Porovnání výrobků Oblíbené produkty

BANGER.: Držitel Českého lva je již dostupný na Netflixu

ELVIA-PRO
BANGER.: Držitel Českého lva je již dostupný na Netflixu

V březnu se můžeme na Netflixu těšit na další české filmy. Jedním z nich je i BANGER. od Adama Sedláka, který sklízí úspěch u diváků a nyní patří mezi TOP 10 nejsledovanějších filmů. Snímek získal ocenění Českého lva za nejlepšího herce ve vedlejší roli, střih a režii. Na ČSFD jej uživatelé hodnotí 72 % a kladnými recenzemi. Unikátní je také fakt, že celý film byl natočený na iPhone 12 během 15 dní.

Samotný snímek vypráví příběh mladého rappera a dealera Alexe (Adam Mišík), který touží splnit si sen a prorazit na hudební scéně. Jeho kamarád Láďa (Marsell Bendig) má za úkol zařídit feat se známým rapperem Sergeiem Barracudou za cílem nahrát Alexův první hit. To však nebude zadarmo. Alex s Láďou musí během jedné noci sehnat spoustu peněz. Jako nejjednodušší cestu volí prodat všechny drogy, co jim zbyly. Jak tahle divoká jízda dopadne? To můžete zjistit sami na Netflixu už od 1. března.

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Zákazníkem Elvia-Pro jsem od svých asi 6ti let :))) Objednaná televize byla za dobrou cenu, objednávka byla zpracována rychle. Do hodiny mi podpora volala s prověřením mého extra požadavku. Spokojenost :)

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace