Porovnání výrobků Oblíbené produkty

DAC převodník Nedis ACON2510BK

DAC převodník, 1cestný směr přenosu, kovové pouzdro, síťové napájení, vstupní napětí 5V DC, výstupní konektor 1× 3,5mm, 1× (2× RCA), LED indikace, indikátor zapnutí, integrovaný zesilovač
Skladem
ks
590 Kč
Katalogové číslo: Z03591

Mohlo by Vás zajímat

Sluchátka Sony MDR-RF895RK, radiová

Sluchátka Sony MDR-RF895RK, radiová

Bezdrátová sluchátka s dosahem až 100 m, Doba reprodukce až 20 hodin s dobíjecími bateriemi, Otočný ovladač hlasitosti na sluchátkách, Bezproblémové dobíjení umístěním sluchátek do doku, Technologie redukce šumu chrání bezdrátový signál před rušením jinými elektronickými zařízeními, Uzavřené provedení náušníků, dynamické měniče a tlačítko hlasového režimu (podpora srozumitelnějších dialogů)
2 589 Kč

Nedis ACON2510BKDAC převodník Nedis ACON2510BK je řešením, jak převést digitální zvuk na analogový. Umožňuje totiž připojit zařízení s optickým výstupem Toslink nebo koaxiálním výstupem RCA (S/P-DIF) k zesilovači/přijímači s analogovým stereofonním vstupem Tulp 2× RCA. O jeho správné funkčnosti přitom budete vědět i díky indikační LED. Na kvalitě zpracování i převodu zvuku se pozitivně podepisuje kovová konstrukce. Převodník má integrovaný zesilovač, stejně jako sluchátkový konektor.


Převod digitálního zvukového signálu na analogový zvukový signálDAC převodník vám umožní připojit zařízení s optickým výstupem Toslink nebo koaxiálním výstupem RCA (S/P-DIF) k zesilovači/přijímači s analogovým stereofonním vstupem Tulp 2× RCA.


Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jeden z mála obchodů, kterým není co vytknout. Prostě ve všem je nejlepší.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Vše OK

Anonym Doporučuje obchod