Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Coravin Model Eleven Wine Collector Pack

Nejnovější technologie ve světě vína, Inovativní systém s jehlou pro nalévání vína bez otevření láhve, Pomocí Bluetooth komunikuje s mobilní aplikací Coravin, Obsahuje kompletní příslušenství, Pro sběratele vína, znalce a techniky, Možnost nabíjení přes USB
Skladem
ks
14 990 Kč
Katalogové číslo: Z00978

S Coravin Eleven - Wine Collector Pack bude vaše sklenice vína vždy perfektní a k dispozici vždy, kdykoliv budete chtít. Zároveň se potěšíte propojením světa vína a moderní techniky. Tento vrcholný systém pro nalévání vína vám kromě své základní funkce nabídne prostřednictvím mobilní aplikace Coravin Moments mnoho dalších informací a možností, jak své zařízení používat.

Coravin je americká značka založená v roce 2011, která způsobila revoluci ve vinařském světě díky svým systémům pro nalévání a skladování otevřených lahví vína. Inovativní systémy Coravin umožňují uchování obsahu láhve po dlouhou dobu beze změny kvality. Již nikdy nebude třeba nedopité víno vylít nebo rychle vypít, protože by v otevřené láhvi ztratilo svoji chuť.

Jak to funguje?

  • Po nasazení zařízení Coravin na hrdlo láhve a zatlačení rukou na jeho horní část pronikne jehla bez výraznějšího poškození korkovou zátkou. Jehla je pro snadnější propíchnutí korku potažena teflonovým povlakem
  • Při nalévání vína proudí opačným směrem speciální potravinářský plyn, který zabrání vniknutí kyslíku do láhve, jeho kontaktu s vínem a tedy postupnému znehodnocení obsahu. Každá sklenka je tak dokonalá a to i měsíce či roky od prvního nalití.
  • Vzhledem k tomu, že při použití se láhev důkladně natlakuje ochranným plynem, je možné otevřené láhve uchovávat delší dobu a tudíž je systém vhodný i pro láhve, jejichž obsah budete chtít degustovat v delších intervalech - například archivní vína.
  • Po vytažení jehly se korek samovolně uzavře. Stejně pracuje i výměnná šroubovací zátka používaná u láhví se závitem, kde je její propichovací střed tvořen samouzavírací silikonovou membránou.

Model Eleven je možné připojit k mobilní aplikaci Coravin Moments prostřednictvím Bluetooth. Aplikace ve vašem telefonu nebo tabletu pak sleduje úroveň naplnění kapsle s konzervačním plynem, kontroluje životnost baterie v zařízení a připomene Vám, kdy je čas systém vyčistit. Kromě toho aplikace poskytuje různá doporučení související s vínem.

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Rychlé jednání, dobře zabalený, špičkový produkt, přijatelná cena

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jeden z mála obchodů, kterým není co vytknout. Prostě ve všem je nejlepší.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace