Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Digitální diktafon Sony ICD-UX570

Zaznamenávejte formáty mp3/LPCM s vysoce citlivým mikrofonem S-Microphone, Až 4 GB vestavěné paměti lze rozšířit pomocí karet microSD (SDHC/SDXC), Automatické nahrávání hlasu snižuje šum v pozadí, Přímé připojení USB vestavěné pro snadné spojení s počítačem, 3 minuty rychlého nabíjení vestavěné lithiové baterie vám zajistí 1 hodinu záznamu
Skladem
ks
2 789 Kč
Katalogové číslo: Z01548
Kód výrobce: ICDUX570B.CE7

Snižte hluk na pozadí pomocí automatického nahrávání hlasuNahráváte něčí mluvený projev? Zapněte funkci automatického nahrávání hlasu, která optimalizuje nastavení záznamu zvuku pro hlasové frekvence. Výsledkem je čistší záznam s menším šumem na pozadí a nižší pravděpodobností ztráty zvuku způsobených nevhodným nastavením mikrofonu.Dopřejte si lepší zvuk s automatickým nahráváním hudbyAutomatické nahrávání hudby optimalizuje nastavení záznamu zvuku pro hudební frekvence. Snižuje vliv chyb při nahrávání způsobené nesprávným nastavením citlivosti mikrofonu a přináší čistý, vysoce kvalitní zvuk.Zachyťte vzdálené nebo tiché zvuky pomocí systému S-MicrophoneVysoce citlivý systém S-Microphone dokáže zaznamenat i slabé zdroje zvuku, aniž by je přehlušil šum v pozadí. Dokonce i cvrlikání ptáků kdesi v dálce bude slyšet jasně a přirozeně.


Najděte správné místo pomocí funkce časového skokuJe možné přeskakovat i ve velkém rozsahu. Můžete snadno najít důležité sekce schůzky, semináře nebo přednášky: pomocí funkce časového skoku můžete přeskočit vždy 10 % celkové doby přehrávání záznamu.Širší a jasnější displej LED pro nahráváníDíky modelu řady UX570 si už nemusíte dělat starosti s tím, zda bude na záznamu opravdu to, co chcete. Širší a jasnější displej LED je při nahrávání snáze čitelný.Zjistěte vše potřebné bez námahyModel řady UX570 usnadňuje vyhledání požadovaného místa v záznamu. Přeskakování v krátkém rozsahu je snadné díky funkci snadného vyhledávání, která umožňuje přejít o 3 sekundy vpřed nebo o 10 sekund vzad pouhým stisknutím tlačítka.Zvyšte hlasitost díky funkci normalizace přehráváníDíky funkci normalizace přehrávání uslyšíte jasně, i když neúmyslně nahrajete zvuk s nízkou hlasitostí. Funkce posílí nahrávací amplitudu na nejvyšší limit, aniž by došlo ke snížení kvality zvuku.Tenký, lehký a snadno přenosnýS velikostí pouhých 102,8 mm x 36,6 mm x 12,2 mm a hmotností přibližně 48 g je elegantní model řady UX570 lehký a tenký, takže se vám vejde do kapsy, ať vyrážíte kamkoli.


Mějte větší přehled díky displeji OLEDSpuštění, kontrola nebo správa nahrávek je ještě snazší, protože vše uvidíte jasněji na velkém displeji.


Přímé připojení USB nabízí rychlý přenos souborůPřipojení k počítači umožňuje rychlý a pohodlný přenos souborů. Model řady UX570 stačí připojit do volného portu USB – už nemusíte hledat žádný kabel.


Rozšiřte paměť pomocí slotu na kartu micro SDDíky vestavěnému 4GB úložišti dokáže model řady UX570 zaznamenat až 59 hodin hudby ve formátu MP3 rychlostí 128 kb/s (STEREO). Úložiště navíc můžete rozšířit pomocí kompatibilních paměťových karet. Karta microSDHC vám poskytne kapacitu až 32 GB a karta microSDXC vám zajistí působivých 64 GB nebo více.

Parametry

Určeno pro český trh Ano
Paměť / možnost rozšíření 4 GB/ microSD
Typ baterie Vestavěná lithiová
Funkce přehrávání Clear Voice, Grafický ekvalizér, formát PCM/mp3/AAC/WMA
Funkce záznamu Funkce Scene Select, V.O.R., Synchronní záznam
Možnosti úprav opakování, rozdělení, kopírování, změna názvu, mazání
Možnost připojení k PC USB vestavěné
Vestavěný mikrofon Stereofonní mikrofon
Vstupy a výstupy micro SD
Obsah balení Pouzdro / vak na přenášení

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Tradiční a specializovaný SONY obchod s profesionálním personálem. Rád tam nakupuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod, nakoupil jsem zde již vícekrát a vždy jsem byl spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace