Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Fotoaparát Sony ILCE-9M2 (Alpha 9M2), tělo

Nový složený obrazový snímač Full-Frame CMOS Exmor® RS s integrovanou pamětí, Rozlišení 24,2 megapixelu, vysokorychlostní obrazový procesor BIONZ X, Rychlé souvislé fotografování 20 sn./s se sledováním AF/AE, 4 K video, zpomalený a zrychlený záznam, rychlé a tiché uvolnění závěrky při 1/32000 s, Automatické ostření s fázovou detekcí v ohniskové rovině s 693 body, Robustní tělo z hořčíkové slitiny, odolný proti prachu a vlhkosti, pětiosá stabilizace obrazu, Hledáček Quad-VGA OLED Tru-Finder, displej LCD typu 3.0, 1440 tisíc bodů, Wi-Fi, NFC, Bluetooth, LAN
Obvykle do týdne
+ dárek pro vás
ks
128 990 Kč
Katalogové číslo: Z01571
Kód výrobce: ILCE9M2.CEC

Zde si můžete zdarma zaregistrovat prodloužení zákkoné záruky o jeden rok. https://www.sony.cz/electronics/exwarrantyProfesionální rychlost a produktivitaRychlost a výkon fotoaparátu A9 ideální na sportovní a zpravodajské fotografie, jsou nyní jako znovuzrozené zásluhou dalších vylepšení, která zvyšují produktivitu profesionálních pracovních postupů.


Zkonstruováno pro rychlost, spolehlivost a produktivituFotoaparát A9 II nabízí pokrok, který reaguje na požadavky profesionálních pracovních postupů, včetně propracované ovladatelnosti a síťové konektivity pro zajištění lepší podpory v terénu, spolehlivosti odolného zařízení, které lze používat v libovolném prostředí, a bezkonkurenční rychlosti.


Vytvořeno pro rychlostZískejte dříve nezachytitelné okamžiky, které utvářejí historii


Rychlé souvislé snímání až 20 sn./sSnímač CMOS Exmor RSTM typu Full-Frame a procesor BIONZ XTM vám nabízí souvislé fotografování rychlostí až 20 sn./s se sledováním AF/AE. Díky rychlosti, výkonu a vyrovnávací paměti dokážete zachytit rozhodující okamžik.


Fotografování bez zatmíváníElektronická závěrka eliminuje zatmívání a objekt je viditelný i během uvolnění závěrky díky živému náhledu s frekvencí 60 sn./s a minimálnímu zpoždění při souvislém fotografování.
(A) Fotografování bez zatmívání (B) Fotografování se zatmíváním


Výpočty AF/AE až 60krát za sekunduSvětlo dopadá na snímač bez mechanického narušení. Bezzrcadlová konstrukce a urychlující technologie zajišťují automatické ostření a automatické nastavení expozice v ohniskové rovině pro Full-Frame.
(1) Výpočty AF/AE (2) 60krát/s (3) 20 sn./s


Elektronická závěrka s rychlostí až 1/32 000 sExpoziční časy až 1/32 000 s4 při použití elektronické závěrky překonávají ty mechanické a nabízejí nové možnosti vyjádření. I za jasného světla lze dosáhnout malé hloubky ostrosti bez ND filtru. (Režim A, 1/20000 s, F8,0, ISO 1000, pořízeno fotoaparátem A9)


Žádné rušivé zvukyElektronická závěrka omezující zkreslení umožňuje tiše zachytit scénu bez rizika, že zvuk mechanického zrcadla nebo závěrky naruší například napětí při sportovní události.


Snímání s funkcí pro potlačení blikání6Fotoaparát detekuje například blikání zářivek a časuje operace závěrky tak, aby potlačil odchylky v expozici a barvách (při vysokých expoziční časech) a nekonzistenci mezi souvisle pořizovanými snímky.
Potlačení blikání [1] Zapnuto [2] Vypnuto


10 sn./s s mechanickou závěrkouMechanická závěrka nyní umožňuje souvislé fotografování rychlostí až 10 sn./s a lze ji také používat s bleskem. Podle potřeby můžete k fotografování scén použít rovněž rychlé souvislé snímání.


Složený snímač CMOS typu Full-Frame s integrovanou pamětí24,2MP snímač typu Full-Frame ukládá data do integrované paměti, ze které je lze bleskurychle načíst. Snímač CMOS a vylepšený modul BIONZ X pro zpracování obrazu společně přinášejí skutečnou digitální svobodu.
[Složené provedení se zpětným osvětlením a integrovanou pamětí]
(1) Pixelová oblast (2) Integrovaná paměť (3) Obvod pro zpracování signálu (4) Modul pro zpracování obrazu


4D FOCUS: Automatické ostření s širokým pokrytímSnímač s 693 body automatického ostření s fázovou detekcí a 425 body automatického ostření s detekcí kontrastu poskytuje široké a velmi husté pokrytí automatickým ostřením, které zahrnuje 93 % plochy obrazu.


4D FOCUS: Rychlé automatické ostřeníZásluhou vylepšeného a pohotově reagujícího rychlého hybridního automatického ostření fotoaparát A9 II zvládá rychlé automatické ostření dokonce i za tlumeného osvětlení, navíc s pozoruhodnou schopností zachytit objekt.


4D FOCUS: Vytrvalé sledováníNepřetržité automatické ostření a jeho optimalizovaný algoritmus velmi výrazně vylepšují přesnost automatického ostření a sledování. Neustálá aktivace automatického ostření umožňuje průběžně sledovat pohyb objektu, a to i během uvolnění závěrky.


Sledování v reálném čase s umělou inteligencíPo výběru objektu je při stisknutí tlačítka spouště závěrky do poloviny udržováno přesné zaostření. Fotoaparát přesně sleduje změny polohy, čímž poskytuje flexibilitu pro kompozici, takže se můžete soustředit na pořízení co nejlepšího snímku.


Základní technologieAlgoritmus rozpoznávání zajišťuje přesné zpracovávání informací o barvách, vzorech, vzdálenostech, obličejích a očích ze snímače obrazu.
(1) Obličej [UI] (2) Oko [UI] (3) Barva (4) Vzor (5) Vzdálenost (6) Zpracování v reálném čase


Okamžité zaostření na jedno okoI pokud se před objektem pohybuje jiný objekt, AF na oči v reálném čase dokáže udržovat zaostření na jedno z očí objektu, když je stisknuto tlačítko spouště závěrky do poloviny, případně stisknutím tlačítka AF-ON nebo nastavitelného tlačítka.


Výběr pravého/levého oka podle situacePomocí tlačítka s nastavitelnou funkcí můžete dokonce vybrat konkrétní oko, levé nebo pravé, a to jak před fotografováním, tak i během něj. Díky výběru oka se můžete soustředit na kompozici, osvětlení a další detaily.


Automatické zaostření na oči zvířatRychlá a přesná automatická detekce a sledování, které využívá sledování očí zvířat a lidí, výrazně zvyšují úspěšnost při pořizování snímků zvířat ve volné přírodě nebo domácích mazlíčků.


Spolehlivost i při slabém osvětleníAlgoritmy AF přispívají k přesnějšímu AF při nízkých úrovních osvětlení až do EV –3. Možnost Focus Priority in Aperture Drive (Priorita zaostření v režimu clony) umožňuje lepší ostření za slabého světla a při nastavení vyššího clonového čísla.


Vylepšené využívání zaostřovacího rámečkuI při stisknutí tlačítka spouště závěrky do poloviny lze nyní přesunout oblast ostření pomocí vícenásobného voliče na libovolné místo. Barvu zaostřovacího rámečku lze pohodlně nastavit na červenou nebo bílou podle aktuální scény.


Vysoce pokročilý složený obrazový snímač CMOSPřibližně 24,2 efektivních megapixelů, vysoká citlivost, konfigurace se zpětným osvětlením, architektura bez mezer mezi mikročočkami na čipu a další inovace společnosti Sony poskytují úžasné snímky v širokém rozsahu fotografovaných scén.


Nejnovější systém zpracování obrazuNejnovější modul BIONZ X pro zpracování obrazu spolupracuje s předřazenými obvody LSI na maximalizaci výkonu snímače s vysokým rozlišením.


Vynikající kvalita obrazuVysoká citlivost ISO až 51200 a pokrok v oblasti algoritmů zajišťují ladné vyjádření, včetně přirozených barev pleti a plynulých gradací v oblastech, jako je obloha. K dispozici je také 14bitový výstup ve formátu RAW.


Quad-VGA OLED Tru-Finder s 3,68 miliony bodyElektronický hledáček s 3,68 miliony body zobrazuje detailní obraz. Nastavení rychlostí na 120 sn./s poskytuje plynulý obraz s minimálním rozmazáním. Fluorová povrchová vrstva na vnější čočce odpuzuje nečistoty a usnadňuje čištění.


Integrovaná pětiosá optická stabilizace obrazuPětiosá stabilizace obrazu poskytuje výhodu 5,5 kroku pro expoziční čas. Stabilizace na monitoru s živým náhledem umožňuje výběr kompozice záběru, dokonce i v případě rychle se pohybujících objektů.
(1) Vychýlení (2) Sklon (3) Naklopení


Konstrukce omezující rozmazáníSpolečnost Sony přepracovala sestavu jednotky závěrky pomocí tlumených šroubů, které absorbují veškeré nárazy závěrky, a vylepšeného algoritmu stabilizace obrazu, který účinně snižuje rozmazání obrazu. Ztlumila také zvuk závěrky.


Záznam nádherných videí v rozlišení 4KZáznam videí ve 4K se stává skutečností. Čtení plného počtu pixelů bez pixel binning umožňuje zhustit přibližně 2,4x více dat než při rozlišení 4K (ekvivalent množství dat v obrazu 6K) do výstupu 4K 3840 x 2160. Fotoaparát je vybaven rychlým hybridním automatickým ostřením, funkcí automatického zaostření na oči nebo sledování dotykem.


Funkce Automatické zaostření na oči při natáčeníAutomatické zaostření na oči v reálném čase nově podporuje záznam videí detekcí očí objektu a nepřetržitým sledováním jednoho z těchto očí. Fotoaparát A9 II průběžně přesně zaostřuje na příslušné oko, takže se můžete soustředit na kompozici.


Funkce Sledování dotykem pro nepřetržité sledováníKlepnutím na objekt na monitoru fotoaparátu A9 II během záznamu aktivujete sledování dotykem. Fotoaparát zaostří na tento objekt a bude jej sledovat. Při detekci lidského oka se aktivuje AF na oči v reálném čase, které bude toto oko také sledovat.


Kompatibilní s novým multifunkčním mikrofonemVylepšená univerzální patice (patice MI) je opatřena digitálním zvukovým rozhraním. Po připojení nového mikrofonu ECM-B1M typu „shotgun“ můžete zaznamenávat vysoce kvalitní zvuk s minimálním zhoršením kvality.


Rychlý přenos dat pomocí standardu 1000BASE-TPřes konektor LAN podporující standard 1000BASE-T je nyní možné uskutečňovat plynulý a spolehlivý vysokorychlostní přenos velkých souborů snímků na stanovený server FTP. Protokol FTPS (File Transfer Protocol over SSL/TLS) zaručuje vysoké


Podpora přenosu dat pomocí protokolu FTP na pozadíFotoaparát A9 II podporuje přenos dat pomocí protokolu FTP na pozadí během fotografování i po jeho ukončení, aby uspokojil potřeby rychlého dodávání souborů JPEG a RAW. Předem lze přiřadit až devět serverů FTP.


Přidávání hlasových poznámek ke snímkůmNová funkce hlasových poznámek umožňuje nahrát až 60s popisy obsahu nebo informace o fotografování. Hlasové poznámky jsou připojeny ke snímkům jako soubory .wav. Do souborů snímků lze také vložit IPTC a informace o sériovém čísle fotoaparátu.


Dálkové ovládání s aplikací Remote Camera ToolPočítačová aplikace Remote Camera Tool umožňuje ovládat fotoaparát na dálku, což je praktické, pokud má fotograf omezený přístup, například při fotografování z ptačí perspektivy ze střechy sportovní arény.


Podpora sítí Wi-Fi 5 GHzKromě pásma 2,4 GHz je nyní podporován také přenos přes Wi-Fi v pásmu 5 GHz (bezdrátová síť LAN IEEE 802.11ac). Fotoaparát lze teď ovládat také bezdrátově ze vzdáleného počítače, takže váš styl fotografování již nebude omezován dosahem kabelů.


Ještě rychlejší dálkové snímání díky připojení přes USBNový konektor USB Type-C a lepší algoritmus ovládání snímání ze vzdáleného počítače přináší významné zvýšení přenosové rychlosti. Můžete plynule přenášet velké nekomprimované snímky ve formátu RAW, aniž byste museli přerušit pracovní postup.


Snadná manipulace ve vertikální polozeNový grip VG-C4EM obsahuje ovládací prvky s optimalizovaným umístěním, velikostí, tvarem a materiálem, které jsou podobné ovládacím prvkům na těle fotoaparátu, aby vám poskytly stejný pocit při ovládání, když budete držet fotoaparát na výšku.


Natáčejte v profesionální délceFotoaparát A9 II používá vysokokapacitní baterii NP-FZ100. K zajištění delší doby snímání a bezstarostné práce v terénu je také možné vložit dvě tyto baterie do volitelného vertikálního gripu VG-C4EM.


Dva sloty na média, oba podporují karty UHS-IISloty jsou kompatibilní s kartami UHS-I a UHS-II pro rychlý zápis dat. Fotoaparát A9 II podporuje současný záznam, předávání záznamu, oddělený záznam dat ve formátech RAW a JPEG, oddělený záznam fotografií a videí a kopírování dat mezi kartami.Parametry

Typ snímače 35mm snímač Full-Frame CMOS Exmor RS (35,6 mm x 23,8 mm)
Obrazový procesor BIONZ X
Efektivní pixely 24,2 megapixelu
Rozlišení fotografií až 6000 x 4000 (24 MP); režimy kvality snímku JPEG Extra Fine, JPEG Fine, JPEG Standard, RAW, RAW a JPEG
Formát záznamu fotografie JPEG (DCF verze 2.0, Exif verze 2.3.1, MPF Baseline), RAW (formát Sony ARW 2.3)
Režim záznamu videa XAVC S, AVCHD verze 2.0, mp4; komprese videa XAVC S: MPEG-4 AVC / H.264, AVCHD: MPEG-4 AVC/H.264, mp4: MPEG-4 AVC / H.264
Typ objektivu Pouze tělo bez objektivu (kompatibilní objektivy s bajonetem Sony E-mount)
Stabilizace 5-ti osá stabilizace na snímacím čipu ( mechanismus pohybu snímače obrazu s pětiosou kompenzací, kompenzace závisí na specifikacích objektivu
Režim snímání AUTO (iAuto), Programovatelná AE (P), Priorita clony (A), Priorita rychlosti závěrky (S), Ruční režim (M); Videozáznam: (Programovatelná AE (P), Priorita clony (A), Priorita rychlosti závěrky (S) / Ruční režim (M)), zpomalený a zrychlený záznam
Typ ostření Rychlé hybridní automatické ostření (automatické fázové ostření / automatické ostření s detekcí kontrastu), Full-Frame 35 mm: 693 bodů (automatické ostření s fázovou detekcí)
Režim ostření AF-S (automatické ostření pro jeden snímek), AF-C ( souvislé automatické ostření), DMF (přímé manuální ostření), Ruční ostření
Typ LCD obrazovky Dotykový 7,5 cm (typ 3,0), typ TFT, 1 440 000 bodů, nastavitelný úhel nahoru přibližně 107°, dolů přibližně 41°,ovládání jasu ručně (5 kroků), režim Slunečno, zvětšení zaostření, Zebra, Peaking MF, vodicí mřížka
Hledáček Elektronický hledáček, Quad-VGA OLED (barevný), 1,3 cm (typ 0,5), 3 686 400 bodů, pokrytí záběru 100 %, dioptrická korekce –4,0 až +3,0 m–1, ovládání jasu (hledáček), ovládání teploty barev, výběr obnovovací frekvence hledáčku
Rychlost závěrky Mechanická závěrka: 1/8000 až 30 s, režim Bulb, AUTO: 1/32000 až 30 s, režim Bulb, Elektronická závěrka: 1/32000 až 30 s
Režim vyvážení bílé Automaticky / Denní světlo / Stín / Zataženo / Žárovka / Zářivka (Teplá bílá / Chladná bílá / Denní bílá / Denní světlo), Blesk / Pod vodou / Teplota barev 2500 až 9900 K) a barevný filtr G7 až M7 (57 kroků), A7 až B7 (29 kroků) / Vlastní
Vestavěný microfon / reproduktor Integrovaný stereofonní mikrofon
Kompatibilní záznamová média SLOT1/2: Slot pro paměťovou kartu SD (odpovídá normě UHS-I/II)
Blesk Patice pro blesk, režimy blesku: vypnutý blesk, automatický blesk, doplňkový blesk, synchronizace na 1. lamelu, synchronizace na 2. lamelu, redukce červených očí (volitelně Zap./Vyp.), bezdrátový, vysokorychlostní synchronizace, předblesk TTL
Samospoušť Ano
Iso citlivost (fotografie/video) Fotografie -Mechanická závěrka: ISO 100–51200 (čísla ISO od ISO 50 do ISO 204800 lze nastavit jako rozšířený rozsah ISO), AUTO (ISO 100–6400); Elektronická závěrka: ISO 100-25600, AUTO (ISO 100-6400),[Video] ekvivalent ISO 100-51200 (čísla ISO do IS
Výdrž baterie Výdrž baterie (fotografie) přibl. 480 snímků (s hledáčkem) / přibl. 650 snímků (s monitorem LCD) (podle normy CIPA); Výdrž baterie (video, skutečná doba záznamu) přibl. 105 min (s hledáčkem) / přibl. 120 min (s monitorem LCD) (podle normy CIPA)
Rozhraní Wi-Fi®, IEEE 802.11b/g/n (pásmo 2,4 GHz), NFC, Bluetooth, micro USB, 3,5mm jack- mikrofon, micro HDMI (typ D), 3,5mm stereofonní mini jack- sluchátka, konektor LAN, univerzální patice, synchronizační konektor, konektor pro vertikální grip,
Obsah balení Napájecí kabel, dobíjecí baterie NP-FZ100, nabíječka baterií BC-QZ1, chránič kabelu, napájecí adaptér, popruh přes rameno, víčko těla, krytka patice, držák okuláru, kabel Micro USB, příručka s pokyny
Rozměry a hmotnost 128,9 mm x 96,4 x 77,5 mm ; 678 g

Vhodné příslušenství

Prodloužená záruka Sony PORTABLEEWY307 pro FOTO/VIDEO na 3. rok

Prodloužená záruka Sony PORTABLEEWY307 pro…

Užívejte si Váš fotoaparát nebo videokameru Sony až 3 roky bez obav z poruchy.
1 600 Kč
Prodloužená záruka Sony PORTABLEEWY407 pro FOTO/VIDEO na 3. a 4. rok

Prodloužená záruka Sony PORTABLEEWY407 pro…

Užívejte si Váš fotoaparát nebo videokameru Sony až 4 roky bez obav z poruchy.
2 150 Kč
Prodloužená záruka Sony PORTABLEEWY507 pro FOTO/VIDEO na 3., 4. a 5. rok

Prodloužená záruka Sony PORTABLEEWY507 pro…

Užívejte si Váš fotoaparát nebo videokameru Sony až 5 let bez obav z poruchy.
2 700 Kč

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jsou to profesionálové na AV techniku, není co vytknout.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace