Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Fotoaparát Sony DSC-HX99, 18.2Mpx

Objektiv se zoomem ZEISS® Vario-Sonnar® T* 24–720 mm, Záznam videa v rozlišení 4K zachycený v režimu čtení plného počtu pixelů, Vysoce přesné rychlé inteligentní automatické ostření a automatické zaostření na oči, Přehledný hledáček OLED Tru-Finder™ s vysokým kontrastem a praktický ovládací kroužek, Dotykový displej LCD výklopný až o 180 stupňů pro snadné pořizování selfie snímků
Prodej ukončen
Zobrazit podobné zboží z kategorie
Katalogové číslo: Z03350
Kód výrobce: DSCHX99B.CE3

Mohlo by Vás zajímat

Pouzdro Sony LCJ-HWA pro fotoaparát DSC-HX99

Pouzdro Sony LCJ-HWA pro fotoaparát DSC-HX99

Vhodné pro modely Cyber-shot™ HX99, Tělo vyčnívá z pouzdra pro pevnější úchop a stabilnější manipulaci, Umožňuje náklon displeje LCD, připojení kabelu USB, připevnění stativu a připojení přes NFC, Součástí balení je pouzdro na tělo fotoaparátu, pouzdro na objektiv a popruh přes rameno, Provedení se dvěma háčky umožňuje otevření pouzdra na objektiv zepředu nebo zezadu

Skvělý zoom a výkonu na rozdáváníNavzdory své kompaktní velikosti nabízí model HX99 kvalitní snímky a vynikající výkon díky pokročilým funkcím, jako je zoom 24–720 mm, záznam videa v rozlišení 4K, rychlé a přesné automatické ostření, kontrastní elektronický hledáček OLED, praktický ovládací kroužek či výklopný dotykový displej LCD pro snadnou obsluhu.


Všechno nezbytné přímo na dlaniModel HX99 si jako nejmenší fotoaparát na světě se zoomem 24–720 mm1 můžete vzít kamkoli, kde se něco děje. Díky objektivu ZEISS Vario-Sonar T* 24–720 mm a pokročilým funkcím, jako je rychlé inteligentní automatické ostření či citlivé automatické zaostření na oči, tento fotoaparát disponuje obdivuhodným výkonem při jakémkoli nastavení.


Snímač Exmor R a procesor BIONZ X poskytují vynikající kvalitu snímkůSnímač obrazu modelu HX99 – snímač CMOS se zpětným osvětlením a rozlišením 18,2 megapixelu (efektivních) – spolupracuje se systémem BIONZ X pro zpracování obrazu a zajišťuje vynikající kvalitu snímků i v případě jemných struktur a detailů. S rozsahem ISO 80–6400 (rozšířený rozsah) lze pořídit krásné fotografie i slabě osvětlených scén, přičemž vylepšení reprodukce barev vytváří přirozeně vypadající tóny pleti.


Filmy v rozlišení 4K zachycené v režimu čtení plného počtu pixelůModel HX99 je první z řady HX, který dokáže pořizovat záznam videa v rozlišení 4K (QFHD, 3840 x 2160 pixelů). Vysoce kvalitní video v rozlišení 4K vzniká s použitím funkce čtení plného počtu pixelů a bez technologie pixel binning – sbírá přibližně 1,6násobně více informací, než je potřeba. Toto zvýšení vzorkování ovlivňuje obraz, takže nabízí vynikající rozlišení s redukcí efektu moiré a zubatých okrajů.


Rychlé inteligentní automatické ostření pro zachycení rozhodujících okamžikůFotoaparát využívá rychlé inteligentní automatické ostření s vysokou rychlostí a mimořádně přesnou detekcí kontrastu. Zaostřuje bez zbytečných pohybů objektivu, předvídá rozsah AF a zrychluje ovládání objektivu, což zvyšuje citlivost a vy pak dokážete zachytit i prchavé okamžiky.


Automatické zaostření na oči pro dokonalé portrétyMůžete aktivovat důmyslnou funkci automatického zaostření na oči, která automaticky detekuje a zaostří na oči hlavních fotografovaných objektů. Funkce rychle a přesně detekuje oči i za obtížných podmínek, např. když se objekt dívá dolů, když je obličej osvětlen zezadu nebo není dostatečně osvětlený.


Souvislé snímání rychlostí až 10 snímků za sekunduMůžete použít funkci rychlého souvislého snímání rychlostí až 10 snímků za sekundu. I když se během souvislého snímání změní jas obrazu, fotoaparát jej automaticky upraví, a zajistí tak optimální expozici. Série souvislých snímků dále můžete zobrazit, odstranit nebo ochránit ve skupinách.


Stabilizace obrazu pomocí stabilizátoru Optical SteadyShotUžitečné při snímání z ruky a při nastavení zoomu na teleobjektiv – funkce optického stabilizátoru obrazu SteadyShot je navržena, aby pomocí vysoce výkonného gyrosenzoru a speciálního algoritmu obraz stabilizovala a účinně snižovala chvění fotoaparátu. Jelikož se jedná o optickou funkci, stabilizace obrazu probíhá bez snížení rozlišení. [1] Bez stabilizátoru SteadyShot [2] Se stabilizátorem SteadyShot


Přehledný a jednoduchý hledáček OLED Tru-FinderHledáček OLED Tru-Finder s vysokým kontrastem nabízí mnohem lepší obraz než běžné elektronické hledáčky. Zobrazuje náhled v reálném čase a údaje o snímku, takže snímáte přesně to, co vidíte na obrazovce. Hledáček lze snadno zasunout pro snadnou přenosnost, bezpečnost a praktičnost.


Ovládací kroužek pro pokročilé možnosti fotografováníPraktický kroužek ručního ovládání na objektivu umožňuje tvůrčí přístup a profesionální ruční ovládání, například nastavení expozičního času, clony a dalších parametrů, které nabízí kreativnější ovládání – díky kompaktní velikosti fotoaparátu proto nemusíte ustupovat od své vize.


Dotykové ostření a závěrkaS funkcí dotykového ostření se stačí jednoduše dotknout obrazovky LCD v bodě obrazu, kde chcete zaostřit, a intuitivně tak zaostřovat i na objekty na okraji záběru – beze změny kompozice, a to u statických snímků i videa. Závěrku lze ovládat prostřednictvím dotyku na displeji LCD.


Automatické ostření dotykovým panelemPři použití hledáčku pomocí automatického ostření dotykovým panelem plynule a snadno přesunete zaostření, a to pouhým posunutím prstu po displeji LCD.


180stupňový výklopný displej LCD pro flexibilní kompozici3palcový displej s vysokým rozlišením a možností náklonu nabízí ideální podmínky pro fotografování selfie nebo pořizování snímků z obtížných úhlů. Můžete jej využít při pořizování snímků z různých pozic a dopřát si tak více tvůrčích možností.


Asistent zoomuPokud během kompozice se zoomem ztratíte pohybující se objekt ze záběru, díky funkci asistent zoomu jej opět snadno najdete. Nastavte si ji na funkční tlačítko pro vlastní funkce (C). Poté jej jednoduše stiskněte a přidržte, aby asistent zoomu automaticky oddálil záběr, našel objekt a nastavil jej do záběru. Poté tlačítko uvolněte. Fotoaparát znovu rychle automaticky záběr přiblíží na původní úroveň, abyste mohli pokračovat ve snímání objektu.


Záznamu ve formátu RAWAby měli uživatelé mnohem větší kontrolu nad výsledným vzhledem fotografií, nabízí model HX99 možnost záznamu obrazu ve formátu RAW. Při použití tohoto formátu jsou zachována všechna data ze snímače, takže expozici, jas, vyvážení bílé a další vlastnosti fotografie lze pomocí softwaru pro úpravu snímků snadno přizpůsobit.Videozáznam rychle se pohybujících objektů v rozlišení HD s vysokou frekvencí snímkůPři pořizování videí můžete pomocí videozáznamu v rozlišení HD s vysokou obnovovací frekvencí až 120p (NTSC) nebo 100p (PAL) zachytit rychle se pohybující objekty, abyste při úpravách mohli vytvořit působivé zpomalené záběry. Vysoká přenosová rychlost až 100 Mb/s zajišťuje detailní snímky.Záznam dat proxy pro snadnější sdílení videozáznamu v rozlišení 4KPři záznamu videa v plném rozlišení 4K může fotoaparát zachytit také soubor proxy s nízkým datovým tokem, který má menší velikost a snadněji se s ním pracuje. Díky tomu lze snímky snadno nahrávat a sdílet krátce po jejich pořízení, což umožňuje jednodušší spolupráci online.Uzamknutí automatické expozice nabízí více možností fotografováníAutomatické ostření s funkcí uzamknutí zachytí objekty v pohybu a nadále je sleduje. Tato funkce automaticky upravuje velikost oblasti automatického ostření podle velikosti snímaného objektu, zlepšuje výkon sledování a pomáhá naplno využít každou fotografickou příležitost.


Pevnější grip pro stabilnější fotografieGrip fotoaparátu je navržen tak, aby lépe pasoval do ruky, snadněji se držel a poskytoval stabilitu navzdory kompaktní velikosti fotoaparátu. Zajišťuje stabilnější záběry při snímání z ruky a snížené chvění fotoaparátu pro stabilní snímky i tehdy, když fotoaparát držíte v jedné ruce.


Vnitřní vysunovací bleskVestavěný vysunovací blesk fotoaparátu umožňuje různé režimy fotografování. Synchronizace na 1. lamelu je vhodná pro fotografování atmosférických nočních portrétů, synchronizace na 2. lamelu vám dává možnost kreativně zachytit pohyb, a nastavení automatického blesku automaticky určí, zda je blesk potřeba.


Nabídka My Menu po vašemDíky nabídce My Menu (Moje menu) můžete nastavit položky nabídky pro okamžité použití funkcí a nabídky si přizpůsobit. Podoba nabídky se změnila a nyní můžete přiřazením funkcí až 30 položkám nastavit rozhraní fotoaparátu podle vlastních fotografických preferencí.


Pohodlné hodnocení a třídění na místěOhodnoťte a ochraňte své snímky v terénu díky možnosti praktického přiřazení vlastního funkčního tlačítka. Pro rychlé třídění ještě větších knihoven snímků lze při importování snímků do aplikace PlayMemories Home nebo nové softwarové sady Imaging Edge od společnosti Sony v počítači prohlížet hodnocení od 1 do 5 hvězdiček.Nový režim úspory energie displeje LCDPři zapnutém napájení těla fotoaparátu lze displej LCD automaticky vypnout (buď 2, 5 nebo 10 sekund po poslední aktivitě), aby se šetřilo energií.Spuštění jedním dotykem / sdílení jedním dotykemDíky spuštění jedním dotykem funguje smartphone nebo tablet jako monitor či dálkový ovladač. Sdílení jedním dotykem přenáší snímky nebo videa do zařízení. Stačí přes Wi-Fi nainstalovat aplikaci PlayMemories Mobile do zařízení se systémem Android a technologií NFC. Poté přiblížením propojte toto zařízení s fotoaparátem. Kompatibilita s kódem QR umožňuje připojení se smartphony, které nepodporují funkci NFC.


Geograficky snímky označte přes připojení BluetoothPomocí odkazu s informacemi o poloze prostřednictvím připojení Bluetooth lze snímky snadno geograficky označit, což se může hodit při cestování. Jednoduše fotoaparát spárujte s kompatibilním smartphonem pomocí aplikace PlayMemories Mobile a informace o poloze se budou zaznamenávat zároveň s fotografiemi. Pomocí aplikace PlayMemories Home můžete také v počítači uspořádat importované snímky na mapě.


Softwarová sada Imaging Edge od společnosti SonySoftwarová sada Imaging Edge zvýší kvalitu obrazu, vylepší efektivitu pracovních postupů a pomůže vám upravit obrázky ve formátu RAW. Aplikace „Remote“ vám umožní ovládat fotografování na dálku, zatímco sledujete scénu pomocí živého náhledu na obrazovce počítače; Funkce „Edit“ slouží k vyvolávání dat ve formátu RAW do vysoce kvalitních fotografií; a s funkcí „Viewer“ si můžete prohlížet, hodnotit a vybírat fotografie ze seznamu snímků.Parametry

Typ snímače Snímač CMOS Exmor R® typu 1/2,3 (7,82 mm)
Obrazový procesor Bionz X
Efektivní pixely 18,2 MP
Rozlišení fotografií max. 18 MP (4896 × 3672)
Formát záznamu fotografie JPEG (DCF verze 2.0, Exif verze 2.31, v souladu s MPF Baseline), RAW (formát Sony ARW 2.3)
Režim záznamu videa XAVC S, kompatibilní s formátem AVCHD verze 2.0
Typ objektivu Objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T*, 11 členů v 10 skupinách (5 asférických členů)
Světelnost F 3,5 (Š) - 6,4 (T)
Zoom optický/digitální 28x / 120x
Stabilizace Optický stabilizátor obrazu SteadyShot
Režim snímání Automatický režim, inteligentní automatický režim, Program Auto, Priorita clony, Priorita rychlosti závěrky, Manuální expozice, Režim vyvolání paměti (1, 2, 3), Režim videozáznamu, Panorama, Volba scény
Typ ostření Automatické ostření s detekcí kontrastu
Režim ostření Automatické ostření pro snímání jednoho snímku, Souvislé automatické ostření (Pouze videa)
Typ LCD obrazovky Dotykový, 7,5 cm (3,0 palce) (4:3) / 921 600 bodů / Xtra Fine / TFT LCD
Hledáček Elektronický hledáček (OLED) typu 0,2, 638 400 bodů
Ovládání jasu Automatické, Ruční (5 kroků)
Rychlost závěrky iAuto (4"-1/2000) / Program Auto (1"-1/2000) / Priorita clony (8"-1/2000) / Priorita závěrky (30"-1/2000) / Manuální (30"-1/2000)
Režim vyvážení bílé Automatický, Denní světlo, Stín, Zataženo, Žárovka, Zářivka: Zářivka se studeným světlem: Zářivka s bílým denním světlem: Denní světlo; Blesk; Filtr teploty barev, Vlastní nastavení 1, Vlastní nastavení 2, Vlastní nastavení 3, Vlastní nastavení
Kompatibilní záznamová média MicroSDHC, microSDXC
Blesk Vestavěný, manuální vysunovací
Samospoušť Vypnuto / 10 s / 5 s / 2 s / 3 po sobě následující snímky se zpožděním 10 s, 5 s nebo 2 s / 5 po sobě následujících snímků se zpožděním 10 s, 5 s nebo 2 s
Iso citlivost (fotografie/video) ISO 80-12 800 / ISO 80-3200 (rozšiřitelný na ISO 6400)
Rozhraní Víceúčelový konektor / konektor Micro USB11, vysokorychlostní rozhraní USB (USB 2.0), Micro HDMI, NFC, Wi-Fi, BLUETOOTH® (verze 4.1)
Obsah balení Dobíjecí baterie NP-BX1; Napájecí adaptér; Kabel Micro USB; Poutko na zápěstí; Návod k obsluze
Rozměry a hmotnost 102,0 x 58,1 x 35,5 mm / 217 g (pouze tělo), 243 g (s baterií a médii)
Ohnisková vzdálenost f = 4,25–118 mm

Vhodné příslušenství

Baterie dobíjecí Sony NP-BX1

Baterie dobíjecí Sony NP-BX1

Lithium-iontová dobíjecí baterie typu X, Přibližná kapacita: 3,6 V / 4,5 Wh (1240 mAh), Přibližné rozměry (mm): 29,9 x 9,2 x 42,7 (Š x V x H), Přibližná hmotnost: 25 g
1 589 Kč
Nabíječka + baterie Sony ACC-TRDCX, řada X

Nabíječka + baterie Sony ACC-TRDCX, řada X

Kompaktní a lehké provedení ideální na cesty, Lze nabíjet z počítače, v automobilu či pomocí napájecího adaptéru AC, Zahrnuje dobíjecí baterii, Zahrnuje konektor Micro USB pro vstup DC, Doba úplného nabití 155–230 minut
1 590 Kč
Pouzdro Sony LCJ-HWA pro fotoaparát DSC-HX99

Pouzdro Sony LCJ-HWA pro fotoaparát DSC-HX99

Vhodné pro modely Cyber-shot™ HX99, Tělo vyčnívá z pouzdra pro pevnější úchop a stabilnější manipulaci, Umožňuje náklon displeje LCD, připojení kabelu USB, připevnění stativu a připojení přes NFC, Součástí balení je pouzdro na tělo fotoaparátu, pouzdro na objektiv a popruh přes rameno, Provedení se dvěma háčky umožňuje otevření pouzdra na objektiv zepředu nebo zezadu
Paměťová karta MicroSDXC Samsung 64GB EVO Plus + SD adaptér

Paměťová karta MicroSDXC Samsung 64GB EVO Plus + SD adaptér

Paměťová karta microSD 64 GB, Rychlost čtení a zápisu (130 MB/s a 30 MB/s), Rychlostní třída: Class 10, U1, V10, A1; Vhodná pro 4K UHD, Odolnost vodě a teplotám od −25 °C až do 85 °C, Odolnost proti rentgenovému záření a magnetům
Paměťová karta MicroSDXC Samsung 512GB EVO Plus + SD adaptér

Paměťová karta MicroSDXC Samsung 512GB EVO Plus + SD adaptér

Paměťová karta microSD 512 GB, V balení SD adapter, Rychlost čtení až 130 MB/s,Třída: UHS-I U1 / Class 10 /U3, V30, A2, Vhodná pro natáčení a ukládání videí ve 4K, Hodí se pro použití v mobilních telefonech a tabletech, Odolnost vodě a teplotám od −25 °C až do 85 °C, Odolnost proti rentgenovému záření a magnetům
1 199 Kč
Paměťová karta MicroSDXC Samsung 256GB EVO Plus + SD adaptér

Paměťová karta MicroSDXC Samsung 256GB EVO Plus + SD adaptér

Paměťová karta microSD 256 GB, V balení SD adapter, Rychlost čtení až 130 MB/s,Třída: UHS-I U1 / Class 10 /U3, V30, A2, Vhodná pro natáčení a ukládání videí ve 4K, Hodí se pro použití v mobilních telefonech a tabletech, Odolnost vodě a teplotám od −25 °C až do 85 °C, Odolnost proti rentgenovému záření a magnetům
Paměťová karta MicroSDXC Samsung 128GB EVO Plus + SD adaptér

Paměťová karta MicroSDXC Samsung 128GB EVO Plus + SD adaptér

Paměťová karta microSD 128 GB, V balení SD adapter, Rychlost čtení až 130 MB/s,Třída: UHS-I U1 / Class 10 /U3, V30, A2, Vhodná pro natáčení a ukládání videí ve 4K, Hodí se pro použití v mobilních telefonech a tabletech, Odolnost vodě a teplotám od −25 °C až do 85 °C, Odolnost proti rentgenovému záření a magnetům
Nabíječka Sony XQZ-UC1, Quick Charger, 30W

Nabíječka Sony XQZ-UC1, Quick Charger, 30W

Nabíjení přes USB-C až do 30 W, Kabel USB-C – USB-C, Zabudovaná ochrana proti přehřátí, Kompaktní a přenosné provedení
Brašna Sony LCS-U11 pro videokamery

Brašna Sony LCS-U11 pro videokamery

Snadný přístup velkým horním otvorem, Pevná konstrukce, Místo pro fotoaparát nebo kameru s příslušenstvím
Grip Sony VCT-SGR1 pro fotoaparáty a videokamery Sony

Grip Sony VCT-SGR1 pro fotoaparáty a videokamery Sony

Stabilizační grip či malý tripod, Ovládání zoomu, Fotografování a spouštění nahrávání
2 790 Kč

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jeden z mála obchodů, kterým není co vytknout. Prostě ve všem je nejlepší.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Přehledné stránky, rychlost vyřízení objednávky. Naprostá spokojenost. Děkuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace