:
Satelit: Astra 23,5°E Kmitočet: 11 973 MHz Polarizace: V FEC: 2/3 Symbol. rychlost: 29 900 kS/s Norma: DVB-S2 / 8PSK Pilot: Off

Program VIXEN HD naladíte:
Satelit: Astra 23,5°E Kmitočet: 12 090 MHz Polarizace: V FEC: 2/3 Symbol. rychlost: 29 900 kS/s Norma: DVB-S2 / 8PSK Pilot: Off


* Aktualizováno 3/2024, pro detailní informace prosím navštivte skylink.cz


Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Tradiční a specializovaný SONY obchod s profesionálním personálem. Rád tam nakupuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace