Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Coravin Sparkling systém pro perlivá vína

Pomocí CO2 uchová svěží chuť a perlivost otevřené láhve až 4 týdny, Velmi jednoduchá obsluha
Skladem
ks
11 250 Kč
Katalogové číslo: Z00996

Systém na uchování perlivých vín, který je o 100 % lepší než stříbrná lžička

Perlivá vína jsou luxusní a slavnostní nápoj, ale jakmile je láhev jednou otevřená, může být náročné zabránit tomu, aby bublinky vyprchaly. Právě v tomto případě přijde vhod Coravin Sparkling® wine preservation system. 

Jistě půjdou použít i další postupy, jako například běžné nebo dokonce původní originální zátky, vakuové systémy či klasická stříbrná lžička… 

Proč tedy zařízení Coravin Sparkling® stojí o třídu výš než tyto ostatní triky?

Ostatní postupy v lepším případě zabrání dalšímu úniku bublinek, ale kde vzít zpátky ty, co utečou po otevření a při nalévání? Na rozdíl od tradičních postupů je zařízení Coravin Sparkling® navrženo tak, aby vaše bublinky v láhvi nejen udrželo, ale i doplnilo a víno tak zůstalo šumivé po delší dobu.

Kombinace zátky Sparkling Stopper® a zařízení Coravin Sparkling® Charger zajišťuje spolehlivé a dlouhodobé řešení konzervace až po dobu 4 týdnů (podle druhu vína).

Hlavní výhody:

Všestrannost a kompatibilita

Bezchybně funguje s jakoukoli lahví bublinek, ať už s malou, standardní velikosti, nebo dokonce láhví magnum. 

Je kompatibilní také s některými lahvemi piva, což z něj činí univerzální nástroj pro uchování celé řady sycených nápojů.

Pohodlné skladování

Láhev uzavřenou zátkou Coravin můžete uložit i na bok. 
Zátka zajišťuje těsné uzavření a zabraňuje jakémukoli úniku nebo ztrátě sycení. 

Můžete tak zachovat chuť svých oblíbených nápojů, aniž byste museli obětovat místo v lednici nebo se obávat rozlití.

Výjimečný servis pro vaše bublinky

Vstřikování CO2 hraje klíčovou roli při udržování perlivosti. Kontrolovaným vháněním CO2 do láhve doplňuje tlak ztracený při otevření a nalévání vína a účinně tak zachovává bublinky.
Výsledek? Každé nalití z láhve si zachovává lahodnou šumivost a živý charakter, díky nimž je šumivé víno tak příjemné. 

Dlouhodobý požitek

Coravin Sparkling® vám umožní vychutnat si oblíbené nápoje vlastním tempem. Ať už se jedná o slavnostní přípitek nebo neformální večer, můžete si bez obav nalít skleničku nebo dvě s vědomím, že si zbylé víno zachová svou perlivost a lahodnou chuť po celé týdny. Pro zachování skvělé chuti však doporučujeme většinu perlivých vín spotřebovat do 2 týdnů.

Jak se s Coravin Sparkling® pracuje?

Po nalití vašeho oblíbeného vína uzavřete jeho láhev zátkou Sparkling Stopper®. Zvedněte uzamykací rukojeť zátky až do odemčené polohy, umístěte zátku na otevřenou láhev a pevně stiskněte uzamykací rukojeť dolů, dokud nebude v jedné rovině s tělem zátky.

Přiložte Coravin Sparkling® Charger na zátku a stiskněte (zatlačte) směrem k láhvi (láhev držte svisle). Na těle přístroje je indikátor, který informuje o dosažení správného tlaku v láhvi a zároveň slouží k indikaci prázdné kapsle s CO2.
Doporučujeme láhev při plnění plynem uložit do ochranného obalu, která je součástí balení, případně do jiného podobného obalu. Zabráníte tak případnému poranění, pokud by láhev byla poškozená, případně vadná z výroby a při tlakování plynem by došlo k jejímu prasknutí.

Takto uzavřenou a naplněnou láhev můžete bez obav uložit k pozdějšímu použití.

Otevření láhve se zátkou Sparkling Stopper® je pak stejně jednoduché. Nejdříve uvolníte tlak v láhvi jednoduchým nakloněním celé zátky. Poté úplně vytáhněte zajišťovací rukojeť směrem nahoru a zátku vyjměte. Při vytahování rukojeti se nezastavujte v polovině, ale zatlačte ji až nahoru.

Abyste zajistili delší životnost, je důležité Coravin Sparkling® Systém pravidelně čistit. Po použití tak přístroj vyčistěte vlhkým hadříkem a nechte oschnout. Nikdy ho ale neponořujte celý do vody. Vniknutí vody do přístroje může způsobit nevratné poškození systému.

Pro znalce šampaňského a milovníky šumivých vín je systém Coravin Sparkling® dokonalým nástrojem pro uchování. Díky jedinečné kombinaci patentované zátky Sparkling Stopper® a zařízení Coravin Sparkling® celý systém překonává tradiční zátky na šampaňské tím, že zachovává šumivost, svěží chuť a perlivost po delší dobu. Rozlučte se s promarněnými lahvemi, pořiďte si přístroj Coravin Sparkling® a vychutnejte si bublinky podle svých představ kdykoli si to příležitost žádá.

Přejeme vám dobrou chuť

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jeden z mála obchodů, kterým není co vytknout. Prostě ve všem je nejlepší.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Skvělá komunikace a příjemný přístup! Děkuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace