Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Coravin kapsle 3 ks

Kapsle s konzervačním plynem pro všechny modely Coravin Wine Preservation System, Při nalévání vína plní skrz jehlu vinnou láhev místo kyslíku, 1 kapsle vystačí přibližně na nalití 15 sklenic vína, 100% čistý Argon 5.0 v potravinářské kvalitě, Testováno na vliv na chuť Vašeho vína, Kapsle vyráběny z recyklované oceli, Balení 3ks
Skladem
ks
699 Kč
Katalogové číslo: Z00987
Náhradní kapsle s plynem pro všechny modely Coravin zařízení v balení po 3 kusech.Čistý Argon je natlakován v kapsli vložené do zásobníku zařízení a umožňuje nalévání vína plněním láhve tímto plynem. Víno zároveň není vystaveno působení kyslíku a zamezí se tak jeho znehodnocení.Plyn je důkladně testován na vliv na kvalitu vína. Kapsle s plynem jsou vyráběny v Rakousku speciálně pro Coravin a jsou pravidelně testovány na těsnost a jednoduchost ovládání po celou dobu jejich použití v Coravin zařízení.

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Turbo rychlost dodání. Spokojenost.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Zákazníkem Elvia-Pro jsem od svých asi 6ti let :))) Objednaná televize byla za dobrou cenu, objednávka byla zpracována rychle. Do hodiny mi podpora volala s prověřením mého extra požadavku. Spokojenost :)

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace