Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Balíček programů Skylink SAT HBO MAXPACK 12M

Balíček HBO MaxPack na 12 měsíců pro uživatele satelitní TV je rozšířenou verzí HBO nabídky. Obsahuje HBO, HBO2 a HBO3, přístup do filmotéky HBO Max a navíc ještě programy Cinemax a Cinemax2. Číslo karty prosíme vložte do poznámky objednávky.
Skladem
ks
3 420 Kč
Katalogové číslo: S00049


Skylink je spolehlivým poskytovatelem satelitního a internetového televizního vysílání v České a Slovenské republice. Více než 1 500 000 zákazníků Skylinku si vybírá z největší nabídky placených televizních programů, z nichž mnoho je vysíláno v HD kvalitě. 


Skylink HBO MaxPack - pro uživatele satelitní TV

Jako opravdový filmový fanoušek určitě potřebujete vidět všechny filmové novinky co nejdříve. Na kanálech HBO uvidíte pořady dříve než na jiných TV programech. A pokud požadujete opravdovou autentičnost, jsou pořady dostupné i s originálním zněním a titulky.

S online filmovou databází HBO Max pak získáte další tisíce hodin zábavy z video „archivu“ a sami si vyberete, co právě chcete vidět.

V tomto balíčku navíc s dalšími filmovými kanály – Cinemax a Cinemax2. (Tyto programy jsou dostupné pouze ze satelitní TV, ne přes Skylink LiveTV.)

HBO Standard obsahuje 5 programů, všechny v HD. (Uvedené HD rozlišení platí obecně pro parametry TV kanálu, ne pro všechny pořady.)


Jak si programový balíček objednat?

Programový balíček vám rádi aktivujeme online. Pro aktivaci potřebujeme znát pouze číslo vaší přístupové (dekódovací) karty. Toto číslo proto prosím vkládejte do poznámky objednávky.


Stejné číslo budete mít přiděleno i v případě, že již nemáte fyzickou dekódovací kartu, ale pouze online registraci do služby Skylink.

Programy nejsou aktivní ihned v okamžiku objednání, ale až po úhradě objednávky a následné aktivaci v systému Skylink. Tu pro vás samozřejmě v pracovní dny provedeme neprodleně a od toho okamžiku můžete vybrané programy sledovat. Z toho důvodu prosíme berte na vědomí následující:

Objednáním a úhradou služby souhlasíte se zahájením poskytování služby před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy a berete na vědomí, že udělením souhlasu zaniká právo odstoupit od smlouvy podle § 1837 písm. l) občanského zákoníku ve 14-denní době bez udání důvodu.

Předpokladem pro aktivaci jakéhokoliv programového balíčku Skylink přes satelit je TV přijímač vybavený přístupovou (dekódovací) kartou Skylink nebo její elektronickou obdobou a u satelitní televize samozřejmě ještě vybavení pro satelitní příjem - tedy vhodná anténa a dekodér. U televizorů označených DVB-S* je dekodér satelitního vysílání součástí televizoru.

Pokud u nás programový balíček objednáváte spolu s novým televizorem, najdete i tuto dekódovací kartu v naší nabídce a je třeba ji zakoupit zvlášť.


Aktuální parametry a frekvence ladění balíčku HBO MaxPack*

Programy Cinemax, Cinemax2, HBO, HBO2, HBO3 jsou vysílány ve formátu HD. Pro jejich příjem je potřeba mít HD přijímač.

Program Cinemax naladíte:
Satelit: Astra 23,5°E Kmitočet: 12 012 MHz Polarizace: V FEC: 2/3 Symbol. rychlost: 29 900 kS/s Norma: DVB-S2 / 8PSK Pilot: Off

Programy Cinemax2, HBO2, HBO3 naladíte:
Satelit: Astra 23,5°E Kmitočet: 12 109 MHz Polarizace: H FEC: 2/3 Symbol. rychlost: 29 900 kS/s Norma: DVB-S2 / 8PSK Pilot: Off

Program HBO naladíte:
Satelit: Astra 23,5°E Kmitočet: 12 090 MHz Polarizace: V FEC: 2/3 Symbol. rychlost: 29 900 kS/s Norma: DVB-S2 / 8PSK Pilot: Off


* Aktualizováno 3/2024, pro detailní informace prosím navštivte skylink.cz


Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Rychlé jednání, dobře zabalený, špičkový produkt, přijatelná cena

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace