Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Paměťová karta SD Sony SF-M512, 512GB

Vysokorychlostní přenos až 277 MB/s (čtení) a 150 MB/s (zápis) je dostatečně výkonný a efektivní, Rychlostní třída videa V60 a rychlostní třída UHS 3 pro spolehlivý vysokorychlostní záznam videa v rozlišení 4K, Kompatibilní s nástrojem SD Scan Utility značky Sony, který monitoruje a upozorní vás na limit cyklů zápisu karty, Pomocí softwaru File Rescue obnovíte smazané nebo poškozené soubory, Vysoce odolné a navržené s prvky odolnými vůči UV záření, prachu a vodě s krytím IP57
Skladem
ks
6 990 Kč
Katalogové číslo: Z04078
Kód výrobce: SFM512.SYM

Mohlo by Vás zajímat

Fotoaparát Sony ILCE-7CM2B (Alpha 7CM2B), tělo, černý

Fotoaparát Sony ILCE-7CM2B (Alpha 7CM2B), tělo, černý

Cashback 2 000 Kč i
33,0 megapixelový snímač obrazu Exmor R™ CMOS typu Full-Frame se zpětným osvětlením a procesor BIONZ XR, Špičková technologie pro kreativní filmovou tvorbu včetně rozlišení 4K 60p a profilů S-Log3, Inovativní procesní jednotka s umělou inteligencí pro přesnější rozpoznávání objektů, Pokročilá vestavěná pětiosá optická stabilizace obrazu poskytuje 7-krokovou stabilizaci, Lehké tělo s otočným monitorem pro flexibilitu snímání a snadnou manipulaci
56 989 Kč
Vlogovací fotoaparát Sony ZV-E10L + SEL-P1650

Vlogovací fotoaparát Sony ZV-E10L + SEL-P1650

Foto/videokamera s výměnnými objektivy pro vlogování, Velký snímač obrazu CMOS Exmor™ typu APS-C s rozlišením 24,2 MPx, Součástí dodávky je směrový mikrofon se 3 vložkami a ochranou proti větru, Funkce určené vlogerům – Product Showcase (Předvádění produktů), Přepínač efektu Bokeh, tlačítko Still/Movie/S&Q, Flexibilní možnosti připojení pro snadné sdílení, APS-C objektiv SONY SEL-P1650 F3.5-5.6/16-50 mm OSS Power zoom
19 989 Kč
Fotoaparát Sony ILCE-6700 (Alpha 6700), tělo

Fotoaparát Sony ILCE-6700 (Alpha 6700), tělo

Zpětně osvětlovaný snímač Exmor R CMOS formátu APS-C s přibližným rozlišením 26,0 megapixelů, Zdokonalený procesor BIONZ XR zvyšuje celkovou rychlost zpracování až 8x, Inovativní procesor s umělou inteligencí vylepšuje rozeznávání objektů, automatické ostření i sledování, Integrovaný systém pětiosé stabilizace obrazu s aktivním režimem pro natáčení videa, Vysoká úroveň natáčení videí převzatá z řady Cinema Line
38 980 Kč
Fotoaparát Sony ILCE-7M4 (Alpha 7M4), tělo

Fotoaparát Sony ILCE-7M4 (Alpha 7M4), tělo

Cashback 2 000 Kč i
Nově vyvinutý 33,0MP plnoformátový obrazový snímač Exmor R CMOS se zpětným osvětlením, Pokročilý obrazový procesor BIONZ XR až s 8násobným výkonem, Spolehlivé funkce automatického ostření, Automatické zaostření na oči lidí, zvířat a ptáků v reálném čase, Vytváření videí s možností záznamu ve formátu 4K 60p, 10 bitů 4:2:2, Pokročilé funkce pro videa, Aktivní režim, kompenzace dechu a asistent automatického zaostřování
57 989 Kč

Vysokorychlostní paměťové karty UHS-II řady M kombinují rychlost, výkon a skvělou cenuVysokorychlostní paměťové karty značky Sony umožňují rychlejší uvolňování vyrovnávací paměti při snímání série snímků i efektivní práci při přenosu obsahu do počítače.


Efektivita bez námahySnadno a rychle pořizujte a přenášejte fotografie s vysokým rozlišením a videa v rozlišení 4K


Rychlé, plynulé přenosyPřenášejte fotografie rychleji a začněte s úpravami dříve díky mimořádně vysoké rychlosti čtení až 277 MB/s.


Nenechte si ujít ani chviličkuVysoká rychlost zápisu až 150 MB/s 2 znamená méně načítání při pořizování série snímků, zatímco nejnovější rychlostní třída videa V60 umožňuje záznam videa s vysokým rozlišením.


Vysokorychlostní paměťové karty UHS-II řady M kombinují rychlost, výkon a skvělou cenu.Paměťové karty řady SF-M od Sony jsou testovány tak, aby vydržely v různých podmínkách a zajistily spolehlivý výkon za všech okolností. Tato karta SD je díky krytí IP57 vysoce odolná. Karta UHS-II SD řady SF-M je navržena tak, aby vydržela pád z výšky až 1,5 m, je voděodolná po dobu 30 minut v hloubce 1 m a dokáže fungovat při teplotách –25~+85 ℃. Odolá tedy jakémukoli počasí.


Média, která vydrží.Potřebujete bleskovou přenosovou rychlost nebo médium, které vydrží i náročné podmínky? Řada Sony SF-M nabízí univerzální řešení pro každého fotografa.


Nástroj SD ScanKarty SD časem přestanou spolehlivě nahrávat data. Nástroj SD Scan od Sony karty SD prozkoumá a oznámí vám, jakmile se přiblíží k limitu cyklů zápisu. Pro majitele paměťové karty Sony je ke stažení zdarma. (Nevztahuje se na řadu SF-M s rychlostí čtení 260 MB/s.)


Software File Rescue na záchranu souborůStačí jediné nedopatření a může se stát, že omylem smažete drahocenné fotografie a soubory. Pomocí softwaru File Rescue na záchranu souborů můžete ztracená data rychle a snadno obnovit. Ke stažení zdarma při koupi paměťové karty od společnosti Sony.


Široká kompatibilitaNaše vysokorychlostní paměťové karty jsou kompatibilní se zařízeními UHS-I i UHS-II a dopřávají tak seriózním fotografům a profesionálům flexibilitu potřebnou pro fotografování s celou řadou výkonných fotoaparátů.

Vhodné příslušenství

Čtečka paměťových karet Sony MRW-S1

Čtečka paměťových karet Sony MRW-S1

Dokonalé řešení pro rychlý přenos velkých objemů dat prostřednictvím karet SD UHS-II, Maximální rychlost čtení a zápisu umožňující použití vysoce výkonných paměťových karet SD UHS-II, Vysokorychlostní zálohování snímků s vysokým rozlišením a videí v rozlišení 4K, Vestavěný port USB-A umožňuje bezdrátové připojení k počítači

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Vše OK

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Zákazníkem Elvia-Pro jsem od svých asi 6ti let :))) Objednaná televize byla za dobrou cenu, objednávka byla zpracována rychle. Do hodiny mi podpora volala s prověřením mého extra požadavku. Spokojenost :)

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace