Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Externí blesk Sony HVL-F46RM s bezdrátovým ovládáním

Funkce bezdrátového ovládání. Rádiové řízení: 5 skupin, 14 kanálů, Směrné číslo 46, 60 záblesků při frekvenci 10 záblesků za sekundu, Univerzální patice
Obvykle do týdne
ks
11 689 Kč
Katalogové číslo: Z01517
Kód výrobce: HVLF46RM.CE7

Mohlo by Vás zajímat

Externí blesk Sony HVL-F28RM s bezdrátovým rádiovým ovládáním

Externí blesk Sony HVL-F28RM s bezdrátovým rádiovým…

Kompaktní blesk je vhodný pro fotoaparáty s bajonetem E, Kompatibilní se Sony ADI / P-TTL, Rádiový vysílač a přijímač 2,4 GHz, dosah 35 m, Směrné číslo 28 při ISO 100 a 50 mm, , , ,
6 489 Kč
Externí blesk Sony HVL-F32M s bezdrát. optickým ovládáním

Externí blesk Sony HVL-F32M s bezdrát. optickým ovládáním

Výkonný blesk se směrným číslem 32 (GN32), Konstrukce s otočnou hlavou pro odraz světla, Na panelu LCD uvidíte režimy a nastavení, Vysokorychlostní synchronizace (HSS), Bezdrátový blesk s měřením za objektivem (TTL), Automatické ovládání zoomu pro velikost snímače obrazu, Systém měření intenzity záblesků (ADI), automatické vyvážení bílé, Provedení odolné proti prachu a vlhku, Univerzální patice
6 990 Kč
Externí blesk Sony HVL-F20M

Externí blesk Sony HVL-F20M

Větší dosah záblesku než u vestavěného blesku, Směrové číslo 20m ( ISO 100), Náklon blesku až o 75 stupňů, Lehký kompaktní
3 790 Kč

Blesk se směrným číslem 46 a podporou nových technologiíBlesk se směrným číslem 46 nabízí funkce a komunikaci s fotoaparátem na úrovni, na jaké to umí jen společnost Sony. Výsledkem je spolehlivost záblesků u souvislého fotografování vysokou rychlostí a synchronizaci s expozičními časy až 1/400 s. Vynikající odolnost, intuitivní ovládání fotoaparátem, nastavení úhlu odrazu a bezdrátová komunikace přispívají k ovladatelnosti a všestrannosti.


Inteligentní komunikace s nejnovějšími těly řady AlphaVývoj systému osvětlení Alpha probíhal souběžně s těly fotoaparátů řady Alpha pro optimální nasvícení při různém použití. Díky integraci v míře, jaká je možná jen s originálními produkty Sony, lze zajistit důkladnou komunikaci s kompatibilními těly fotoaparátů. Výsledkem je spolehlivé a přesné řízení nasvícení.
[1] Procesor blesku [2] Univerzální patice [3] Snímač obrazu [4] Obrazový procesor


Výstup se směrným číslem 46 pro flexibilní nasvíceníBlesk HVL-F46RM dokáže komunikovat s těly fotoaparátů řady Alpha tak, aby zajistil stabilní světelný výstup se směrným číslem 46, které vyhoví potřebám profesionálů. Podpora ohniskových vzdáleností 24 mm (15 mm se širokoúhlým panelem) až 105 mm.


Blesk propojený s funkcí Face DetectionPři použití kompatibilního fotoaparátu se vyvážení bílé upraví tak, aby obličej objektu působil přirozeně. Blesk HVL-F46RM využívá u kompatibilních fotoaparátů funkci Face Detection k zajištění nasvícení hlavního objektu – i ve skupinách.


Přesnost vyvážení bílé, jaké lze dosáhnout jen s originální výbavouDíky internímu vývoji umí toto vyspělé zábleskové zařízení přenášet informace o teplotě barev do fotoaparátu, který pomocí nich přesně nastaví vyvážení bílé, čímž je zajištěno přirozené podání barev v každé situaci.


Světelný výstup podle ohniskové vzdálenosti a formátuÚhel osvětlení blesku se automaticky upravuje v rozsahu 24–105 mm podle ohniskové vzdálenosti objektivu. Nastavení šíření světla je také upraveno za účelem dosažení optimálního nasvícení při použití formátu Full-Frame nebo APS-C.


Rychlé nabití a synchronizace souvislého fotografováníVyspělá elektronika a konstrukční řešení umožňují dosahovat krátkých dob nabití blesku a poskytují možnost delšího nepřetržitého fotografování. Sada čtyř baterií dokáže zajistit energii na více než 320 záblesků s dobou nabíjení 2,0 sekundy.


Inovativní ochrana proti přehřátí umožňuje delší dobu snímáníDíky odolným materiálům a optimalizaci algoritmu pro záblesky se podařilo dosáhnout vyšší odolnosti proti přehřívání pro delší souvislé fotografování. Blesk HVL-F46RM používá stejné algoritmy jako vlajkový model HVL-F60RM, ale v porovnání s modelem HVL-F45RM nabízí 1,7x vyšší odolnost proti přehřátí. Můžete tak fotografovat a nebát se přehřátí.


Souvislé snímání při rychlé synchronizaciBlesk HVL-F46RM dokáže produkovat záblesky až pro 60 záběrů při souvislém snímání rychlostí až 10 snímků za sekundu. Eliminace vadných snímků z důvodu chybné synchronizace záblesků tak zajišťuje podporu souvislého fotografování.


Lze dosáhnout synchronizace s expozičními časy až 1/400 sPo nasazení na kompatibilní fotoaparát nabízí blesk HVL-F46RM synchronizaci blesku až do 1/400 s. To umožňuje mimo jiné potlačit pozadí při nasvícení hlavního objektu pomocí blesku a zajistit nasvětlení pohybujících se objektů proti jasnému pozadí.


Ovládání blesku P-TTL pro každý snímekPři použití s kompatibilním fotoaparátem řídí funkce ovládání vysokorychlostní synchronizace jednotlivé blesky pomocí předblesků během série záblesků, a to i při sledování rychlých objektů ve scénách, kde se výrazně mění osvětlení.


Minimální prodleva spuštění zábleskuPři použití blesku HVL-F46RM na kompatibilním fotoaparátu je výrazně zkrácena prodleva mezi stisknutím spouště a zábleskem. Pomíjivé okamžiky tak zachytíte s vyšší jistotou.


Flexibilní nastavení úhlu odrazuTato funkce umožňuje rychlou změnu úhlu natočení hlavy blesku o 180 stupňů doleva nebo doprava, 150 stupňů nahoru nebo 8 stupňů dolů, takže si snadno zvolíte nastavení úhlu odrazu podle fotografovaných objektů a prostředí snímání.


Komplexní ovládání z kompatibilních fotoaparátůKompenzaci blesku, světelný výkon a další lze ovládat z fotoaparátu. K vyvolání zobrazení parametrů blesku lze použít tlačítko fotoaparátu s nastavitelnou funkcí, což usnadňuje nastavení ve chvílích, kdy se potřebujete dívat do hledáčku.


Displej s bodovou matricí a nastavitelná tlačítkaStejné uspořádání záložek na displeji jako ve fotoaparátu pro snadnou obsluhu. Na displeji se zobrazují informace o stavu. Umožňuje také přístup k parametrům pomocí tlačítek se šipkami s přiřaditelnou funkcí, kolečka a tlačítek s vlastním nastavením.


Kovová patka s robustním bočním rámemKovová patka s robustním bočním rámem významně zvyšuje pevnost a odolnost všestranné patice a jejích elektrických kontaktů.


Zvýšená odolnost proti prachu a vlhkuProvedení odolné proti prachu a vlhku zvyšuje spolehlivost ve venkovním prostředí. Pomocí utěsnění patice se podařilo ve spojení s některými těly řady A dosáhnout ještě vyšší odolnosti proti prachu a vlhkosti.


Všestranná rádiová bezdrátová komunikaceStabilní bezdrátová rádiová komunikace je zajištěna do vzdálenosti až 30 m (98,4 stopy). Spolehlivé a bezchybné komunikace lze dosáhnout i v blízkosti odrazných ploch a překážek. Podpora synchronizace na první lamelu, na druhou lamelu a více blesků.


Bezdrátové rádiové dálkové ovládání až pro 15 bleskůOvládání až 15 jednotek blesků anebo přijímačů v 5 skupinách. S blesky, které nejsou vybaveny bezdrátovým rádiovým ovládáním, dokáže blesk HVL-F46RM komunikovat prostřednictvím volitelného ovladače FA-WRC1M anebo přijímače FA-WRR1.
[1] Funkce ovladače [2] Funkce přijímače


Směrné číslo**105 mm při citlivosti ISO 100 v metrech / STD šíření blesku.
Směrné číslo se mění podle polohy zoomu. Další informace naleznete v níže uvedené tabulce.

[1] Nastavení pokrytí blesku (35mm formát) [2] Normální blesk (úroveň výkonu 1/1) [3] Vysokorychlostní synchronizace (HSS) (rychlost závěrky: sekundy) [4] Při připojení širokého paneluParametry

Typ Automatický elektronický blesk (připínací) s měřením předblesku
Maximální směrné číslo 46 (nastavení pokrytí blesku 105 mm/STD šíření blesku, citlivost ISO 100 m)
Dosah blesku AUTOMATICKY/RUČNĚ (24–105 mm) Zorný úhel ohniskové vzdálenosti 15 mm rovněž pokrytý pomocí širokoúhlého panelu
Režim blesku TTL/RUČNÍ/VÍCEÚČELOVÉ
Trvání blesku Do 1,7 ms (1/1 RUČNÍ)
Teplota barev 5500 K
Funkce souvislého blesku 60 záblesků při frekvenci 10 záblesků za sekundu
Odražený blesk Ano
Úhel odrazu Nahoru 150° (0° / 30° / 45° / 60° / 75° / 90° / 120° / 150°), dolů 8°, doleva a doprava 180° (0° / 30° / 45° / 60° / 75° / 90° / 120° / 150° / 180°)
Ovládání blesku Ovládání blesku při použití předblesku (P-TTL/ADI)
Kompenzace blesku Ano
Přepínání úrovní výkonu 25 úrovní (1/1–1/256) v krocích po 1/3
Vysokorychlostní synchronizace (HSS) Ano
Vestavěný panel / odrazová destička Ano (15 mm) / Ano
Rádiové ovládání bezdrátové funkce Ano (ovladač/přijímač)
Komunikační vzdálenost / frekvence 30 m
Displej Ano (bodová matrice)
Zdroj napájení Čtyři baterie AA (alkalické nebo Ni-MH)
Další funkce Provedení proti prachu a vlhku, konektor USB, synchronizační konektor (IN/OUT)
Rozměry 69,4 x 114,7 x 88,9 mm (Š x V x H) (2 3/4 x 4 5/8 x 3 1/2 palce)
Hmotnost 308 g (10,9 oz) (pouze hlavní jednotka)
Obsah balení Ochranná krytka konektoru (1), ministojan (1), pouzdro pro přenášení (1)

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Turbo rychlost dodání. Spokojenost.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Přehledné stránky, rychlost vyřízení objednávky. Naprostá spokojenost. Děkuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace