Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Blackmagic Adapter 12G BD SFP Optical Module

Optický modul Blackmagic 12G SFP pro zařízení s optickými vlákny, standardní rozhraní SFP, připojení optických vláken LC, podpora SD, HD a UHD
Obvykle do týdne
ks
8 990 Kč
Katalogové číslo: Z03505
Kód výrobce: ADPT-12GBI/OPT

Mohlo by Vás zajímat

Blackmagic 2110 IP Mini BiDirect 12G SFP

Blackmagic 2110 IP Mini BiDirect 12G SFP

Převod signálu z SDI výstupu na IP 2110 video systémy. Připojení pomocí 10G Ethernet SFP optického modulu ve všech standardech HD a Ultra HD až 2160p60. Obsahuje 5-pinový XLR talkback konektor.
10 190 Kč
Blackmagic Mini Converter Optical Fiber 12G

Blackmagic Mini Converter Optical Fiber 12G

Konverze SD/HD/12G-SDI na optické vlákno, Vícerychlostní obousměrný provoz, Podpora videa až do DCI 4K, Automatická detekce vstupního signálu, Podpora 16 kanálového zvuku, Aktualizace pomocí softwaru Converter Utility, Univerzální napájecí zdroj, Kompaktní kovové pouzdro
4 550 Kč
Blackmagic 2110 IP Mini IP to HDMI SFP

Blackmagic 2110 IP Mini IP to HDMI SFP

Monitorování obrazu a zvuku z IP 2110 na libovolném monitoru nebo televizoru s rozhraním HDMI. Kompaktní design a připojení pomocí optického modulu 10G Ethernet SFP s podporou standardů HD a Ultra HD až do rozlišení 2160p60. Obsahuje DC napájecí zdroj.
8 890 Kč
Blackmagic 2110 IP Converter 8x12G SFP

Blackmagic 2110 IP Converter 8x12G SFP

Obousměrný 8-kanálový IP 2110 převodník 12G-SDI s 8 SFP moduly 10G Ethernet pro optické sítě. Obsahuje ovládací panel se stavovým LCD displejem s podporou standardů HD a Ultra HD až do 2160p60.
74 490 Kč
Optický modul 12G SFP pro zařízení Blackmagic Design s optickými vlákny (Fiber Optic), snadná montáž do standardních slotů SFP, jednovidový přenos (Singlemode), video signál 12G s vloženým zvukem

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Turbo rychlost dodání. Spokojenost.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Tradiční a specializovaný SONY obchod s profesionálním personálem. Rád tam nakupuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace