Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Digitální diktafon Sony ICD-PX470

Katalogové číslo: Z01546
4 GB interní paměti, s kartou microSD rozšiřitelné až na 32 GB, Vestavěný konektor USB usnadňuje přenos souborů, Nízkoprahový filtr odstraňuje nežádoucí šum, Záznam a poslech ve formátu L-PCM nebo MP3, Systém S-Microphone zachytí i vzdálené a slabé zvuky, Nastavitelný rozsah mikrofonu pro jasnější hlasy, Dlouhý záznam díky výjimečné výdrži baterií až 55 hodin, Černé provedení
Skladem
ks
2 489 Kč
Digitální diktafon Sony ICD-PX470 vám umožní pořizovat zvukové nahrávky ve vysoké kvalitě. Je ideální pro zachycení poznámek z přednášek, ale i rozhovory nebo nahrávání hudby, o čemž svědčí především formát L-PCM.

Snadno se navíc ovládá, abyste měli dokonalý přehled o dříve pořízených nahrávkách, čemuž napomáhá i skutečnost, že jsou nahrávky opatřeny datem pořízení. Dokonce jej můžete napřímo bez potřeby jakýchkoli kabelů připojit přes USB port k počítači. K dispozici je také funkce automatického nahrávání hlasu, která umí chytře tlumit šum v pozadí, aby bylo zřetelně slyšitelné každé slovo. Procházení nahrávek pak ještě usnadňuje funkce přepisu s možností tvorby záložek. Tento model využívá systém S-Microphone, který čistě zachytí i vzdálené zvuky, a nabízí nastavitelný rozsah a čtyři přednastavené scény – hudba, konference, rozhovor a diktát.

Vsadit lze ale i na kompresní formát MP3, u nějž dvě baterie typu AAA, které jsou součástí balení, slibují 55hodinovou dobu nahrávání při standardní kvalitě. Ukládání dat přitom probíhá na 4GB paměť, kterou lze rozšířit paměťovými kartami typu micro SD a pořídit až 536 hodin záznamů.

Parametry

Určeno pro český trh Ano
Paměť / možnost rozšíření 4GB / Ano ( microSD až 32GB )
Typ baterie 2x článek AAA ( LR04 )
Funkce přehrávání Ano ( MP3/WMA/AAC-LC/L-PCM )
Funkce záznamu MP3 ( 48,128,192 kbps ), L-PCM ( 44,1 KHZ, 16 Bit )
Další funkce V.O.R,
Možnosti úprav Rozdělení, přesunutí, kopírování, opakování A-B
Možnost připojení k PC Ano ( USB )
Vestavěný mikrofon Ano ( stereo )
Vstupy a výstupy USB, sluchátkový konektor, mikrofonní konektor
Výdrž baterie Až 62h ( nahrávání v režimu mono / 48kpbs )
Rozměry a hmotnost 38,3 x 114,1 x 19,3 mm / 74g
Obsah balení Alkalická baterie LR04

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod, nakoupil jsem zde již vícekrát a vždy jsem byl spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod