Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Grip Sony VG-C4EM pro ILCE-1/7RM4/7RMV

Vertikální grip pro model α9 II a α7R IV, Umístění, velikost a tvar tlačítek jsou optimalizované a je použit stejný materiál jako na tělech fotoaparátů α9 II a α7R IV, Pojme dvě baterie NP-FZ100, když se baterie vybije, automaticky se začne používat druhá baterie, Baterie vložené do vertikálního gripu můžete nabíjet pomocí portu USB na fotoaparátu, Velmi pevná hořčíková vnější konstrukce, Odolné proti prachu a vlhkosti
Na cestě
ks
9 990 Kč
Katalogové číslo: Z02855
Kód výrobce: VGC4EM.SYU

Snadná manipulace ve vertikální polozeVertikální grip VG-C4EM má téměř stejné ovládání jako tělo fotoaparátu. Umístění, velikost a tvar tlačítek jsou optimalizované a je použit stejný materiál jako na tělech fotoaparátů ?9 II a ?7R IV. Díky tomu máte pocit, že ovládáte samotný fotoaparát, i když ho držíte na výšku, protože tlačítka na gripu fungují a jsou umístěná stejně.


Pevný a bezpečný gripDíky tomuto důmyslnému designu gripu můžete fotoaparát držet pevně. Díky vertikálnímu gripu můžete fotografovat jednoduše a bez starostí nehledě na to, zda fotoaparát držíte na šířku, nebo na výšku. Můžete se tedy více soustředit na objekt a kompozici.


Dvojnásobná výdrž efektivního provozuDo vertikálního gripu VG-C4EM se vejde jedna nebo dvě baterie NP-FZ100. Při použití dvou baterií bude fotoaparát fungovat téměř dvakrát déle než při použití jedné baterie. Stav zbývající baterie je zobrazen na LCD displeji po 1% přírůstcích. Když se jedna baterie vybije, fotoaparát automaticky přepne na druhou, čímž dosáhne nepřetržitého provozu.


Lehké, ale odolné tělo z hořčíkové slitinyVnějšek vertikálního gripu VG-C4EM je vyroben ze stejné hořčíkové slitiny jako těla fotoaparátů ?9 II a ?7R IV, takže je stejně odolný jako samotné fotoaparáty, ale zároveň příliš nezvyšuje celkovou hmotnost.


Prostřednictvím portu USB můžete nabíjet baterie nebo napájet fotoaparátBaterie ve vertikálním gripu lze dobít přes port USB fotoaparátu, aniž byste grip museli od fotoaparátu odpojit. Při delším fotografování můžete fotoaparát dobít přímo pomocí mobilní baterie nebo prostřednictvím napájecího adaptéru AC přes port USB.


Spolehlivá odolnost vůči prachu/vlhkostiSouprava gripu obsahuje stejný těsnicí materiál jako tělo fotoaparátu, takže je odolná vůči prachu a vlhkosti. Díky tomu je systém fotoaparátu ještě spolehlivější.


Poznámka: Současná instalace této jednotky s bajonetovým adaptérem LA-EA2 / EA4 není podporována. Pokud je nainstalováno obojí, úzká mezera mezi jednotkou a bajonetovým adaptérem znesnadňuje držení gripu.

Parametry

Určeno pro fotoaparáty Sony ILCE9M2, ILCE7RM4
Materiál Konstrukce z hořčíkové slitiny
Barva Černá
Rozměry (š/v/h) mm 128,8 x 108,9 x 67 mm
Hmotnost (g) 290 g

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Skvělá komunikace a příjemný přístup! Děkuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Turbo rychlost dodání. Spokojenost.

Anonym Doporučuje obchod