Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch ULTRA 47mm LTE SM-L705 Titanum Gray

Novinka Novinka
1,47” (37,3 mm) kruhový Super AMOLED (480 × 480) displej, Rychlé nabíjení, Always-On displej, Operační systém Wear OS, 5-jádrový procesor Exynos W1000, 32 GB interní paměť, 2 GB RAM, Fitness, Notifikace, Volání, Ovládání hudby, Budík, Měření spánku, Měření stresu, Měření tepu,EKG, Měření krevního tlaku, Měření SpO2, Měření složení těla, Měření tělesné teploty, Voděodolnost 10 ATM, IP68, MIL-STD- 810H, Sapphire Crystal, Bezkontaktní platby Google Pay, Baterie 590 mAh, Titanové tělo
Předobjednávka do 19.07.2024
+ dárek pro vás
ks
17 490 Kč
Katalogové číslo: Z05187
Kód výrobce: SM-L705FDAAEUE

Galaxy AI je tady
Přivítej éru, kdy se o tvé zdraví stará AI

 
Překonej hranice s Galaxy Watch Ultra, které odolají teplotě až 55 °C, bez problémů zvládnou nadmořskou výšku 9 000 m a tlak vody až 10 ATM. O jejich plynulý provoz se přitom postará výkonný 3nm procesor. Posílená baterie vydrží v úsporném režimu až 100 hodin, takže chytré hodinky můžeš vzít i na několikadenní túru. Nový BioActive senzor doplněný o Galaxy AI navíc pečlivě monitoruje tvůj zdravotní stav a pomáhá ti s dosahováním tvých cílů.


 


 

Silná baterie s dlouhou výdrží

Ať už se vydáš na horolezeckou výpravu nebo na celodenní túru, nemusíš mít obavu, že by tvým hodinkám došel dech. Okamžité přepínání mezi režimy – režimem Cvičení pro úsporu energie při cvičení nebo úsporným režimem pro dlouhodobé používání. Na tvých dobrodružstvích ti budou chytré hodinky dělat společnost po celou dobu.

Poslechni volání oceánu

Dobrodružství ve vlnách čeká – od surfování v Tichém oceánu až po průzkum korálových útesů v Karibském moři. S chytrými hodinkami můžeš starosti pustit k vodě.

Monitorování

Sleduj své úspěchy při plavání, vodním lyžování, veslování nebo windsurfingu – Galaxy Watch Ultra vše zaznamenají.

Srdeční rytmus

Vylepšený BioActive senzor s tebou udrží krok i v mořských vlnách.

Režim pro vodní sporty

Snadno zapínej a vypínej hodinky a sleduj svůj výkon dokonce i ve vodě s režimem vodního zámku.

Zdolej nové vrcholy

Galaxy Watch Ultra se zimy nezaleknou, proto nedovol mrazivému počasí ani náročným horským podmínkám, aby tě zastavily na tvé výpravě za dobrodružstvím.

Začni svou výpravu

Pomocí navigace, která využívá GPX data, se rychle dostaneš do cíle.

Trasa

Získej pokyny, které tě provedou nejen ulicemi města, ale i horskými trasami. Podrobná navigace tě dovede do cíle dokonce i pomocí nadmořské výšky.

Navigovat zpět

Je čas to zabalit? Jednoduchým klepnutímse bezpečně vydáš na cestu zpět.

Okamžité volání o pomoc

Potřebuješ rychle zavolat pomoc? Stiskni a podrž akční tlačítko po dobu 5 vteřin, aby se aktivovala hlasitá siréna. Pronikavý zvuk o síle 86 decibelů se rozléhá až do vzdálenosti 180 metrů i v hustém porostu. Bezpečnost na cestách zajistí nejen GPS, ale také SOS přes tlačítko Domů, detekce pádů a okamžitý přístup k informacím o tvém zdravotním stavu

Ovládni písečné duny

Na chytré hodinky Galaxy Watch Ultra se můžeš spolehnout v horkém, tmavém i slunečném prostředí. S jejich pomocí se neztratíš v písečné poušti ani kaňonech a hned po ruce je budeš mít i v nejnáročnějších podmínkách.

Vydej se svou vlastní cestou

Opusť vyšlapané cestičky a vydej se svou vlastní cestou. Při svém putování můžeš objevit dosud nepoznaná místa a vytvořit si vlastní trasy, na které se budeš vracet. S Galaxy Watch Ultra naberou tvá dobrodružství zcela nový spád.

Závod

Sleduj, jak se zvyšuje tvé tempo. V reálném čase si můžeš srovnávat své minulé rekordy a získat tak motivaci k posouvání svých možností.

Trasa

Získej pokyny, které tě provedou nejen ulicemi města, ale i horskými trasami. Podrobná navigace tě dovede do cíle dokonce i pomocí nadmořské výšky.

Přizpůsobení srdečního rytmu

Objev ideální zónu svého srdečního rytmu, která se přizpůsobuje individuálním schopnostem a pomůže ti vyladit tvůj tréninkový program.

Zazáří i při nočních výpravách

Neztratíš se ani, když padne noc. V šeru se displej hodinek automaticky přepne do nočního režimu, takže je dobře čitelný. Díky tomu se můžeš bez obav vydat pozorovat noční oblohu či Mléčnou dráhu.

Více sportů, více možností

Zažij pocit vítězství i při netradičních sportech. Dokonce i během triatlonu můžeš ve svých vrcholných okamžicích přecházet mezi tréninky a sledovat své pokroky.

Akční tlačítko pro přepínání mezi sporty

Stisknutím tlačítka rychlého spuštění skočíš přímo do svých oblíbených vytrvalostních sportů, jako je triatlon, duatlon, aquatlon a další, v novém dlaždicovém rozhraní Multi-Sports. Zvládáš všechno příliš snadno? Vytvoř si vlastní výzvu a překonej své limity.

Multisport

Vyraz na triatlon, duatlon, aquatlon nebo si vytvoř vlastní ultimátní výzvu.

Milníky

Dosahuj svých cílů, překonávej milníky a sbírej odznaky pro extra motivaci.

Výsledky tréninku

Zkontroluj své konečné výsledky a spálené kalorie po skončení tréninku.

Dvoufrekvenční GPS. Překoná i betonovou džungli

Na Galaxy Watch Ultra najdeš naši dosud nejpřesnější GPS , která ti pomůže udržet správný směr i mezi mrakodrapy. Naprosto přesné určení pozice umožňují frekvenční pásma L1 a L5, se kterými tě Galaxy Watch Ultra spolehlivě provedou městskou džunglí.

Pokoř své cíle se sledováním Skóre vitality

Odhal skrytý potenciál svého těla pomocí Skóre vitality. Galaxy AI analyzuje klíčové ukazatele tvého celkového stavu a hlídá denní výsledky. Jak ti to dnes šlo? Chceš překonat novou výzvu? Tvou kondici zlepší možnost vyladit svůj spánek, cvičení a další každodenní aktivity.

Maximalizuj svůj výkon při cyklistice s přizpůsobeným FTP

Opři se do pedálů a dostaň ze sebe maximum. Galaxy AI rychle odhadne funkční prahovou sílu podle tvého srdečního rytmu, kterou naměří do 10 minut jízdy. Nastav si intenzitu cvičení podle svého FTP a dosáhni svého vrcholného výkonu.

Odpočinek dělá vítěze

Špičkový výkon začíná kvalitním spánkem. Měj přehled o jednotlivých fázích, délce jeho trvání, srdečním rytmu, kyslíku v krvi a dokonce i o chrápání. Jak svůj spánek zlepšit se následně dozvíš díky integrovanému koučinku.

Zjisti údaje o zdraví přímo ze svého zápěstí

Udržuj si zdravý životní styl přidáním rychlého vyšetření do svého cvičebního plánu – od krevního tlaku po Bioimpedanční analýzu.

Odpovídej okamžitě s pomocí AI

Udávej tón svých odpovědí. Při komunikaci s přáteli Galaxy AI v chatu analyzuje předchozí zprávy a nabízí návrhy rychlých odpovědí, které zachytí aktuální náladu.

Zůstaň v akci s dvojitým stisknutím prsty

Zachyť fotografie, zvedni hovor nebo ztiš oznámení – vše pomocí jediného gesta dvojité stisknutí prsty. Galaxy Watch Ultra jsou ve spojení s ostatními zařízeními Samsung Galaxy ještě silnější. Užívej si snadné ovládání a stálé propojení.

Parametry

Operační systém Wear OS
Velikost displeje 1,47” (37,3 mm) kruhový displej
Rolišení 480 x 480 (327 PPI)
Typ displeje Super AMOLED, Always-On Display
Materiál Titan, sportovní řemínek
Konektivita LTE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n 2.4+5 GHz, Bluetooth 5.3, NFC, GPS, Glonass
Interní uložiště 32 GB
Operační paměť (RAM) 2 GB
Procesor 5-jádrový procesor Exynos W1000 (3 nm)
Senzory Optický snímač srdečního tepu, Senzor pro měření EKG a krevního tlaku, Okyslyčení krve (SpO2), Senzor pro měření teploty pokožky, Akcelerometr, Gyroskop, Barometr, Světelný senzor, Geomagnetický senzor, Senzor analýzy bioelektrické impedance pro měření složení těla
Funkce Sportovní: Automatická detekce zahájené aktivity, Krokoměr, Vzdálenost, Tepová frekvence, Počítání kalorií, Tepové zóny, Záznam trasy, Virtuální trenér (Běh); Zdravotní: Měření srdečního tepu, Měření EKG a krevního tlaku, Měření stresu, Monitoring spánku, Měření saturace kyslíku v krvi, Připomenutí pohybu, Sledování menstruačního cyklu, Detekce chrápání
Odolnost MIL-STD-810G, IP68, odolnost vůči vodě do tlaku 10 atm, Sapphire Crystal
SIM Ano, eSIM
Mikrofon Ano
Výbava Sportovní řemínek, Bezdrátová dobíjecí stanice, Průvodce rychlým spuštěním
Baterie 590 mAh
Rozměry 47,4 x 47,4 x 12,1 mm
Váha 94 g

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Velmi vstřícné a ochotné jednání. Obchod vřele doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace