Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Hra PS5 Stellar Blade

Novinka Novinka
Akční / Dobrodružné. Zachraň lidstvo před vyhynutím v této strhující příběhové akční adventuře, kterou exkluzivně pro PlayStation. Při odhalování záhad zkázy Země zažiješ strhující souboje a dějové zvraty.
Skladem
ks
1 789 Kč
Katalogové číslo: Z04493
Kód výrobce: PS711000043274
Budoucnost lidstva balancuje na ostří nože. Země byla zpustošena podivnými mocnými tvory a její obyvatelé ji museli opustit. Zbytky zdecimované lidské rasy uprchly do kolonie ve vesmíru. Po cestě z kolonie dorazí EVE na zpustošené zbytky naší planety s jasným posláním: zachránit lidstvo a získat Zemi zpět od Naytiby – zlovolné síly, která má na svědomí její devastaci. Když se však EVE postupně vypořádává s Naytibou a skládá dohromady záhady tajemství minulosti v troskách lidské civilizace, uvědomuje si, že její úkol nebude zdaleka tak jednoduchý. Ve skutečnosti není téměř nic tak, jak se zdá…Pusť se do neuvěřitelně rychlého boje a prosekej si cestu skrz zbytky Země ve zcela novém akčním dobrodružství pro PS5. Rozvíjej ladná a zároveň brutální útočná komba, odemykej nové pohyby i vylepšení zbraní a čel epickým soubojům s bossy, které budou stejnou měrou výzvou pro mozek i svaly. Ponoř se do vysoce detailního postapokalyptického světa, ve kterém se velkolepým způsobem snoubí krása s hrůzou. Prozkoumej úchvatná prostředí inspirovaná sci-fi, která ožívají díky grafickému výkonu konzole PS5. Rozpleť strhující příběh s dospělou tématikou o lidských osudech, vyprávěním nutícím k zamyšlení a emočně vypjatými odhaleními od začátku až do konce. SW na fyzickém disku, trvalá licence bez časového omezení. Případné opravy a update probíhají dle výrobce při připojením konzole s hrou on-line.

Parametry

Počet hráčů 1
Velikost pozice 70 GB min
DUALSENSE možnosti Haptická odezva, adaptivní spouště
Věkové doporučení PEGI 18
Jiné Tempest 3D AudioTech v kompatibilních sluchátkách, Podpora Remota Play

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod. Nakupuji zde častěji a doposud jsem byl vždy spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace