Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Digitální diktafon Sony ICD-TX660

Lehké a ultratenké provedení, velký OLED displej, Vysoce kvalitní záznam, Nahrávání stisknutím jediného tlačítka a automatické nahrávání hlasu, Uložte až 5 000 souborů díky 16GB vestavěné paměti, Připojení přes port USB Type-C®, kabel je součástí balení (USB-A na USB-C)
Skladem
ks
3 749 Kč
Katalogové číslo: Z01547
Kód výrobce: ICDTX660.CE7

Vejde se vám do kapsyDíky lehkému a ultratenkému provedení se vám diktafon ICD-TX660 snadno vejde do kapsy, takže si ho s sebou můžete vzít kamkoli a mít ho okamžitě připravený k nahrávání.


Elegantní kovový designDiktafon ICD-TX660 se vám bude příjemně držet v ruce díky elegantnímu kovovému tělu, které zařízení zaručuje styl i praktičnost.


Vysoce kvalitní záznamVylepšený digitální stereofonní mikrofon snižuje množství šumu na pozadí, aniž by došlo ke snížení jeho citlivosti. Parabolické usazení mikrofonu a vylepšený digitální stereofonní mikrofon navíc umožňují záznam vysoce kvalitního stereofonního zvuku.


Nenechte si ujít ani chviličkuKdyž potřebujete začít nahrávat ve spěchu, využijte funkci nahrávání jedním stisknutím, pomocí které okamžitě spustíte záznam, i když je zařízení vypnuté.


Snižte hluk na pozadí pomocí automatického nahrávání hlasuNahráváte něčí mluvený projev? Zapněte funkci automatického nahrávání hlasu, která optimalizuje nastavení záznamu zvuku pro hlasové frekvence. Získáte čistší záznam s menším množstvím šumu na pozadí a nižší pravděpodobností ztráty zvuku způsobené nesprávným nastavením mikrofonu.Integrovaná paměť 16 GB pro delší nahráváníModel ICD-TX660 disponuje 16GB integrovanou pamětí, která poskytuje dostatek místa pro všechny vaše zvukové soubory. Najednou je možné nahrát až 636 hodin záznamu nebo uložit až 5000 samostatných souborů.S větším displejem uvidíte víceDíky displeji OLED, který je o 41 % větší než u diktafonu ICD-TX650, budete mít lepší přehled o svých nahrávkách, a text se vám bude číst snadněji než kdy dříve.


Najděte správné místo pomocí funkce časového skokuS diktafonem ICD-TX660 je přeskakování ve velkém rozsahu jednoduché. Pomocí funkce časového skoku můžete přeskočit 10 % celkové doby přehrávání záznamu a snadno tak najít důležité části schůzky, rozhovoru nebo přednášky.


Jedním pohledem zkontrolujte, zda nahráváteDiktafon ICD-TX660 je na horní straně vybaven jasně viditelnou kontrolkou LED indikující nahrávání. Díky tomu si můžete jedním pohledem ověřit, zda nahráváte, když jej máte v kapse nebo v tašce.


Připojení přes rozhraní USB Type-CDiktafon ICD-TX660 je vybaven portem USB Type-C pro pohodlné připojení.Parametry

Určeno pro český trh Ano
Paměť / možnost rozšíření Vnitřní 16GB
Typ baterie Built-In Lithium Battery (vestavěná)
Funkce přehrávání MP3/WAV/WMA/AAC
Funkce záznamu Linear PCM/MP3, Max.doba nahrávání: LPCM 44.1kHz/16bit - 24h 35min, MP3 192kbps - 159h, MP3 48kbps (mono) 636h
Další funkce Max. počet složek v jednotce: 400, Max. počet souborů ve složce: 199
Možnosti úprav Ano
Možnost připojení k PC Ano/USB-C
Vestavěný mikrofon Ano
Výdrž baterie 15 hod (MP3 192kbps) 12 hod (LPCM 44.1kHz, 16bit)
Rozměry a hmotnost 102 x 20 x 7,4 mm, 29 g
Obsah balení Pouzdro na přenášení, pouzdro na přenášení

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Rychle odesláno, kvalitně zabaleno.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace