Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Coravin ModelSix+ Anthracit Gold

Dokonalá ochrana a doba uchování vína až několik let, Vhodné pro denní i příležitostné použití, ale i pro archivní vína, Snadná obsluha a technický design, antracitově zlatá barva, V ceně bohaté příslušenství - kapsle, uzávěry, aerator a transportní obal, Počet kapslí v ceně: 8 ks, na jednu kapsli naplní až 15 sklenic vína (150 ml), Počet šroubovacích chytrých uzávěrů: 2 ks, Obsahuje standardní jehlu (doba naplnění sklenice cca. 25 sekund)
Skladem
ks
7 990 Kč
Katalogové číslo: Z00982
S Coravin Wine Preservation System Six+ bude vaše sklenice vína vždy perfektní a k dispozici vždy, kdykoliv budete chtít.Coravin je americká značka založená v roce 2011, která způsobila revoluci ve vinařském světě díky svým systémům pro nalévání a skladování otevřených lahví vína.Inovativní systém umožňuje uchování obsahu láhve po dlouhou dobu beze změny kvality. Již nikdy nebude třeba nedopité víno vylít nebo rychle vypít, protože by v otevřené láhvi ztratilo svoji chuť.Jak to funguje? Po nasazení zařízení Coravin na hrdlo láhve a zatlačení rukou na jeho horní část pronikne jehla bez výraznějšího poškození korkovou zátkou. Jehla je pro snadnější propíchnutí korku potažena teflonovým povlakem.Při nalévání vína proudí opačným směrem speciální potravinářský plyn, který zabrání vniknutí kyslíku do láhve, jeho kontaktu s vínem a tedy postupnému znehodnocení obsahu.Každá sklenka je tak dokonalá a to i měsíce či roky od prvního nalití. Vzhledem k tomu, že při použití se láhev důkladně natlakuje ochranným plynem, je možné otevřené láhve uchovávat delší dobu a tudíž je systém vhodný i pro láhve,jejichž obsah budete chtít degustovat v delších intervalech například archivní vína. Po vytažení jehly se korek samovolně uzavře.Stejně pracuje i výměnná šroubovací zátka používaná u láhví se závitem, kde je její propichovací střed tvořen samouzavírací silikonovou membránou.V každé sadě je předinstalována standardní jehla pro běžné použití, je však možné objednat i jehlu s vysokým průtokem, případně speciální tenkou jehlu pro staré korky omezující jejich poškození, nebo rovnou celou sadu.případně speciální tenkou jehlu pro staré korky omezující jejich poškození, nebo rovnou celou sadu.Samozřejmě je mimo jehel možné doobjednat další kapsle s plynem i dostatek šroubovacích uzávěrů.

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jeden z mála obchodů, kterým není co vytknout. Prostě ve všem je nejlepší.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace