Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Grip Sony VG-C3EM pro ILCE-9/7RM3/7M3

Vertikální grip pro model α 9, Grip je tvarovaný jako tělo α 9 pro jistý úchop, stejně dobrá ovladatelnost na výšku i na šířku, Pojme dvě baterie NP-FZ100, když se baterie vybije, automaticky se začne používat druhá baterie, Baterie vložené do vertikálního gripu můžete nabíjet pomocí portu USB na fotoaparátu, Velmi pevná hořčíková vnější konstrukce, Odolné proti prachu a vlhkosti
Skladem
+ dárek pro vás
ks
7 690 Kč
Katalogové číslo: Z02854
Kód výrobce: VGC3EM.SYU

Stejně dobrá ovladatelnost na výšku i na šířkuDíky konstrukci těla gripu VG-C3EM se fotoaparát drží skoro stejně snadno na výšku i na šířku, protože tlačítka a ovládací prvky se téměř shodují s těmi na zadní straně těla fotoaparátu. Vertikální grip například nabízí vícepolohový volič pro rychlý výběr bodu automatického ostření.


Grip je tvarovaný jako tělo α9 pro jistý úchopVG-C3EM poskytuje tvar gripu podobný tomu u těla α9, takže můžete s jistotou fotografovat při držení na výšku, které je prakticky stejně pevné jako držení na šířku.


Téměř dvounásobná výdržVertikální grip VG-C3EM pojme dvě baterie NP-FZ100. Na LCD displeji fotoaparátu můžete na ukazateli nabití kontrolovat zbývající energii používané baterie v procentech (minimální jednotka 1 %). Když se baterie vybije, automaticky se začne používat druhá baterie, abyste mohli pokračovat v používání.


Pečlivá pozornost věnovaná odolnosti proti prachu/vlhkostiNa tlačítko a ovládací prvky i porty a elektrické kontakty je použito účinné těsnění proti prachu a vlhkosti, které je ideální pro náročné fotografování v drsných podmínkách.


USB nabíjení prostřednictvím těla fotoaparátuBaterie vložené do vertikálního gripu můžete nabíjet pomocí portu USB na fotoaparátu, aniž byste grip odpojili od těla fotoaparátu.


Velmi pevná hořčíková vnější konstrukceTento grip vyrobený z hořčíkové slitiny stejně jako α9 je velmi pevný a lehký.


Parametry

Určeno pro fotoaparáty Sony ILCE9 ,ILCE7R3, ILCE7M3
Materiál Konstrukce z hořčíkové slitiny
Barva Černá
Rozměry (š/v/h) mm 126,9 mm x 107,9 mm x 61,8 mm
Hmotnost (g) 272 g

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Vše OK

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Je radost tady nakupovat - byl jsem několikrát v Hloubětíně.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace