SONY ILCE-7M2B

doprava zdarma
Digitální fotoaparát E-mount Sony ALPHA 7 II (ILCE-7M2B)
První fotoaparát Full-Frame na světě s pětiosou stabilizací obrazu
Rychle a efektivně – vylepšená funkce rychlého hybridního automatického ostření
35mm snímač Full-Frame CMOS Exmor s rozlišením 24,3MPx
Obrazový procesor BIONZ X
Formát XAVC S pro snímání videozáznamů ve Full HD vysokou přenosovou rychlostí 50 Mb/s

Prodej ukončen
Katalogové číslo: ILCE7M2B

Stabilita pro všechnyMimořádná kvalita obrazu s bezkonkurenční svobodou snímání posunují model A7 II Full-Frame s 5osou stabilizací obrazu na celosvětově první místo. Full-Frame – dokonalost do dlaně a stabilitu pro všechny!


Nová svoboda snímání z rukyKonečně můžete naplno vyjádřit svou vizi v kvalitě Full-Frame a s pomocí kompenzace otřesů fotoaparátu kompatibilní se širokou nabídkou objektivů.


Zapomeňte na pět typů roztřesení obrazu!5osá stabilizace obrazu vám umožní zoomovat, pořizovat detailní záběry zblízka a zachycovat noční scény s vyšší čistotou. Kompenzace je ekvivalentní používání kratšího expozičního času o 4,5 kroku.


Vysoce výkonné rychlé hybridní automatické ostřeníSofistikovaný systém rychlého hybridního automatického ostření vyniká vysokou rychlostí odezvy, přesností předvídání, širokou oblastí automatického ostření a vždy spolehlivým systémem sledování.


Recept na krásu35mm snímač CMOS Exmor Full-Frame od Sony a obrazový procesor BIONZ X zajišťují nádherný obraz až do rohů.


Výhody snímače Full-Frame od SonyOhromující rozlišení 24,3 megapixelu, nízká hladina šumu, mimořádně široký dynamický rozsah a jemné přechody.


Rychlost a přesnost: BIONZ XVysokorychlostní zpracování věrně reprodukuje struktury a detaily v reálném čase tak, jak je oko skutečně vidí.


Působivé videozáznamyVytvářejte videa s výjimečnou kvalitou obrazu i zvuku, působivě rozostřeným pozadím a schopností vnést život i do tmavých scén.


Profesionální formát XAVC SMimořádně vysokou kvalitu obrazu a minimální hladinu šumu získáte natáčením videozáznamů ve formátu XAVC S s vysokou přenosovou rychlostí, který umožňuje záznam Full HD při 50 Mb/s (60p/50p, 30p/25p, 24p).


Obrazový profilUmožňuje uložit různé parametry a nastavení jako profil.


Nastavení S-Log2 gammaVytváří o 1300% větší dynamický rozsah. Perfektní pro postprodukci.


Časový kód / User bitFunkce Record Run, Free Run a integrovaný časový kód při čistém výstupu HDMI.


Čistý výstup HDMIPřenášejte signál Full HD videa v reálném čase na externí monitor.


Dokonalost vyžadovaná profesionályPropracované ovládací prvky umožňují intuitivní ovládání a rychlé nastavení při sledování scény hledáčkem, a posunují tak ovládání na zcela novou úroveň.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.