Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Blackmagic 2110 IP Mini BiDirect 12G

Převod signálu z SDI výstupu na IP 2110 video systémy. Připojení a napájení pomocí 10G Ethernetu a podpora všech standardů HD a Ultra HD až do 2160p60. Obsahuje 5-pinový XLR talkback konektor.
Obvykle do týdne
ks
10 590 Kč
Katalogové číslo: Z04971
Kód výrobce: CONVNVIPF/IP/12G
Tento model obousměrného převodníku Blackmagic Design 12G-SDI je určen k připojení vysílacích kamer k IP video systémům standardu SMPTE-2110. To znamená, že v jednom převodníku zpracovává kamerový kanál SDI a zpětný program SDI. Díky malým rozměrům je velmi mobilní. Obsahuje také 5-pinové připojení XLR pro zpětný hovor s náhlavní soupravou. K dispozici je dokonce hlasitost zpětného hovoru a tlačítko pro stisknutí tlačítka pro hovor. Převodník podporuje standardy SD, HD a Ultra HD až do rozlišení 2160p60. Převodník lze napájet přes Ethernet (PoE), takže nemusíte ani připojovat externí napájecí zdroj, který je přesto součástí balení.

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace