Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Chrosziel CDM-LWZ3-Z2 Zoom-Motor

Kompaktní ovládací servo pro filmový objektiv Zeiss Zoom LWZ.3 21-100mm, ovládání kolébkou zoomu pomocí gripu Sony nebo jakéhokoli jiného ručního gripu LANC, kompatibilní s PXW-FS5/ PXW-FS7 apod.
Obvykle do týdne
ks
60 490 Kč
Katalogové číslo: Z04441
Kód výrobce: CDM-LWZ3-Z2

Mohlo by Vás zajímat

Zeiss 2149-288 objektiv Lightweight Zoom LWZ.3 E

Zeiss 2149-288 objektiv Lightweight Zoom LWZ.3 E

Objektiv Super35 s proměnným ohniskem 21-100 mm, Rozsah clonových čísel T2.9 až T22, Bajonet Sony E-mount, Ozubené kroužky pro ovládání clony, zoomu a ostření, Povrchová úprava optických čoček zabraňuje odleskům, Kompaktní rozměry a odolná konstrukce, Volitelné montáže pro bajonety PL, EF, F a MFT
308 190 Kč
Kompaktní servopohon CDM-LWZ3-Z2 pro ovládání objektivu Zeiss Lightweight Zoom LWZ 21-100 mm/T2,9-3,9 T (ZEISS LWZ.3) z rukojeti gripu kamery s LANC. Dosud se servopohony zoomu ovládaly buď vestavěnou zoomovací kolébkou na kameře nebo externími zoom ovladači. Druhý grip ovládá nastavení kamery nebo uživatelské příkazy. Obě jednotky jsou od sebe odděleny a nelze je ovládat jednou rukou. U modelu CDM-LWZ3-Z2 se společnosti Chrosziel podařilo sjednotit obě funkce do jediné jednotky, která cílí na kameramany pracující v televizních společnostech, dokumentárním filmu a příbuzných odvětvích. Nabízí jim ovladač zoomu za rozumnou cenu umožňující kreativní postupy, které mohou být při ručním ovládání zoomu složité nebo nemožné. Ovládací jednotka obsahuje jeden digitální servomotor, převodovku a desku plošných spojů s procesorem v jediném pouzdře. Montáž servopohonu k objektivu pomocí 3 šroubků umožňuje kameramanovi pohodlnou práci. Podporovány jsou chytré gripy Sony PXW-FS5 a Sony PXW-FS7 nebo jakýkoli zoomový ovladač kompatibilní s LANC. Kameraman může využívat kameru na steadicamu nebo gimbalu a poskytuje operátorovi potřebnou svobodu kreativity po celý natáčecí den. Ovládací příkazy jsou okamžitě smyčkou předávány do kamery (např. menu/ uživatelská tlačítka/ zaostření/ spuštění a zastavení). K dispozici jsou 4 režimy zoomu EB/Documentary, Live/Hardcut, Silent, a Direct. Společnost Chrosziel také nabízí řadu napájecích kabelů pro všechny typy výstupních konektorů kamer a baterií.

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jeden z mála obchodů, kterým není co vytknout. Prostě ve všem je nejlepší.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Přehledné stránky, rychlost vyřízení objednávky. Naprostá spokojenost. Děkuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace