Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Fotoaparát Sony ILCE-7CL (Alpha 7C) + SEL-2860, černý

Nejmenší a nejlehčí kompaktní tělo na světě ohledně výkonu fotoaparátu typu Full-Frame, Výkonný obrazový procesor BIONZ X™ pro působivou kvalitu obrazu, Ultra rychlý a spolehlivý AUTOFOKUS, Videa s vysokým rozlišením 4K a spousta funkcí rozšiřujících možnosti vyjádření pro videa, Jednoduše přeneste svou tvorbu do aplikace Sony Imaging Edge, Intuitivní ovládání, obrazová stabilizace v těle, displej s variabilním naklápěním a dotykovými funkcemi, Zoomový objektiv FE 28-60mm F4-5.6 (model SEL2860),
Prodej ukončen
Zobrazit podobné zboží z kategorie
Katalogové číslo: Z01560
Kód výrobce: ILCE7CLB.CEC

Zde si můžete zdarma zaregistrovat prodloužení zákkoné záruky o jeden rok. https://www.sony.cz/electronics/exwarrantyKompakt
Full-FrameV kombinaci s objektivem FE 28-60mm F4-5.6 dosahuje fotoaparát Alpha7C kvality formátu Full-Frame s nejmenším a nejlehčím systémem fotoaparátu a objektivu. Fotoaparát splňuje vysoká očekávání ohledně kvality obrazu, automatického ostření a rychlosti. Jedná se o výkonné zařízení, které vždy vylepší vaši kreativitu.


Vyjádřete se v plném rozsahu
Špičkový výkon a mimořádná kvalita obrazuNavzdory kompaktní velikosti těla fotoaparátu, které je nejmenší a nejlehčí na světě, poskytuje fotoaparát Alpha 7C působivou kvalitu obrazu pro fotografie i videa, kterou očekáváte od fotoaparátu typu Full-Frame. Rychlé a stabilní automatické ostření v široké oblasti, bleskově rychlé souvislé fotografování a praktický otočný monitor LCD pomáhají zachytit akci, ať nastane kdykoli.


Full-Frame v kompaktním provedení 


Nekompromisní kvalita pro fotografie a videaOhromující kvalita obrazu, jakou dokáže poskytnout jen snímač Full-Frame


Zpracování obrazu Full-Frame v kompaktním těleVětší snímače vytvářejí lepší snímky a snímač Full-Frame fotoaparátu Alpha 7C je mnohem větší než snímače ve smartphonech, kompaktních digitálních fotoaparátech a fotoaparátech typu APS-C podobné velikosti s vyměnitelnými objektivy. Výsledné zvýšené zachytávání světla umožňuje pořizovat snímky v profesionální kvalitě se sníženým šumem a zachováním většího množství detailů v oblastech stínů i světel.


Odlište se díky většímu snímačiSnímač Full-Frame umožňuje dosahovat působivých záběrů, které jsou pro tento formát jedinečné. Snímač fotoaparátu Alpha 7C je více než dvakrát větší než snímače používané v podobně velkých fotoaparátech typu APS-C a až třicetkrát větší než snímače smartphonů, aby poskytoval ohromující snímky s větší hloubkou a více detaily.

[1]Plná velikost [2]APS-C [3]Micro Four Thirds [4]1palcový [5]1/2,3~1/3,4palcový


Kompaktní velikost, snadná obsluhaFotoaparát ILCE7C byl stvořen jako kompaktní, lehký a přenosný, bez jakýchkoli kompromisů ohledně skutečného výkonu fotoaparátu typu Full-Frame. Tohoto cíle bylo dosaženo vývojem nových mechanických součástí, jako jsou prostorově úsporná závěrka a jednotka optické stabilizace, a také vylepšením uspořádání a konstrukce.


Užijte si výhodu formátu Full-FrameSnímač Full-Frame fotoaparátu Alpha 7C dokáže více, než jen zachytit větší množství světla. Díky své velkosti a větší velikosti pixelů nabízí vylepšenou hloubku obrazu, větší dynamický rozsah a více detailů.


Zachyťte všechny krásy světaSnímač CMOS Exmor R s rozlišením 24,2 MP a procesor BIONZ X dosahují vynikající reprodukce barev společně s širokým dynamickým rozsahem 15 kroků a pomáhá zaznamenávat detaily a plynulé přechody napříč všemi světelnými podmínkami – u fotografií i videí.


Ohromující snímky i při krátké expozici a slabém světleVětší pixely na snímači umožňují dosahovat vyššího poměru signál–šum a pořizovat snímky s více detaily v texturách a stínech. Redukce šumu je obzvláště účinná při citlivostech ISO vyžadovaných pro rychle se pohybující nebo špatně osvětlené objekty. Standardní rozsah citlivosti ISO 100 až 51200 lze rozšířit na ISO 50 až 204800.


Objektivy, které doplní váš styl
Bajonet E: širokoúhlé, tele- a videoobjektivy a speciální objektivyAť už jste začátečník, nebo profesionál, fotograf, nebo tvůrce videí, máte k dispozici rozmanitou řadu více než 50 objektivů s bajonetem E, které vám pomohou zvýšit kreativitu. Kompaktní objektivy Full-Frame poskytují výjimečné snímky s nízkým zkreslením, a to i při velkých ohniskových vzdálenostech, a umožňují dosáhnout nádherné hloubky snímků a efektu bokeh.


Záznam v rozlišení 4K pro nádherné záběryMalá hloubka ostrosti umožňuje efekt bokeh, což je jedna z předností fotoaparátů typu Full-Frame. Čtení plného počtu pixelů bez použití technologie pixel binning umožňuje převzorkování na záznam 6K a tvorbu čistého obrazu s menším výskytem moaré.


Více možnosti vyjádření díky profilům S-Log a HLG a obrazovému profiluDíky podpoře profilu S-Log3 můžete zachytit dynamický rozsah 14 kroků, který během zpracování odhaluje detaily ve stínech a světlech. Profil HLG (Hybrid Log-Gamma)usnadňuje přehrávání a pracovní postup HDR a obrazový profil poskytuje možnosti nastavení pro snímání.


Zachyťte akci tak, jak se odehrává, v nádherných detailechDíky nejmodernějšímu automatickému ostření a schopnosti rychlého souvislého fotografování nezmeškáte důležitý záběr, který se odehraje během zlomku sekundy. Jednotka optické stabilizace obrazu fotoaparátu Alpha 7C zachová stabilní a nerozmazaný obraz, ať už fotografujete, nebo zaznamenáváte videa.


Automatické ostření najde objekt a bude na něj nepřetržitě zaostřovatFotoaparát Alpha 7C využívá vylepšení automatického ostření jako náš model ?9 díky jedinečnému systému 4D FOCUS pro rychlé snímání objektů a stálé sledování. Celkem 693 bodů automatického ostření s fázovou detekcí pokrývá přibližně 93% plochy obrazu.


Nezmeškejte správný okamžik, ani u objektů v pohybuK zachycení pohybu fotoaparát Alpha 7C fotografuje souvisle série snímků rychlostí až 10 sn./s se sledováním AF/AE a až 8 sn./s v režimu živého náhledu. Podporuje také tiché fotografování rychlostí až 10 sn./s se sledováním AF/AE.


Spolehněte se na nepřetržité sledování objektuSledování objektu přispívá k pořizování portrétů. Stejně jako u předchozích modelů můžete zaměřit fotoaparát na objekt a stisknutím tlačítka spouště závěrky do poloviny aktivovat automatické zaostření na oči v reálném čase. Fotoaparát Alpha 7C má funkcí, která umožňuje sledování v reálném čase stisknutím tlačítka AF-ON, i když není nastaven režim AF-C, což vám umožní použít sledování v reálném čase. Zaostření je zachováno, i když je obličej částečně zakrytý.


Dokonale zaostřené portréty zvířat
AF na oči zvířat v reálném čase sleduje oči zvířat a zaostřuje na něPořizování snímků mazlíčků a zvířat je jednodušší díky automatickému ostření se špičkovým algoritmem od společnosti Sony. Rychlá automatická detekce a sledování očí zvířat, a nikoli špičky čenichu nebo vousů, udržuje vše dokonale zaostřené, takže to prostě svěřte fotoaparátu. Funkce pracuje spolehlivě, i když se v záběru objeví překážka nebo když se změní orientace fotoaparátu z vodorovné na svislou nebo naopak.


Spolehlivé pořizování fotografií a videí z ruky
Čistší obraz při přiblížení, zachycování detailů a snímání nočních scénJednotka pětiosé optické stabilizace obrazu fotoaparátu Alpha 7C kompenzuje pět typů chvění bez ztráty kvality – i při fotografování bez tříosého stabilizátoru nebo ve tmě. Jedná se o [1, 2] úhlové chvění (otáčení kolem os X a Y), které se projevuje především u teleobjektivů, [3, 4] posuvné chvění (posun ve směru os X a Y), které je patrné při zvětšování, a [5] rotační chvění (otáčení kolem osy Z), které ovlivňuje noční snímky a videa.


Kvalita obrazu Full-Frame pro tvůrce videíOtočný monitor s bočním otevíráním fotoaparátu Alpha 7C lze snadno sledovat, i když je například připojen mikrofon, použit tříosý stabilizátor, nebo při snímání z různých pozic. Kromě toho vám konektory pro sluchátka a mikrofon umožní používat vaše oblíbená zařízení. Navíc velkokapacitní baterie dovolí snímat delší dobu. Fotoaparát Alpha 7C se tak skvěle hodí pro vloggery a další tvůrce.***


Snadná tvorba videí
Kompaktní, lehký a přenosný, dokonce i s volitelným gripemMonitor LCD s bočním otevíráním usnadňuje vlogování, při kterém je v záběru snímající osoba, zatímco volitelná kombinace gripu a mikrofonu22 je ideální pro vlogování bez použití kabelů a díky podpoře digitálního mikrofonu23 poskytuje mimořádně čistý zvuk. Podporováno je také video v oblíbeném svislém formátu, které pomocí metadat umožňuje přehrávat a upravovat záběry zaznamenané na výšku ve svislé poloze, aniž by je bylo nutné nejprve otočit.


Grip pro přizpůsobení k vytváření kvalitních vlogůVolitelný grip GP-VPT2BT s technologií Bluetooth umožňuje ovládat záznam a nastavení zoomu a slouží jako stativ pro snímání hands-free. Přizpůsobitelné tlačítko a snadné nastavení úhlu fotoaparátu z něj vytvářejí skvělý doplněk při snímání.


2x zoom pro flexibilní možnosti snímáníFunkce zoomu s čistým obrazem od společnosti Sony zachovává rozlišení objektů téměř bez zhoršení kvality obrazu. Jako objektivy se zoomem lze použít i objektivy s jednorázovým zaostřením a až dvojnásobným zvětšením zoomu.


Digitální zvukové rozhraní na záznam čistého zvukuPři použití mikrofonu ECM-B1M typu „shotgun“ od společnosti Sony nebo sady adaptéru XLR-K3M s využitím patice MI je zvuk přenášen jako digitální signál, takže je zajištěn vysoce kvalitní záznam zvuku bez zkreslení a potřeby použít další audiokabely.


Doladění citlivosti k zachování stabilního zaostření nebo k zaostření na jiný objektPro situace s více objekty lze nastavit citlivost automatického ostření. Rozsah úrovní se pohybuje od 1. Persistent (1. Stálé), kdy je zachováno zaostření na objekt, až po 5. Sensitive (5. Citlivé), při které snadno dojde k zaostření na jiné objekty.


Nastavení rychlosti přechodu ostření při změně zaostřeníMůžete určit rychlost přechodu, s kterou se automatické ostření přesune z jednoho objektu na druhý. K dispozici je sedm úrovní, od plynulého a pomalého přechodu po rychlý přesun ostření.


Pořizování zpomalených a zrychlených záběrů
Oproti reálnému času až 5x pomalejší nebo až 60x rychlejší interní záznamDalším kreativním prvkem, kterým můžete obohatit videa, je změna rychlosti záznamu, které lze snadno dosáhnout v režim S&Q fotoaparátu Alpha 7C. Podporuje vysokorychlostní záznam v rozlišení Full HD se snímkovou frekvencí 120 sn./s a přímo ve fotoaparátu je také možné použít efekty zpomaleného a zrychleného záběru se snímkovými frekvencemi v rozsahu 1 až 120 sn./s . Výsledné záznamy jsou pak až 5x pomalejší nebo až 60x rychlejší než dění v reálném čase.


Snadno dostupné vizuální efekty pro videaFunkce pro obrazové efekty, kreativní styly a obrazové profily nabízejí cestu k rozšíření vašeho kreativního vyjádření při natáčení. Poskytují řadu vizuálních efektů a nastavení, od základních až po profesionální. Obrazové efekty a kreativní styly vám umožní nechat vše na fotoaparátu, takže je již nebudete muset upravovat při postprodukci.


Zkonstruováno pro zajištění optimálního provozuSpolehlivé a intuitivní ovládání s praktickými bezdrátovými funkcemi


Flexibilní monitor LCD s bočním otevíráním3,0palcový dotykový panel s 921 tisíci bodů lze otočit o 176° vodorovně a 270° svisle. Umožňuje používat ostření dotykem k okamžitému zaostření na jiný objekt nebo ovládání závěrky dotykem k ostření a pořizování fotografií jediným dotykem.


Snadné nabíjení baterie i při snímáníVelkokapacitní baterii Z zasunutou do kompaktního těla fotoaparátu Alpha 7C můžete napájet přes konektor USB. K nabíjení tak potřebujete jen kabel USB Type-C a můžete snímat i během nabíjení.


Robustní konstrukce odolná proti prachu a vlhkostiHorní, přední a zadní kryty fotoaparátu jsou vyrobeny z lehké a vysoce odolné hořčíkové slitiny a celé tělo je opatřeno těsněním, které minimalizuje nebezpečí vniknutí prachu a vlhkosti.


Dálkové snímání z mobilních zařízení a počítačůTechnologie Wi-Fi fotoaparátu Alpha 7C usnadňuje nastavení dálkového snímání. Můžete jej nastavit na dálku a poté pořizovat selfie nebo záznamy, zobrazit náhled pomocí počítače, smartphonu nebo tabletu, upravit nastavení či ovládat spoušť závěrky.


Rychlý přenos dat pro sdílení na sociálních sítíchFotografie a videa lze přenášet přímo do smartphonů a tabletů30 přes síť Wi-Fi 2,4 GHz nebo 5 GHz, takže je lze snáze prohlížet, sdílet a ukládat. Pro určitá zařízení je možné využít přenos jedním dotykem, pro další pak připojení pomocí kódu QR.


Imaging Edge DesktopVylepšete své fotografie pomocí aplikací Imaging Edge Desktop. Funkce „Edit“ umožňuje zpracovávat data RAW a vytvářet z nich kvalitní fotografie k dodání. Získejte to nejlepší ze souborů Sony RAW a provádějte efektivněji správu své tvorby.


Aplikace Imaging Edge Mobile a doplněk Movie Edit pro pohodlnější vytváření videíVestavěná technologie Wi-Fi fotoaparátu Alpha 7C umožňuje ovládat spoušť závěrky a záznam videí ze smartphonu nebo tabletu a bezdrátově přenášet obrazová data. Doplněk Movie Edit koriguje chvění fotoaparátu po pořízení videí.Parametry

Typ snímače 35mm snímač CMOS Exmor R typu Full-Frame (35,6 x 23,8 mm)
Obrazový procesor BIONZ X
Efektivní pixely 24,2 MPx
Rozlišení fotografií (3:2) 35mm Full-Frame L: 6000 x 4000 (24 MP), M: 3936 x 2624 (10 MP), S: 3008 x 2000 (6,0 MP), APS-C L: 3936 x 2624 (10 MP), M: 3008 x 2000 (6,0 MP), S: 1968 x 1312 (2,6 MP)
Formát záznamu fotografie JPEG (DCF verze 2.0, Exif verze 2.32, kompatibilní s MPF Baseline), RAW (formát Sony ARW 2.3)
Režim záznamu videa 3840 x 2160 (4:2:0, 8 bitů, NTSC) (přibl.) 30p (100/60 Mb/s), 3840 x 2160 (4:2:0, 8 bitů, NTSC) (přibl.) 24p (100/60 Mb/s), 3840 x 2160 (4:2:0, 8 bitů, PAL) (přibl.) 25p (100/60 Mb/s)
Typ objektivu Kompatibilní s bajonetem Sony E-mount
Stabilizace Mechanismus pohybu snímače obrazu s pětiosou kompenzací (kompenzace závisí na specifikacích objektivu)
Režim snímání AUTO (inteligentní automatický režim), programovatelná AE (P), priorita clony (A), priorita expozičního času (S), manuální režim (M), video (programovatelná AE (P) / priorita clony (A) / priorita expozičního času (S) / manuální režim (M)), zpomalený
Typ ostření Rychlé hybridní automatické ostření (automatické fázové ostření / automatické ostření s detekcí kontrastu)
Režim ostření AF-A (automatické ostření), AF-S (automatické ostření pro jeden snímek), AF-C (souvislé automatické ostření), DMF (přímé ruční ostření), Ruční ostření
Typ LCD obrazovky Dotykový 7,5 cm (typ 3,0), typ TFT, 921 600 bodů, úhel otevření: přibl. 176 stupňů, úhel otáčení: přibl. 270 stupňů, ovládání jasu ručně (5 kroků), režim Slunečno, zvětšení zaostření
Hledáček Elektronický hledáček (XGA OLED), 1,0 cm (typ 0,39), 2 359 296 bodů
Rychlost závěrky Fotografie: 1/4000 až 30 s, režim Bulb; videa (režim NTSC): 1/4000 až 1/4 (v krocích po 1/3), až 1/60 v automatickém režimu (až 1/30 v automatickém režimu s dlouhou expozicí); videa (režim PAL): 1/4000 až 1/4 (v krocích po 1/3), až 1/50 v automatické
Režim vyvážení bílé Automaticky / Denní světlo / Stín / Zataženo / Žárovka / Zářivka / Blesk / Pod vodou / Teplota barev (2500 až 9900K) a barevný filtr / Vlastní
Kompatibilní záznamová média Paměťové karty SD, SDHC (vyhovující standardu UHS-I/II), SDXC (vyhovující standardu UHS-I/II)
Iso citlivost (fotografie/video) Fotografie: ISO 100 až 51200 (rozsah citlivosti ISO lze rozšířit nastavením hodnot od ISO 50 do ISO 204800), AUTO (ISO 100 až 12800, volitelný dolní a horní limit); videa: ekvivalent ISO 100 až 51200
Výdrž baterie 680 snímků (s hledáčkem) / přibl. 740 snímků (s monitorem LCD) (podle standardu asociace CIPA)
Rozhraní Wi-Fi 5 GHz, USB-C 5 Gb/s (USB 3.2) / Bluetooth verze 5.0 / 3,5mm jack pro mikrofon / 3,5mm jack pro sluchátka / univerzální patice s digitálním zvukovým rozhraním / NFC, HDMI
Rozměry a hmotnost 124,0 x 71,1 x 59,7 mm, 124,0 x 71,1 x 53,5 mm (od gripu k monitoru), 509g

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Po všech stránkách super obchod. Jak komunikace, tak i okamžitá expedice zboží. Jsou báječní.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace