Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch7 44mm LTE SM-L315 Silver

Novinka Novinka
1,47” (37,3 mm) kruhový Super AMOLED (480 × 480) displej, Rychlé nabíjení, Always-On displej, Operační systém Wear OS, 5-jádrový procesor Exynos W1000, 32 GB interní paměť, 2 GB RAM, Fitness, Notifikace, Volání, Ovládání hudby, Budík, Měření spánku, Měření stresu, Měření tepu,EKG, Měření krevního tlaku, Měření SpO2, Měření složení těla, Měření tělesné teploty, Voděodolnost 5 ATM, IP68, MIL-STD- 810H, Sapphire Crystal, Bezkontaktní platby Google Pay
Předobjednávka do 19.07.2024
+ dárek pro vás
ks
9 990 Kč
Katalogové číslo: Z05182
Kód výrobce: SM-L315FZSAEUE

Galaxy AI je tady

 
Vítej v nové éře zdraví posíleného umělou inteligencí. Nový 3nm procesor vylepší tvůj denní režim. Najdi cestu pomocí dvoufrekvenční GPS navigace. Sleduj srdeční rytmus, tréninky a spánek pomocí pokročilého snímače BioActive. Získej pomocí Galaxy AI poznatky o své kondici s funkcí Energy Score (Energy skóre), která ti pomůže monitorovat tvé zdraví. Představujeme ti Galaxy Watch7, tvého každodenního společníka poháněného AI.


 


 

Vynikni díky elegantnímu designu

Pozvedni svůj styl se zařízením Galaxy Watch7. Elegantní design a barevně prošitá místa dodávají tvému zápěstí nádech estetiky, zatímco vlnky na řemínku se postarají o tvé pohodlí, když přijde čas na trénink.

Náš nejvýkonnější procesor pro chytré hodinky

Nový 3nm procesor ti poskytne skvělý výkon po celý den. Bleskurychle přepni z předpovědi počasí na statistiky o své sportovní aktivitě. Navíc procesor optimalizuje baterii pro dlouhou výdrž, čímž zajistí, že s tebou Galaxy Watch7 hravě udrží krok.

Vylepšený senzor BioActive. Vyšší úroveň přesnosti.

Buď na své cestě za zdravím o krok napřed s naším nejpokročilejším zdravotním senzorem v zařízení Galaxy Watch. Nový snímač BioActive s 13 LED diodami s vysokou přesností sleduje tvůj srdeční tep, spánkový cyklus a další údaje.

Dvoufrekvenční GPS. Tvůj průvodce betonovou džunglí

Najdi cestu s lehkostí díky našemu nejpřesnějšímu systému GPS, jaký byl kdy v zařízení Galaxy Watch použitý. Dvoufrekvenční GPS využívá dvě pásma satelitního signálu (L1+L5), čímž zabezpečuje přesné a stabilní lokalizování i v hustě zastavěných částech města.

Nastartuj svůj den s funkcí Energy Score (Energy skóre)

Poznej své tělo a začni den chytřeji s funkcí Energy Score (Energy skóre). S její pomocí si zkontroluješ spánek, srdeční rytmus a denní aktivity a snadno si naplánuješ svůj pravidelný program. Cítíš únavu? Možná vynech posilovnu a raději relaxuj doma, aby se ti síla, co nejdříve vrátila.

Dýchej bez starostí s detekcí rizika spánkové apnoe

Spi klidně a bezpečně. Galaxy Watch7 jako první chytré hodinky na světě umožňují detekci rizika spánkové apnoe, kterou schválil úřad FDA. Sledují kvalitu tvého spánku a pomáhají odhalit náznaky potencionálních problémů, aby tvůj odpočinek byl skutečně bezstarostný.

Funkce Suggested Replies (Návrh odpovědi). Tvůj textový asistent s umělou inteligencí.

Posílej zprávy rychle a bez námahy. Funkce Suggested Replies (Návrh odpovědi) vytvoří na základě předchozích zpráv v chatu rychlé návrhy odpovědí v různých stylech, které odpovídají tvé náladě.

Získej okamžité shrnutí hlasových zpráv v písemné podobě

Zapisuj si své myšlenky nebo si dělej poznámky ze setkání zcela bez námahy s pomocí Galaxy AI. Na hodinkách Galaxy Watch7 můžeš jednoduše nahrávat zvuk, který se v okamžiku promění do písemného shrnutí na chytrém telefonu Samsung Galaxy.

Zefektivni svůj trénink pomocí pokročilého sledování kondice

Povyš své cvičení na zcela novou úroveň s Galaxy Watch7. Vytvoř si dokonalý tréninkový program s rozcvičkou a pauzami mezi jednotlivými sériemi, nebo překonávej své dosavadní rekordy a získej další motivaci. Svůj trénink můžeš lehce sledovat i ve vodě díky režimu Water Lock.

Ulov odznak a udrž si motivaci

Za překonání osobního rekordu nebo vyzkoušení si nového tréninku získáš odznaky, které tě budou motivovat k dalšímu rozvoji a postupu na tvé fitness cestě.

Dopřej si klidný spánek díky Spánkovému koučinku

Hlubší spánek začíná jeho sledováním. Od denního skóre spánku přes srdeční rytmus až po personalizovaný Spánkový koučink a další funkce. Pochop své spánkové vzorce a získej tipy, které ti ho umožní zlepšit.

Udržuje zdraví svého srdce pod kontrolou

Buď bez obav díky funkci monitorování srdce. Integrovaný snímač PPG v zařízení Galaxy Watch7 monitoruje tvou srdeční frekvenci a rytmus. Když v nich zjistí nepravidelnosti, upozorní tě a to rovnou výzvou k provedení EKG pro podrobnější prozkoumání srdečního rytmu.

Užívej léky v ten správný čas

Pečuj o své zdraví a užívej správně své léky s personalizovaným upozorněním, od včasných upomínek na jejich používání, přes pokyny pro přesné dávkování, až po výzvu k doplnění.

Dosáhni svého zdravotního cíle s poznatky BIA

Se senzorem Bioimpedanční analýzy (BIA) dokážeš změřit složení svého těla – a to jen pomocí konečků svých prstů. Nastav si hodnoty, kterých chceš dosáhnout v oblasti hmotnosti, tělesného tuku a svalové hmoty a přizpůsob svůj režim tak, aby plnění cílů bylo snadné.

Zůstaň v souladu se svým cyklem

Získej lepší přehled o přirozeném fungování svého těla pomocí sledování cyklu, které zabezpečuje Natural Cycles. Zařízení Galaxy Watch7 během spánku nenápadně sleduje teplotu tvé pokožky, aby předpovědělo tvojí příští menstruaci a ovulaci.

Harmonizuj svou cestu ke zdraví

Získej přístup ke komplexním informacím o svém zdraví či celkové pohodě a spravuj je prostřednictvím aplikace Samsung Health v zařízeních Samsung Galaxy. Integruj podrobné informace a usiluj o dosažení svých wellness cílů.

Detekce pádu na tebe dává pozor

Pokud náhodou zakopneš, zařízení Galaxy Watch7 ti pomocí technologie detekce pádu pomůže. Ať už spadneš během cvičení nebo spánku, hodinky pád rozpoznají a zeptají se tě, jestli potřebuješ přivolat pomoc. V nouzových situacích pětinásobným stisknutím tlačítka Domů rychle odešleš SOS záchranné službě.

Vyber si správný řemínek pro jakoukoli příležitost

Připni si pásek, který je speciálně navržený pro tvoji oblíbenou aktivitu – od plavání, spánku, běhu a dalších – a potom si ho přizpůsob podle sebe výběrem barevné varianty. Řemínky si můžeš vyměnit jednoduchým kliknutím. Přizpůsob si také ciferník hodinek, aby jejich design přesně odpovídal tvému stylu.

Ulehči si život dvojitým stisknutím

Když máš plné ruce a zazvoní ti telefon, jednoduše dvakrát stiskni a hovor přijmi. Pro pořízení fotek, zvednutí telefonátu nebo vypnutí budíku stačí už jen jednoduché gesto.

Zkontroluj statistiky svých aktivit na velké obrazovce

Sleduj své pokroky včetně kroků, hodin spánku, spálených kalorií a dalších údajů na spárovaném telefonu Samsung Galaxy úplně jednoduše – a to jen na pár kliknutí.

Parametry

Operační systém Wear OS
Velikost displeje 1,47” (37,3 mm) kruhový displej
Rolišení 480 x 480 (327 PPI)
Typ displeje Super AMOLED, Always-On Display
Materiál Hliník, sportovní řemínek
Konektivita LTE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n 2.4+5 GHz, Bluetooth 5.3, NFC, GPS, Glonass
Interní uložiště 32 GB
Operační paměť (RAM) 2 GB
Procesor 5-jádrový procesor Exynos W1000 (3 nm)
Senzory Optický snímač srdečního tepu, Senzor pro měření EKG a krevního tlaku, Okyslyčení krve (SpO2), Senzor pro měření teploty pokožky, Akcelerometr, Gyroskop, Barometr, Světelný senzor, Geomagnetický senzor, Senzor analýzy bioelektrické impedance pro měření složení těla
Funkce Sportovní: Automatická detekce zahájené aktivity, Krokoměr, Vzdálenost, Tepová frekvence, Počítání kalorií, Tepové zóny, Záznam trasy, Virtuální trenér (Běh); Zdravotní: Měření srdečního tepu, Měření EKG a krevního tlaku, Měření stresu, Monitoring spánku, Měření saturace kyslíku v krvi, Připomenutí pohybu, Sledování menstruačního cyklu, Detekce chrápání
Odolnost MIL-STD-810G, IP68, odolnost vůči vodě do tlaku 5 atm, Sapphire Crystal
SIM Ano, eSIM
Mikrofon Ano
Výbava Sportovní řemínek, Bezdrátová dobíjecí stanice, Průvodce rychlým spuštěním
Baterie 425 mAh
Rozměry 44,4 x 44,4 x 9,7 mm
Váha 33,8 g

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod, nakoupil jsem zde již vícekrát a vždy jsem byl spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod. Nakupuji zde častěji a doposud jsem byl vždy spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace