Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Balíček programů Skylink SAT KOMBI+ 1M

Balíček Kombi+ na 1 měsíc pro uživatele satelitní TV obsahuje bohatou nabídku, navíc s programem CANAL+ Action, videotékou CANAL+ a 5 filmovými programy z rodiny FilmBox. 133 programů (69 v HD), to už je pořádná porce zábavy. Číslo karty prosíme vložte do poznámky objednávky.
Skladem
ks
499 Kč
Katalogové číslo: S00055


Skylink je spolehlivým poskytovatelem satelitního a internetového televizního vysílání v České a Slovenské republice. Více než 1 500 000 zákazníků Skylinku si vybírá z největší nabídky placených televizních programů, z nichž mnoho je vysíláno v HD kvalitě. 


Skylink Kombi+ pro uživatele satelitní TV

Sledujete Premier League, tenisové turnaje WTA, závody F1, nejlepší evropský fotbal (Liga mistrů, Evropská a konferenční liga, Bundesliga), NHL, NBA a další sportovní přenosy? Tak pro vás je tu nabídka sportovních kanálů. Nebo sjíždíte všechny možné filmy, seriály či pohádky? Tak to asi oceníte programy Canal+ a FilmBox.

Balíček Kombi+ se 133 programy, z toho 69 v HD je prostě pro vás ten pravý. (Uvedené HD rozlišení platí obecně pro parametry TV kanálu, ne pro všechny pořady.)
K programům balíčku Kombi+ získáte také bezplatný přístup do online služby Skylink Live TV. Budete tak mít možnost sledovat TV na 2 dalších zařízeních, přehrávat pořady ze 7denního archivu nebo odpočívat u Skylink videotéky.


Jak si programový balíček objednat?

Programový balíček vám rádi aktivujeme online. Pro aktivaci potřebujeme znát pouze číslo vaší přístupové (dekódovací) karty. Toto číslo proto prosím vkládejte do poznámky objednávky.


Stejné číslo budete mít přiděleno i v případě, že již nemáte fyzickou dekódovací kartu, ale pouze online registraci do služby Skylink.

Programy nejsou aktivní ihned v okamžiku objednání, ale až po úhradě objednávky a následné aktivaci v systému Skylink. Tu pro vás samozřejmě v pracovní dny provedeme neprodleně a od toho okamžiku můžete vybrané programy sledovat. Z toho důvodu prosíme berte na vědomí následující:

Objednáním a úhradou služby souhlasíte se zahájením poskytování služby před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy a berete na vědomí, že udělením souhlasu zaniká právo odstoupit od smlouvy podle § 1837 písm. l) občanského zákoníku ve 14-denní době bez udání důvodu.

Předpokladem pro aktivaci jakéhokoliv programového balíčku Skylink přes satelit je TV přijímač vybavený přístupovou (dekódovací) kartou Skylink nebo její elektronickou obdobou a u satelitní televize samozřejmě ještě vybavení pro satelitní příjem - tedy vhodná anténa a dekodér. U televizorů označených DVB-S* je dekodér satelitního vysílání součástí televizoru.

Pokud u nás programový balíček objednáváte spolu s novým televizorem, najdete i tuto dekódovací kartu v naší nabídce a je třeba ji zakoupit zvlášť.Sledujte TV i na tabletu a v mobilu

Automatickou součástí balíčku je přístup do služby Skylink Live TV.

Skylink LiveTV je k dispozici všem zákazníkům Skylinku, kteří mají na své dekódovací kartě aktivní některý ze základních programových balíčků Mini, Smart, Multi, Kombi+, Kombi+ Apple TV+, Premium nebo Komplet. Zákazník má přístup k těm programům ze svého balíčku, které jsou zároveň součástí nabídky Skylink Live TV.

Skylink Live TV je k dispozici také zákazníkům, kteří nevyužívají satelitní služby Skylink a chtějí sledovat své oblíbené programy jen přes internet. Na výběr jsou základní programové balíčky Mini, Smart, Multi, Kombi+, Kombi+ Apple TV+, Premium nebo Kombi+ HBO a doplňkové balíčky CANAL+, CANAL+ Komplet a HBO.

Díky Skylink Live TV můžete sledovat TV živě nebo až 7 dní zpětně! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad!

Službu můžete používat ve vašem chytrém telefonu, tabletu, počítači a televizi (s použitím aplikace Skylink Live TV v chytré televizi). Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC. Používání služby je možné v libovolné síti, jedinou podmínkou je dostatečně rychlé a stabilní připojení k internetu (minimální doporučená rychlost je 10 Mb/s).

Ke Skylink Live TV se můžete připojit až z pěti zařízení! Souběžné sledování je však omezeno pouze na dvě zařízení.

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Skvělá komunikace a příjemný přístup! Děkuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod. Nakupuji zde častěji a doposud jsem byl vždy spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace