Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Fotoaparát Sony ILCE-7M4 (Alpha 7M4), tělo

Nově vyvinutý 33,0MP plnoformátový obrazový snímač Exmor R CMOS se zpětným osvětlením, Pokročilý obrazový procesor BIONZ XR až s 8násobným výkonem, Spolehlivé funkce automatického ostření, Automatické zaostření na oči lidí, zvířat a ptáků v reálném čase, Vytváření videí s možností záznamu ve formátu 4K 60p, 10 bitů 4:2:2, Pokročilé funkce pro videa, Aktivní režim, kompenzace dechu a asistent automatického zaostřování
Vyprodáno - děkujeme za váš zájem, ale zásoby za tuto cenu jsou již vyčerpané
+ dárek pro vás
54 989 Kč
Katalogové číslo: Z01565
Kód výrobce: ILCE7M4B.CEC

Mohlo by Vás zajímat

Fotoaparát Sony ILCE-7M4K + SEL-2870 (Alpha 7M4)

Fotoaparát Sony ILCE-7M4K + SEL-2870 (Alpha 7M4)

Nově vyvinutý 33,0MP plnoformátový obrazový snímač Exmor R CMOS se zpětným osvětlením, Pokročilý obrazový procesor BIONZ XR až s 8násobným výkonem, Spolehlivé funkce automatického ostření, Automatické zaostření na oči lidí, zvířat a ptáků v reálném čase, Vytváření videí s možností záznamu ve formátu 4K 60p, 10 bitů 4:2:2, Pokročilé funkce pro videa, Aktivní režim, kompenzace dechu a asistent automatického zaostřování, Full-Frame objektiv SONY SEL2870 F3.5-5.6/28-70 mm OSS
62 989 Kč

Za hranice základů.
Pro novou generaci tvůrců.Díky přelomovému výkonu záznamu fotografií i videí je fotoaparát, Alpha7 IV ideální hybridní model, který přináší dechberoucí obraz s možností okamžitého odeslání a distribuce obsahu. Fotoaparát ILCE7M4 je navržen tak, aby vdechl život do uměleckých vizí moderních tvůrců.


Základ ještě nikdy nebyl tak dobrýPřipravte se na inspiraci. Realistické rozlišení fotoaparátu Alpha 7 IV a pozoruhodné automatické ostření založené na umělé inteligenci doplňují prvotřídní funkce špičkových obrazových technologií.

Nevídaný zážitek ze snímáníSnímky a videa v kvalitě hodné vlajkového modelu.
Sdílejte okamžiky hned, jak nastanou.


Nový 33MP plnoformátový obrazový snímač CMOS se zadním osvětlenímNový, 33,0megapixelový obrazový snímač Exmor R CMOS fotoaparátu Alpha 7 IV poskytuje výjimečný výkon a vynikající kvalitu obrazu a také vysokorychlostní čtení, vysokou citlivost, nízký šum a vysoce přesnou reprodukci barev.


Úroveň zpracování obrazu díky procesoru BIONZ XRFotoaparát Alpha 7 IV využívá nejnovější obrazový procesor, který nabízí značně vylepšený výkon a dokonalejší kvalitu obrazu a reprodukci barev. Vysoké rychlosti zpracování poskytují pohodlné souvislé fotografování a také citlivé ovládání při přenosu dat.


Vyšší rozlišení, lepší reprodukce barev
33MP obrazový snímač a obrazový procesor posouvají hranice kvalitního obrazuKromě toho, že se v porovnání s fotoaparátem Alpha 7 III pyšní vyšším počtem pixelů a rozlišením, představuje fotoaparát Alpha 7 IV, vybavený snímačem Exmor R, evoluci původní obrazové technologie společnosti Sony a nabízí vylepšení, která sahají za hranice pouhých čísel. Vychutnejte si novou gradaci barev a vykreslení detailů a přirozené struktury lidské pleti.


Nádherné snímky s méně šumuProcesor BIONZ XR staví na schopnostech snímače se zadním osvětlením a v kombinaci s dokonalými detaily a strukturou odhaluje ještě vyšší subjektivní rozlišení, dokonce i v rozsahu střední a vysoké citlivosti. Dosahuje působivě nízkých úrovní šumu v rámci celého rozsahu citlivosti ISO 100–51200 (s možností rozšíření na ISO 50–204800 pro fotografie a ISO 100–102400 pro videa).


Široký dynamický rozsah 15 krokůFotoaparát Alpha 7 IV těží z výhod plného dynamického rozsahu 15 kroků a využívá obrazových dat z 33,0 megapixelů snímače k vykreslení pozoruhodně jemných detailů v krajinách a scenériích. Tato úchvatná kvalita obrazu je založena na bezkonkurenčním zážitku pořizování fotografií nebo videí se společností Sony v čele.


Rychlé navození atmosféry pomoci deseti přednastaveníVýběrem z deseti přednastavení tvůrčího vzhledu a osmi parametrů dokáže rychle vytvoříte atmosféru pro své snímky, videa a streamy. A jelikož nejsou nutné žádné následné úpravy, svou vizi můžete sdílet ihned po pořízení.


10bitové snímky ve formátu HEIF pro plynulé gradaceKromě tradičních formátů RAW a JPEG můžete snímat také ve formátu HEIF (High Efficiency Image File). Plynulá 10bitová barevná hloubka zajišťuje realistickou reprodukci oblohy a objektů na portrétech, kde je jemná a přirozená gradace naprosto zásadní.


Pětiosá optická stabilizace obrazu
Kompenzace rychlosti závěrky až 5,5 kroku díky jednotce stabilizaceVysoce přesná jednotka stabilizace fotoaparátu Alpha 7 IV a gyroskopické snímače spolupracují s algoritmy stabilizace obrazu a dosahují kompenzace rychlosti závěrky až 5,5 kroku pro maximalizaci výkonu obrazového snímače s rozlišením 33,0 MP.


Blesky Sony spolupracují se systémem rozpoznání obličejeNové blesky Sony plně komunikují s fotoaparátem Alpha 7 IV, díky čemuž mohou využívat možností rozpoznání obličeje a přizpůsobit expozici pro přirozený vzhled tónů pokožky. Synchronizace vyvážení bílé barvy a měření blesku P-TTL až do vysoké rychlosti kontinuálního snímání spolehlivě exponují i rychle se pohybující objekty při rychlých změnách osvětlení, což nabízí kreativní možnosti za všech podmínek.


Externí ovládání bleskůPro větší požitek z fotografování můžete nyní ovládat kompatibilní blesky a bezdrátové rádiové ovladače připojené k fotoaparátu Alpha 7 IV přímo z uživatelského rozhraní fotoaparátu.


Vylepšené rychlé hybridní automatické ostřeníSystém automatického ostření v kombinaci s automatickým ostřením s fázovou detekcí a detekcí kontrastu se dočkal vylepšení vyšší rychlosti, přesnosti a výkonu. Díky systému 4D FOCUS pokrývá oblast automatického ostření přibližně 94 % oblasti snímku díky systému automatického ostření se 759 body.


Fotografování rychlostí 10 sn./s s uvolněním vyrovnávací pamětiMechanická i elektronická závěrka vám v režimu sledování AF/AE umožní pořídit přes 800 snímků rychlostí až 10 sn./s, a to díky vyrovnávací paměti fotoaparátu Alpha 7 IV, procesoru BIONZ XR a vylepšené rychlosti zápisu na paměťovou kartu.


Chytré sledování založené na umělé inteligenciAlgoritmus pro rozpoznávání objektů využívá data o barvách, vzoru (jas), a vzdálenosti objektu (hloubka) k rychlému zpracování prostorových informací v reálném čase. K rozpoznání a sledování očí a tváří objektu (člověka, zvířete nebo ptáka) používá umělou inteligenci. Stačí si vybrat objekt na sledování a o vše ostatní se postará fotoaparát.


Vylepšené automatické ostření na oči v reálném čase
Udržuje zabírané oko ostré tak, abyste se mohli soustředit na kompoziciVysoká rychlost obrazového procesoru poskytuje lepší výkon automatického ostření na oči v reálném čase, dokonce i když se objekt dívá jinam. Můžete také použít funkci Sledování dotykem, čímž zahájíte sledování jakéhokoli objektu v záběru v reálném čase, a pouhým dotykem obrazovky současně zahájíte automatické ostření na oči v reálném čase, pokud je rozpoznáno oko.


Snadné fotografování domácích mazlíčků
Rychlé a přesné ostření vhodné pro obtížné fotografování zvířatPokud před snímáním zvolíte nastavení rozpoznání objektu „Animal“ (Zvíře), fotoaparát automaticky rozpozná oči zvířete a bude je sledovat. Pořídíte tak fotografie a videa divoké zvěře i domácích mazlíčků. Díky spolehlivému sledování a přesnému ostření funguje rozpoznání pohybu očí zvířete ještě lépe – i když je jeho tvář vzhůru nohama.


Automatické ostření na oči ptáků v reálném čase
Podpora detekce očí ptáků u fotografií a videozáznamůPoprvé v rámci řady Alpha je k dispozici detekce očí ptáků při pořizování fotografií a videí – jednoduše změňte nastavení objektu na „Bird“ (Pták). Fotoaparát je tak rychlý a přesný, že vám umožní automaticky sledovat jednotlivé ptáky, ať už sedí, nebo jsou v letu, to vše se skvělým zaostřením, které si poradí s rychlými či nepředvídatelnými pohyby.


Nová dechberoucí kompenzaceFotoaparát a7 IV využívá paralelního vývoje objektivů a fotoaparátů, takže poskytuje inovativní kompenzaci dechu dostupnou pouze u objektivů s bajonetem E od společností Sony. Působivých výsledků můžete docílit minimalizací posunu zorného pole, ke kterému může dojít, když při natáčení videí změníte zaostření – široká nabídka objektivů s bajonetem E vám otevře nové kreativní možnosti.


Mapa zaostření, na které je znázorněna hloubka ostrostiZa účelem reakce na požadavky profesionálních tvůrců umožňuje zbrusu nová funkce mapy zaostření snadnou vizualizaci hloubky ostrosti při snímání. Při používání jsou informace o ostření (mapa hloubky) v reálném čase překryty na displeji s živým náhledem, takže snadno uvidíte, které oblasti jsou zaostřené a rozostřené.


Funkce AF Assist s podporou hladkých přechodůTato funkce vám umožní plynule přepínat mezi automatickým a manuálním zaostřováním. Zaostření v průběhu snímání docílíte otočením ostřícího kroužku do režimu manuálního ostření a zaostřením na jiný objekt. Automatické ostření se zapne po zastavení kroužku.


Jemně ladění ostření pro skutečnou tvůrčí svoboduFunkce jemného ladění ostření, která je k dispozici například u fotoaparátů Alpha 1 a Alpha 7S III, nabízí možnosti tvorby videí, například zaostření v průběhu snímání, rychlé přepnutí objektu automatického ostření a nastavitelnou citlivost sledování objektu.


Výkonná stabilizace obrazu v aktivním režimu
Spolehlivá podpora pro natáčení videa z rukyDo vysoce přesné jednotky stabilizace fotoaparátu, gyroskopických snímačů a sofistikovaných algoritmů je zabudována stabilizace aktivního režimu pro natáčení videa. Přesně rozpozná požadované množství kompenzace a aplikuje stabilizaci, která poskytuje stabilní snímání videa s rozlišením 4K bez jakýchkoli kompromisů týkajících se kompaktní velikosti a mobility fotoaparátu Alpha 7 IV.


Nádherné snímky s lepší stabilizací obrazuJelikož fotoaparát Alpha 7 IV zaznamenává gyroskopická data a data objektivu jako metadata, můžete použít software Catalyst Browse/Prepare a zbavit se chvění fotoaparátu a provádět úpravy stabilizace obrazu i po snímání.


Digitální zvukové rozhraní pro kvalitní zvukUniverzální patice (MI) umožňuje připojení bez kabelu a přímý přenos digitálního zvukového signálu pro vysoce kvalitní zvuk bez degradace a zároveň zajišťuje napájení a eliminuje starosti týkající se baterií do mikrofonu.


Integrovaná redukce šumu větru mikrofonuPomocí nově vyvinuté technologie na zpracování signálu (pokud je redukce šumu větru nastavena na možnost „Auto (Automatická)“ a je rozpoznán šum větru) bude šum výrazně omezen, aniž by byly ovlivněny jiné zvuky.


Během okamžiku proměňte svůj fotoaparát Alpha 7 IV na webovou kameruChcete-li proměnit Full-Frame fotoaparát Alpha 7 IV na vysoce výkonnou webovou kameru, stačí jej připojit přes rozhraní USB. Není třeba žádné komplikované pokročilé nastavení, fotoaparát stačí připojit k počítači nebo smartphonu přes USB, zvolit možnost „Live Stream (USB Streaming)“ (Živé streamování (Streamování přes USB)) a můžete začít.


4K / Full HD LiveFotoaparát Alpha 7 IV je kompatibilní se standardy UVC (třída USB Video) / UAC (Třída USB Audio), které bývají součástí fotoaparátů s USB, takže nemusíte instalovat žádný software. Připojte se pomocí USB a začněte ihned streamovat 4K.


Rychlé a jednoduché nastavení pro streamováníS fotoaparátem Alpha 7 IV je streamování snadné. Po připojení k počítači přes USB se na displeji fotoaparátu zobrazí nabídka možností USB. Stačí zvolit možnost „Live Stream (USB Streaming)“ (živé streamování (USB streamování)) a ihned se přepnete do tohoto režimu.


Výměnné objektivy nabízejí široké možnosti vyjádření při streamováníDíky více než 60 objektivům Sony s bajonetem E s rozsahem ohniskových vzdáleností od širokoúhlých až po teleobjektivy, jakožto i špičkovým a speciálním objektivům, se vám otevřou takřka neomezené možnosti vyjádření při streamování a sdílení.


Efekt pro měkké tóny pletiVestavěný efekt pro měkké tóny pleti fotoaparátu Alpha 7 IV vytváří krásný a jasný vzhled pleti, zjemňuje vrásky, nedokonalosti a tmavé skvrny a zároveň zvýrazňuje oblasti kolem očí a úst. Tato funkce je dostupná při fotografování, natáčení a streamování.


Okamžitě sdílejte své fotografie a videaSdílení a možnosti připojení pomocí aplikace Imaging Edge Mobile jsou nyní snazší a výkonnější. Rychlá konfigurace nastavení Wi-Fi fotoaparátu pomocí připojení Bluetooth vám umožní mít více kontroly nad automatickými přenosy snímků.


Wi-Fi 5 GHzK tradičnímu 2,4GHz pásmu je navíc k dispozici i funkce bezdrátové sítě LAN s 5Ghz pásmem pásmem (jsou podporovány standardy IEEE 802.11a/b/g/n/ac). Výhody 5GHz komunikace zahrnují rychlejší přenos dat.


Přenos souborů přes FTP na pozadíTato funkce vám umožňuje přenášet obsah na konkrétní server FTP prostřednictvím bezdrátové sítě LAN, kabelové sítě LAN (prostřednictvím kabelu adaptéru USB-Ethernet a portu USB Type C fotoaparátu), nebo pomocí USB a smartphonu ve stejné síti.


Rozdělujte snímky pro rychlejší přístup a výběrRozdělovač snímků lze vložit mezi snímky za účelem rychlého nalezení požadovaných scén; černé pozadí s šedou šipkou značí novou scénu nebo část.


Přidávání značení videí (základní značky)K zaznamenanému videu lze přidat dva typy snímkových značek, které jsou použity jako „základní značky“ nebo vlaječky, k označení oblíbených záběrů nebo scén a hlavní volič lze během přehrávání použít pro rychlou navigaci z jedné značky ke druhé.


Mnoho možností pro výběr souborů k přenosuSoubory k přenosu lze zvolit na základě kritérií, jako je hodnocení, snímkové značky, stav ochrany nebo formát souboru. Jednotlivé soubory lze přenášet ručně pomocí tlačítka pro vlastní nastavení.


Speciální volič pro Fotografie/Video/S&QPřepněte volič pro Fotografie/Video/S&Q a fotoaparát okamžitě změní nabídky, přiřazení tlačítek a některá nastavení, aby byly v souladu s vaším zvoleným režimem, což usnadňuje možnost využít výhod hybridních charakteristik fotoaparátu.


Vylepšená struktura nabídkyV reakci na zpětnou vazbu od profesionálních fotografů a kameramanů jsme nabídku strukturovali obdobně jako u fotoaparátu Alpha 7S III a Alpha 1, abychom zajistili větší přehlednost na první pohled.


Hledáček Quad-VGA OLED s rozlišením 3,68 milionů bodůHledáček fotoaparátu Quad-VGA OLED s 37,3° zorným polem a vysokým očním bode 23 mm má přibližně 1,6x rozlišení hledáčku fotoaparátu Alpha 7 III.


Zadní otočný monitor pro flexibilní snímáníMonitor LCD typu 3.0 s 1.03 miliony bodů, dotykovým panelem s praktickým otevíráním ze strany a poměrem stran 3:2 zajišťuje maximální svobodu pro umístění a kompozici pro snímání fotografií i videa.


Intuitivní dotykové ovládáníBěhem snímání je nyní možné ovládat funkce automatického ostření, například sledování dotykem. Společně s funkcí přibližování stažením prstů během přehrávání zajišťují intuitivnější ovládání.


„Zadní ovladač R“ pro praktický přístup k funkcímSoučástí fotoaparátu Alpha 7 IV je volně přizpůsobitelný zadní ovladač, který je umístěn na místě bývalého voliče korekce expozice, který vám poskytuje rychlý přístup k funkcím, jako je ovládání citlivosti ISO, tvůrčí vzhled či jiná nastavení.Parametry

Objektiv pouze tělo
Stabilizátor obrazu Mechanismus pohybu snímače obrazu s pětiosou kompenzací (kompenzace závisí na specifikacích objektivu)
Protiprachový systém Ochranný povrch na optickém filtru a na mechanismu pohybu obrazového snímače
Obrazový procesor BIONZ XR
Obrazový snímač 35mm snímač CMOS Exmor R typu Full-Frame (35,9 x 23,9 mm)
Citlivost odpovídající ISO 100–51 200
Velikost snímacího čipu 35,6 mm x 23,8 mm
Rozlišení snímacího čipu 33 MPx (34,1 MPx)
Ostření auto/manual Ano / Ano
Režimy ostření AF-A (automatické ostření), AF-S (automatické ostření pro jeden snímek), AF-C (souvislé automatické ostření), DMF (přímé ruční ostření), Ruční ostření
Makro režim Ne, je potřeba makro objektiv
Ovládání clony auto/manual Ano/Ano
Vyvážení bílé auto/manual Automaticky / Denní světlo / Stín / Zataženo / Žárovka / Zářivka / Blesk / Pod vodou / Teplota barev (2500 až 9900K) a barevný filtr / Vlastní
Rychlost závěrky auto/manual 1/8000 až 30 s
Zonální/bodové ostření 35 mm Full-Frame: 759 bodů (automatické ostření s fázovou detekcí), režim APS-C s objektivem FF: 713 bodů (automatické ostření s fázovou detekcí), s objektivem APS-C: 575 bodů (automatické ostření s fázovou detekcí) / 425 bodů
Korekce expozice EV –4 až EV 20 (ekvivalent ISO 100, s nasazeným objektivem F2,0)
Režim movie Formát XAVC S: MPEG-4 AVC/H.264, formát XAVC HS: MPEG-H HEVC/H.265
Záznamové medium Paměťové karty SD, SDHC (splňující standard UHS-I/II), SDXC (splňující standard UHS-I/II), paměťové karty CFexpress typu A
Formát snímku Kompatibilní s formátem JPEG (DCF verze 2.0, Exif verze 2.32, kompatibilní s MPF Baseline), HEIF (kompatibilní s formátem MPEG-A MIAF), RAW (kompatibilní s formátem Sony ARW 4.0)
Hledáček Elektronický hledáček (Quad-VGA OLED), 1,3 cm (typ 0,5)
LCD monitor 7,5 cm (typ 3,0), typ TFT, 1 036 800 bodů
Výstupové konektory microUSB, HDMI (typ A), 2x 3,5mm stereofonní konektor mini jack(sluchátka, mikrofon)
Patice pro externí blesk Ano, Univerzální patice
Doba provozu/Počet snímků Přibl. 520 snímků (s hledáčkem) / přibl. 580 snímků (s displejem LCD) / Přibl. 100 minut s hledáčkem, přibl. 110 minut s displejem LCD
Akumulátor NP-FZ100
Rozměry (š x v x h ) 131,3 mm x 96,4 mm x 69,7 mm (od gripu k monitoru)
Hmotnost 658 g s baterií
Jiné NFC, Bluetooth
Obsah balení Dobíjecí baterie, NP-FZ100, Napájecí adaptér AC, Napájecí kabel, Popruh přes rameno, Krytka těla, Krytka patice pro příslušenství, Očnice, Kabel USB-A na USB-C (USB 3.2)

Vhodné příslušenství

Akční cena Akční cena
Baterie dobíjecí Sony NP-FZ100

Baterie dobíjecí Sony NP-FZ100

Vysokou kapacita 7,2 V / 16,4 Wh (2280 mAh), Kompatibilní s InfoLITHIUM
2 189 Kč
Nabíječka baterií Sony BC-QZ1 pro baterie NP-FZ100

Nabíječka baterií Sony BC-QZ1 pro baterie NP-FZ100

Nabíjí baterii NP-FZ100, Doba nabíjení 150 minut, LED kontrolka stavu nabíjení
2 990 Kč
Akční cena Akční cena
Paměťová karta SD Sony SF-M128T, 128GB

Paměťová karta SD Sony SF-M128T, 128GB

Užijte si vysokou rychlost až 277 MB/s (čtení) a 150 MB/s (zápis), Specifikace karet TOUGH s designem odolným proti rozdrcení a nárazům, Provedení bez drážek a přepínače proti přepsání snižuje riziko rozbití, čímž zvyšuje spolehlivost, Krytí IP68 odolá vodě i prachu, Nástroj SD Scan monitoruje stav karty a upozorní vás, než dosáhne limitu cyklů zápisu
2 489 Kč
Prodloužená záruka Sony PORTABLEEWY307 pro FOTO/VIDEO na 3. rok

Prodloužená záruka Sony PORTABLEEWY307 pro…

Užívejte si Váš fotoaparát nebo videokameru Sony až 3 roky bez obav z poruchy.
1 600 Kč
Paměťová karta SD Sony SF-M512, 512GB

Paměťová karta SD Sony SF-M512, 512GB

Vysokorychlostní přenos až 277 MB/s (čtení) a 150 MB/s (zápis) je dostatečně výkonný a efektivní, Rychlostní třída videa V60 a rychlostní třída UHS 3 pro spolehlivý vysokorychlostní záznam videa v rozlišení 4K, Kompatibilní s nástrojem SD Scan Utility značky Sony, který monitoruje a upozorní vás na limit cyklů zápisu karty, Pomocí softwaru File Rescue obnovíte smazané nebo poškozené soubory, Vysoce odolné a navržené s prvky odolnými vůči UV záření, prachu a vodě s krytím IP57
6 990 Kč
Paměťová karta SD Sony SF-M64T, 64GB

Paměťová karta SD Sony SF-M64T, 64GB

Užijte si vysokou rychlost až 277 MB/s (čtení) a 150 MB/s (zápis), Specifikace karet TOUGH s designem odolným proti rozdrcení a nárazům, Provedení bez drážek a přepínače proti přepsání snižuje riziko rozbití, čímž zvyšuje spolehlivost, Krytí IP68 odolá vodě i prachu, Nástroj SD Scan monitoruje stav karty a upozorní vás, než dosáhne limitu cyklů zápisu
1 489 Kč
Prodloužená záruka Sony PORTABLEEWY407 pro FOTO/VIDEO na 3. a 4. rok

Prodloužená záruka Sony PORTABLEEWY407 pro…

Užívejte si Váš fotoaparát nebo videokameru Sony až 4 roky bez obav z poruchy.
2 150 Kč
Brašna Sony LCS-SL10 pro fotoaparáty Alpha

Brašna Sony LCS-SL10 pro fotoaparáty Alpha

Sbalte si všechno, co potřebujete na celodenní fotografování, Ideální pro uložení fotoaparátu a objektivu, Mějte oddělené příslušenství a osobní věci, Uspořádejte si úložný prostor podle sebe, Navrženo pro fotoaparáty a videokamery Sony, Stylové a praktické
1 190 Kč
Nabíječka Sony XQZ-UC1, Quick Charger, 30W

Nabíječka Sony XQZ-UC1, Quick Charger, 30W

Nabíjení přes USB-C až do 30 W, Kabel USB-C – USB-C, Zabudovaná ochrana proti přehřátí, Kompaktní a přenosné provedení
Brašna Sony LCS-AMB pro fotoaparáty Alpha

Brašna Sony LCS-AMB pro fotoaparáty Alpha

Měkké pouzdro, Povrch z odolného černého polyesteru, Kapsa na baterie a média, Kapsa na kryt objektivu, Nošení: pomocí ucha nebo přes rameno či na opasku
1 390 Kč

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Zákazníkem Elvia-Pro jsem od svých asi 6ti let :))) Objednaná televize byla za dobrou cenu, objednávka byla zpracována rychle. Do hodiny mi podpora volala s prověřením mého extra požadavku. Spokojenost :)

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Rychlé jednání, dobře zabalený, špičkový produkt, přijatelná cena

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace