Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Fotoaparát Sony ILCE-1 (Alpha1), tělo

50,1MP 35mm obrazový snímač CMOS typu Full-Frame s integrovanou pamětí pro dosažení vysoké rychlosti, Zdokonalený procesor BIONZ XR zvyšuje rychlost až 8x, Souvislé fotografování rychlostí 30 sn./s se sledováním AF/AE, Pořizování videí v rozlišeních 8K 30p a 4K 120p, Široké pokrytí automatickým ostřením pomocí 759 bodů AF s fázovou detekcí a 425 bodů AF s detekcí kontrastu, 5 - letá záruka
Na objednávku
ks
187 989 Kč
Katalogové číslo: Z01555
Kód výrobce: ILCE1B.CEC
Okamžitý Cashback 8 000 Kč i Cena po Cashbacku 179 989 Kč

Zde si můžete zdarma zaregistrovat prodloužení zákkoné záruky o jeden rok. https://www.sony.cz/electronics/exwarranty

Rozlišení a rychlost


Rozlišení 50,1 megapixelu při rychlosti 30 sn./sFotoaparát Alpha1 nabízí kombinaci vysokého rozlišení a úžasné rychlosti. Rychlé čtení z 50,1MP snímače umožňuje nepřetržitě snímat série snímků rychlostí až 30 sn./s se sledováním AF/AE při použití elektronické závěrky. Ideální pro sport a situace, ve kterých důležitá akce proběhne během okamžiku.


Bez zatmění pro nepřerušovaný pohledNepřerušovaný pohled na objekt bez zatmění umožňuje okamžitě a plynule reagovat. Obraz v elektronickém hledáčku se aktualizuje rychlostí 240 sn./s, která minimalizuje latenci při souvislém fotografování.

(A) Snímání bez zatmění (B) Snímání se zatměním


Tichá závěrka bez vibracíTichá elektronická závěrka poskytuje větší příležitosti pro fotografování sportu a různých objektů, u kterých není tolerován šum. Činnost bez vibrací přispívá k vysoké kvalitě obrazu.


Závěrka omezující zkresleníRychlé čtení ze snímače minimalizuje zkreslení fotografií při použití elektronické závěrky. Procesor BIONZ XRTM a velká vyrovnávací paměť dosahují 1,5x menšího zkreslení než u modelu ?9 II.

[1] Konvenční elektronická závěrka [2] Závěrka omezující zkreslení


Elektronická a mechanická závěrka bez blikáníDalší světové prvenství: elektronická a mechanická závěrka potlačující blikání. Umožňují fotografovat bez blikání při zářivkovém či jiném umělém osvětlení, a to se všemi výhodami elektronické závěrky.

Potlačení blikání [1] Zapnuto [2] Vypnuto


Složený 50,1MP snímač Full-Frame CMOS Exmor RS s integrovanou pamětíSložená architektura ve snímači obrazu typu Full-Frame se zpětným osvětlením a rozlišením 50,1 megapixelu přispívá k vysokému rozlišení a rychlosti. Samostatné pixelové a obvodové vrstvy a pokročilá A/D konverze přispívají k rychlejšímu zpracování.


Zcela nová architektura a obrazový procesor BIONZ XRNový procesor BIONZ XR je vybaven progresivní architekturou, která poskytuje 8x vyšší výpočetní výkon. Výsledkem jsou vynikající kvalita obrazu a také lepší odezva rozhraní fotoaparátu.


Synchronizace blesku s elektronickou závěrkouDíky vysoké rychlosti čtení ze složeného obrazového snímače CMOS je poprvé u fotoaparátu ? možné dosáhnout synchronizace blesku s elektronickou závěrkou. Při fotografování s bleskem zůstávají zachovány všechny výhody elektronické závěrky.


Duální pohon závěrky pro synchronizaci blesku do 1/400 sPrvní systém závěrky s duálním pohonem?na světě umožňuje synchronizovat blesk až do 1/400 s, čímž usnadňuje zachycení dynamických akcí a nabízí nové kreativní možnosti.


Ohromující detaily


Úchvatné rozlišení a úžasná kvalita obrazuNový snímač CMOS Exmor RS s rozlišením 50,1 megapixelu poskytuje vysoké rozlišení a citlivost s nízkým šumem a dynamický rozsah až 15 kroků. Nový obrazový procesor dosahuje ještě lepší přesnosti barev než předchozí modely.


Široký rozsah citlivosti ISO 100 až 32000Navzdory vysokému počtu pixelů snímače jeho struktura se zpětným osvětlením, provedení bez mezer mezi čočkami a antireflexní těsnicí sklo umožňují dosáhnout rozsahu citlivosti ISO 100 až 32000, který lze rozšířit na ISO 50 až 102400.


Funkce Pixel Shift Multi ShootingV softwaru lze zkombinovat až 16 snímků pořízených pomocí ovládání interní stabilizace, a vytvářet tak působivé barevné fotografie s až 199 miliony pixelů.

[1] Běžné fotografování [2] Použití 16 snímků a funkce Pixel Shift Multi Shooting


Tvůrčí vzhled podporuje rozmanitá vyjádřeníFunkce kreativního vzhledu poskytuje 10 předvoleb, které lze použít v neupravené nebo upravené podobě k vytváření různých „vzhledů“, které mohou tvůrcům pomoci jemně doladit náladu fotografií či videí přímo ve fotoaparátu.


Vestavěná pětiosá optická stabilizace pro vylepšení o 5,5 krokuStabilizační jednotka, gyroskopické snímače a algoritmy stabilizace obrazu vylepšují expoziční časy až o 5,5 kroku, a tím maximalizují kvalitu snímků.

[1] Otáčení kolem osy Y [2] Otáčení kolem osy X [3] Otáčení kolem osy Z


Bezkonkurenční automatické ostření


Automatické ostření na oči ptáků v reálném časeTechnologie rozpoznávání objektů nyní umožňuje funkci automatického ostření na oči v reálném čase od Sony sledovat a přesně zaostřit na oči ptáků, i když pták náhle vzlétne nebo se změní kompozice. Tato inovativní funkce se snadno vypořádá s mnoha výzvami při fotografování ptáků.


Vylepšené AF na oči zvířat v reálném časeTato funkce, která je primárně navržena pro kočky a psy, využívá pokročilou technologii rozpoznávání objektů ke spolehlivému sledování a ostření na oči zvířat. Funguje dokonce i v případě, že je hlava zvířete obrácena horní stranou dolů.


Automatické zaostření na oči v reálném časeAF na oči v reálném čase fotoaparátu Alpha1, které kombinuje nejmodernější technologie umělé inteligence a vyvinuté algoritmy rychlého hybridního automatického ostření, sleduje a zaostřuje na lidské oči s přibližně o 30% vyšší přesností než model ?9 II.


Sledování v reálném časeVyberte objekt, stiskněte tlačítko spouště závěrky do poloviny a fotoaparát začne sledovat a udržovat zaostření. K zajištění sledování lidských, zvířecích nebo ptačích očí s využitím umělé inteligence zapněte AF s prioritou obličeje/očí.


Širokoúhlé, rychlé a přesné sledování AFFotoaparát Alpha1 je vybaven AF s fázovou detekcí v ohniskové rovině, které je citlivé, rychlé a přesné. Snímač s rozlišením 50,1 megapixelu a procesor BIONZ XR poskytují 759 volitelných bodů fázové detekce pokrývajících zhruba 92% obrazu.


Nový potenciál pro videa


Záznam 8K 30p nové generaceSnímač a procesor BIONZ XR fotoaparátu Alpha1 umožňují realistický záznam 8K 30p. Čtyřnásobek rozlišení 4K s plnohodnotným sledováním a automatickým ostřením na oči v reálném čase. Záznamy v rozlišení 8K jsou také ideální pro flexibilní úpravy v rozlišení 4K.


Videa ve 4K při vysoké snímkové frekvenci 120 sn./sFotoaparát Alpha1 podporuje interní záznam videí v rozlišení 4K s vysokou frekvencí snímků až 120 sn./s pro plynulé, až 5x zpomalené působivé přehrávání záběrů. Podvzorkování barev 4:2:2 s 10bitovou hloubkou lze použít s kompresí Long-GOP nebo Intra (All-I) k dosažení vynikající kvality obrazu, zatímco nový snímač obrazu a procesor BIONZ XR minimalizují zkreslení obrazu.


Rozlišení 4K, bez technologie pixel binning, převzorkování na 5,8KV režimu Super 35 je prostřednictvím čtení ve formátu Full-Frame bez použití technologie pixel binning pořizováno přibližně 2,3x množství dat potřebných pro rozlišení QFHD 4K, takže poskytuje nádherný obraz s bohatými detaily.

(A) 2,3x více informací


Podvzorkování barev 4:2:2 s 10bitovou hloubkouPodvzorkování barev 4:2:2 s 10bitovou hloubkou, vysoce efektivní kodek MPEG-H HEVC/H.265, interní kódování snímků a další funkce, podporují flexibilní úpravy a různé formáty doručování.


AF na oči a sledování v reálném čase pro videaProcesor BIONZ XR se vyznačuje výrazně vylepšenou detekcí a přesným sledováním lidských očí v širším rozsahu úhlů hlavy. Dostupné také pro záznam v rozlišení 8K a 4K 120p.


S-Log pro kompatibilitu s profesionálními kameramiFotoaparát poskytuje křivky gamma S-Log2 a S-Log3. Křivka S-Log3 zajišťuje plynulé 10bitové gradace a dynamický rozsah více než 15 kroků. Jsou podporovány barevné prostory S-Gamut, S-Gamut3 a S-Gamut3.Cine.


Podpora profilu HLG 10 bitů 4:2:2Videa HLG s vysokým dynamickým rozsahem podporují široký gamut BT.2020 a lze je přehrávat na televizoru kompatibilním s HDR (HLG). 10bitové záznamy HLG reprodukují gradace a detaily.

[1] Vysoká flexibilita pro doladění snímků (nutná gradace barev) [2] Okamžitý snímek vysoké kvality (gradace barev není nutná)


16bitový výstup RAWFotoaparát Alpha1 poskytuje 16bitový výstup RAW pro externí rekordér přes rozhraní HDMI k zajištění lepší flexibility postprodukce. Výstup RAW přes rozhraní HDMI je dostupný při pořizování záznamu v rozlišení 4K na interní paměťovou kartu.


Digitální zvukové rozhraní pro dokonalý zvukDigitální zvukové rozhraní poskytuje vynikající kvalitu zvuku s kompatibilními zvukovými zařízeními připojenými přes univerzální patici. Přímo do fotoaparátu je dodáván dokonale čistý digitální zvuk.


Struktura rozptylující teplo pro delší záznamNově vyvinutá struktura rozptylující teplo zabraňuje přehřívání při souvislém pořizování záznamu bez zvětšení velikosti těla. Nepřetržitý záznam videa v rozlišení 8K/30p nebo 4K/60p po dobu až 30 minut.


Styl S-Cinetone pro filmový vzhledFotoaparát Alpha1 obsahuje stejnou barevnou matici S-Cinetone, která produkuje nádherné barvy a tóny pleti v kamerách Cinema Line, jako jsou VENICE, FX6 a další. Styl S-Cinetone poskytuje přirozené střední tóny, které jsou nezbytné pro zdravě vypadající barvu pleti, a navíc jemné barvy a nádherné vysoké jasy, které reagují na rostoucí potřebu výraznějšího vyjádření hloubky.


Stabilizace obrazu v „aktivním režimu“Zásluhou nového aktivního režimu vyhrazeného pro záznam videí je pětiosá optická stabilizace obrazu vysoce efektivní pro snímání z ruky. Využívá schopnost zpracování v reálném čase procesoru BIONZ XR k použití optimální kompenzace ve všech formátech, včetně 4K. To vše je realizováno bez kompromisů v kompaktní velikosti a s mobilitou systému Alpha.


Ovládání, spolehlivost


Vysoce výkonný elektronický hledáčekHledáček OLED s (přibližně) 9,44 milionu bodů fotoaparátu Alpha1 nabízí nejvyšší rozlišení dostupné v této oblasti. Poskytuje 0,90x zvětšení, 41° zorné pole pro široký záběr a strukturu, která zajišťuje vysoký oční bod 25 mm. Dalším prvenstvím je obnovovací frekvence 240 sn./s se zorným polem UXGA pro čistý obraz rychlé akce.


Panorama snímky pomocí elektronické závěrkyPoužití elektronické závěrky při dlouhých expozicích může zpomalit odezvu, a tím ztížit sledování objektů. Chcete-li zlepšit odezvu a umožnit pořizování panoramatických snímků, zapněte funkci [Low Frame Rate Limit] (Mez nízké frekvence snímků).


Bezproblémové přepínání formátů Full-Frame a APS-CSnímky velikosti M a S mají v režimech Full-Frame a APS-C stejný počet pixelů a stejnou oblast AF, takže při fotografování stejné scény můžete přepínat mezi Full-Frame [M: 21 MP] a APS-C [M: 21 MP].

[1] Full-Frame [2] APS-C


Samostatná nastavení pro fotografie a videaPodmnožina nastavení se nyní mění podle zvoleného režimu. To je ideální, když chcete k pořizování fotografií a videí použít jinou clonu, expoziční čas nebo další nastavení.


Nová struktura nabídekDalší vlastnost požadovaná profesionálními fotografy a tvůrci videí: přepracovaná struktura nabídek pro snazší navigaci a dotykové ovládání nabídek pro intuitivnější ovládání.


Přizpůsobitelné funkcePřednímu a zadnímu voliči a 17 uživatelským tlačítkům lze přiřadit některou ze 164 funkcí. Jednotlivé sady funkcí mohou být přiřazeny fotografiím, filmům a přehrávání.


Dotykové ovládání nabídekHlavní nabídka a nabídky funkcí s dotykovým ovládáním, kartami nabídek na levé straně displeje a souvisejícími skupinami parametrů a parametry na pravé straně usnadňují navigaci a ovládání sledování.


Vysoce spolehlivá mechanická závěrkaVibrace závěrky jsou minimalizovány, zatímco je možné pořizovat souvislé série snímků rychlostí až 10 sn./s. Nová jednotka závěrky se zdokonaleným motorem, brzdou a tlumicím materiálem vydrží více než 500 000 cyklů.


Dva sloty kompatibilní s kartami CFexpress typu ADva sloty pro média podporují karty UHS-I a UHS-II SDXC/SDHC a také nové karty CFexpress typu A, které nabízejí větší celkovou kapacitu a rychlejší čtení/zápis.


Vysokokapacitní baterie řady Z pro dealší záznamPořiďte až 530 fotografií na jedno nabití. Komponenty a obvody byly navrženy tak, aby optimálně využívaly energii. Získejte větší kapacitu pomocí dvou baterií Z v gripu VG-C4EM.


Provedení odolné proti prachu a vlhkosti.Všechny spoje těla a kryt baterie jsou opatřeny těsněním. Sloty pro média mají dvojitý posuvný kryt a zámek, který nepropouští vodu. Pomohou také tlačítko zámku objektivu a výplň bajonetu.


Odolné šasi z hořčíkové slitinyLehká a pevná hořčíková slitina zvyšuje odolnost horního, předního a zadního krytu i vnitřního rámu. Pevnost a tuhost dále zvyšuje 6 šroubů pro upevnění bajonetu objektivu.


Profesionální pracovní postup


Nejrychlejší vestavěná síť Wi-Fi podporuje 2x2 MIMOVestavěná bezdrátová síť LAN umožňuje komunikaci v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz, v druhém případě s podporou 2x2 MIMO (IEEE 802.11a/b/g/n/ac). Duální antény zajišťují spolehlivou komunikaci.


Konektor SuperSpeed USB 10 Gb/s (USB 3.2) Type-CDíky konektoru USB Type-C, který podporuje standard rychlého přenosu dat SuperSpeed USB 10 Gb/s (USB 3.2), je dostupný rychlý přenos dat do vzdáleného počítače (se sdíleným připojením) pro plynulé zpracování velkých souborů.


1000BASE-T Ethernet pro rychlou komunikaciVestavěný konektor pro kabelové připojení 1000BASE-T umožňuje přenášet data rychle a stabilně gigabitovými rychlostmi. Je podporován protokol FTPS, který umožňuje zvýšit zabezpečení šifrováním SSL nebo TLS.


Univerzální připojení FTPOdesílání fotografií a videí pomocí protokolu FTP i vzdálené ovládání fotoaparátu lze provést pomocí bezdrátové sítě LAN, rychlé kabelové sítě LAN nebo smartphonu se sdíleným připojením přes rozhraní USB. Lze zvolit typy souborů pro přenos.


Přenos souborů snímků a videí pomocí protokolu FTPFotografie a videa lze přenášet na vzdálený server FTP přes bezdrátovou síť LAN, vysokorychlostní kabelovou síť LAN nebo kabelové připojení ke smartphonu. Propustnost bezdrátových dat je přibližně 3,5x větší než u fotoaparátu ?9 II.


Funkce dálkového snímání (se sdíleným připojením)Aplikaci „Remote“ ze sady Imaging Edge Desktop lze použít pro vzdálené snímání z počítače (se sdíleným připojením) přes bezdrátovou síť LAN nebo kabelového připojení USB. Fotoaparát lze také dálkově ovládat z mobilního zařízení.


RAW s bezztrátovou kompresíFotoaparát Alpha1 nabízí kromě komprimovaných a nekomprimovaných souborů RAW také efektivní bezztrátovou kompresi.


Nová velikost „Light“ pro formát JPEGNové nastavení velikosti „Light“ pro formát JPEG umožňuje vytvářet menší soubory než pro velikost „Standard“, takže zpravodajští a sportovní fotografové, kteří jsou závislí na rychlosti, mohou rychleji doručovat svou práci.


10bitový formát HEIF pro plynulejší gradaceFormát HEIF může poskytovat plynulé gradace s 10bitovou hloubkou pro realističtější reprodukci oblohy a portrétovaných objektů. Zdokonalená komprese zmenšuje velikost souboru, a zvyšuje tak efektivitu pracovního postupu.


Řada užitečných podpůrných aplikací


Imaging Edge MobileAplikace Imaging Edge Mobile nyní umožňuje přenášet soubory RAW a soubory, které používají bezztrátovou kompresi. K zajištění pohodlného automatického ostření můžete také sledování dotykem a ostření dotykem ovládat dálkově.


Transfer & Tagging add-onDoplněk Transfer & Tagging (verze 1.3 nebo novější) může automaticky převádět hlasové poznámky připojené k souborům se snímky na textové titulky nebo přenášet soubory z mobilního zařízení na server FTP.


Aplikace Remote Camera ToolZměňte na dálku nastavení fotoaparátu a fotografujte z počítače připojeného pomocí kabelu LAN. Řada vylepšení fotoaparátu Alpha1: rychlejší přenos, odezva na dotyk, dva sloty, podpora formátu HEIF a další.


Remote, Viewer a Edit ze sady Imaging EdgeVylepšete své fotografie díky počítačovým aplikacím Imaging Edge. Pomocí aplikace „Remote“ můžete ovládat snímání na obrazovce. Aplikace „Viewer“ slouží k náhledu, hodnocení a výběru fotografií z knihoven a aplikace „Edit“ umožňuje zpracovávat data RAW a vytvářet z nich fotografie.


Imaging Edge WebcamAplikace Imaging Edge Webcam usnadňuje používání fotoaparátu Sony jako webové kamery s rozsáhlou kompatibilitou pro působivé živé streamování a pořádání konferencí.Parametry

Typ snímače 35mm snímač CMOS Exmor RS typu Full-Frame (35,9 x 24,0 mm)
Obrazový procesor BIONZ XR
Efektivní pixely 50,1 megapixelu
Rozlišení fotografií Full-Frame, 35 mm, L: 8760 x 4864 (42 MP), M: 5616 x 3160 (17,7 MP), S: 4320 x 2432 (10,5 MP); APS-C M: 5616 x 3160 (17,7 MP), S: 4320 x 2432 (10,5 MP)
Formát záznamu fotografie Kompatibilní s formátem JPEG (DCF verze 2.0, Exif verze 2.32, kompatibilní s MPF Baseline), HEIF (kompatibilní s formátem MPEG-A MIAF), RAW (kompatibilní s formátem Sony ARW 4.0)
Režim záznamu videa Formát XAVC S: MPEG-4 AVC/H.264, formát XAVC HS: MPEG-H HEVC/H.265
Typ objektivu Pouze tělo bez objektivu (kompatibilní objektivy s bajonetem Sony E-mount)
Stabilizace Mechanismus pohybu snímače obrazu s pětiosou kompenzací (kompenzace závisí na specifikacích objektivu)
Režim snímání AUTO (inteligentní automatický režim), programovatelná AE (P), priorita clony (A), priorita rychlosti závěrky (S), manuální režim (M)
Typ ostření Rychlé hybridní automatické ostření (automatické fázové ostření / automatické ostření s detekcí kontrastu)
Režim ostření AF-S (automatické ostření pro jeden snímek), AF-C ( souvislé automatické ostření), DMF (přímé manuální ostření), Ruční ostření
Typ LCD obrazovky 7,5 cm (typ 3,0), typ TFT, dotyková
Hledáček Elektronický hledáček (barevný) 1,6 cm (typ 0,64“), OLED, 9 437 184 bodů
Ovládání jasu U LCD obrazovky: Ručně (5 kroků mezi -2 a +2), režim Slunečno
Rychlost závěrky Mechanická závěrka: 1/8000 až 30 s, režim Bulb, AUTO: 1/32000 až 30 s, režim Bulb, Elektronická závěrka: 1/32000 až 30 s
Režim vyvážení bílé Automaticky / Denní světlo / Stín / Zataženo / Žárovka / Zářivka / Blesk / Pod vodou / Teplota barev (2500 až 9900K) a barevný filtr / Vlastní
Vestavěný microfon / reproduktor Integrovaný stereofonní mikrofon
Kompatibilní záznamová média SLOT1: Víceúčelový slot pro paměťovou kartu SD (odpovídající normě UHS-I/II) / kartu CFexpress typu A, SLOT2: Víceúčelový slot pro paměťovou kartu SD (odpovídající normě UHS-I/II) / kartu CFexpress typu A
Blesk Patice pro blesk, režimy blesku: vypnutý blesk, automatický blesk, doplňkový blesk, synchronizace na 1. lamelu, synchronizace na 2. lamelu, redukce červených očí (volitelně Zap./Vyp.), bezdrátový, vysokorychlostní synchronizace, předblesk TTL
Samospoušť Ano
Iso citlivost (fotografie/video) Standardně ISO 100 až 32000, navíc s možností rozšíření na ISO 50 až 102400
Výdrž baterie Výdrž baterie (fotografie) přibl. 430 snímků (s hledáčkem) / přibl. 530 snímků (s monitorem LCD) (podle normy CIPA); Výdrž baterie (video, skutečná doba záznamu) přibl. 90 min (s hledáčkem) / přibl. 95 min (s monitorem LCD) (podle normy CIPA)
Rozhraní Wi-Fi®, IEEE 802.11b/g/n (pásmo 2,4 GHz), NFC, Bluetooth, micro USB, 3,5mm jack- mikrofon, micro HDMI (typ D), 3,5mm stereofonní mini jack- sluchátka, konektor LAN, univerzální patice, synchronizační konektor, konektor pro vertikální grip,
Obsah balení Napájecí kabel, dobíjecí baterie NP-FZ100, nabíječka baterií BC-QZ1, chránič kabelu, napájecí adaptér, popruh přes rameno, víčko těla, krytka patice, držák okuláru, kabel Micro USB, příručka s pokyny
Rozměry a hmotnost 128,9 x 96,9 x 80,8 mm ; 737 g

Vhodné příslušenství

Prodloužená záruka Sony PORTABLEEWY307 pro FOTO/VIDEO na 3. rok

Prodloužená záruka Sony PORTABLEEWY307 pro…

Užívejte si Váš fotoaparát nebo videokameru Sony až 3 roky bez obav z poruchy.
1 600 Kč
Prodloužená záruka Sony PORTABLEEWY407 pro FOTO/VIDEO na 3. a 4. rok

Prodloužená záruka Sony PORTABLEEWY407 pro…

Užívejte si Váš fotoaparát nebo videokameru Sony až 4 roky bez obav z poruchy.
2 150 Kč
Prodloužená záruka Sony PORTABLEEWY507 pro FOTO/VIDEO na 3., 4. a 5. rok

Prodloužená záruka Sony PORTABLEEWY507 pro…

Užívejte si Váš fotoaparát nebo videokameru Sony až 5 let bez obav z poruchy.
2 700 Kč

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Velmi vstřícné a ochotné jednání. Obchod vřele doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Turbo rychlost dodání. Spokojenost.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace